Kautrīga meitene vai velns brunčos?

 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Gribas šo kādam izstāstīt. Varbūt jums būs kādi ieteikumi/pārmetumi.
Nezinu kā viņu sauc. Zinu tikai to kur viņa strādā un kur ēd pusdienas (redzu viņu 2-3 reizes nedēļā). Mēģināju atrast pēc darba vietas iekš FB, bet nekā.
Biju ievērojis viņu arī iepriekš, bet interesantie notikumi sākās pirms 4 mēnešiem, kad stāvēju rindā uz pusdienām. Starp mums bija viņas draudzene (kolēģe), kas, iestājoties rindā, pamanījās man "netīšām" uzgrūsties virsū. Es nelikos traucēts, bet tad pēc neilga brītiņa uzmetu skatienu savai "favorītei", un viņa momentā atbildēja ar to pašu un cik no sejas varēja noprast - nervozu smaidu.
Pamazām radās iespaids, ka es viņai patīku. Tas bija no sērijas būt manā redzeslokā un "Paskaties uz mani. Skat, cik es skaista". un ko gan man darīt?? Bultas lido manā virzienā un gribo negribot kaut kas arī trāpa mērķī.
Parasti sievietes cenšas iepatikties skatoties acīs, bet viņa tā nedarīja. Nav tā, ka nekad, bet parasti nē. Un skatiens pār plecu - nekad. Pāris reizes esmu viņu saticis gaitenī, bet nekas vairāk par acu skatienu bez smaida nav bijis.
Viņdien radās situācija, kur viņa ir palikusi viena pie kases letes. Nolēmu pieiet klāt un izteikt komplimentu, bet, kad jau biju pienācis pavisam tuvu, apjautu, ka viņa uz manu klātbūtni nekādi neraģē. Klausīju instinktiem, kas teica, ka nav īstais brīdis traucēt, un tā nu es, nedaudz mainot kursu, turpināju ceļu uz ārdurvīm.
Nākošajā reizē (pēc ilgāka pārtraukuma) atkal bija kaut kāda interese, bet šodien pilnīgi nekā - es uz viņu vairākas reizes paskatījos (kamēr viņa stāvēja rindā un tad ejot prom), bet viņa neko.
Šķiet, ka es visu daru pārāk nesteidzīgi. Liekas, ka kārtīgs vīrietis viņu būtu savācis pie pirmās izdevības (kad toreiz stāvējām rindā). Lai nu kā - viņa man patīk (iekš top-3 no mūža simpātijām un šķiet, ka pati pievilcīgākā).
Kā jums liekas:
1) Vai viņa zina par manu eksistenci?
2) Vai viņa zina (vai nojauš), ka viņa man patīk?
3) Viņai ir ļoti kautrīga vai arī viņai patīk (mana) uzmanība?
11.06.2018 15:03 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Lai patrenējas tai citai situācijai

Treniņa nolūkos jau var, protams, tad tikai jācer, ka viņam nav gēnos ielikts kas nelāgs, ja treniņš izrādīsies nerezultatīvs.
Nu un kas būs, ja uzrunās? Zviegt pa visu kafeni sāks? Nu nē taču. Ja būs aizņemta, pateiks. Ja negribēs, pateiks - laika gaitā var domas mainīt. Ja gribēs, jauki aprunāsies un tas pavērs ceļu uz kādu nākamo sarunu. Nu un, cilvēks vilcinājies, šaubījies, te jau alfa večiem tā neatgadās, nu ja.

Iespējami ir visi varianti. Un es tikai iesaku, manuprāt, labāko risinājumu šai situācijai, izejot no viņa rakstura, lai neradītu neatgriezeniskas izmaiņas viņa smadzeņu darbībā nākotnē. Šāda analizēšana par kaut kādu random džāru atgādina pamatskolas vai vidusskolas laikus. Ja šī ir tā vecuma amplitūda, nu tad cita runa.
11.06.2018 23:29 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Nevajag jau dramatizēt. Ja atraidīs, tad pēc kāda laika acīs iekritīs cita un mēģinās atkal. Kas viņam labāk Tinderī tupēt?

Tinderī diez vai viņš tupēs pēc atraidījuma, bet gan noslēgsies sevī. Tad paies ilgs laiks, līdz vai nu viņš atkal sadūšosies kādu uzrunāt (kas ar gadiem būs vēl neveiklāk dēļ mazās un vēl piedevām negatīvās pieredzes), vai vēl dziļāk noslēgsies sevī ar potenciālu bīstamību nākotnē kļūt par:
a) maniaku
b) dzērāju-bomzi, kādus redzam ikdienas ap origo
c) garīgi nelīdzsvarotu (šeit gan kaitējums tikai savai veselībai vairumos gadījumu)
Es tikai cenšos sabiedrībai izskaidrot iespējamās negatīvās sekas katrai šķietami nevainīgai darbībai, kas vairāku šādu darbības ķēžu rezultātā noved pie ne visai patīkama gala iznākuma. Gribu, lai mēs dzīvojam labākā vidē nekā patreiz. Citādi man ir vienalga, ko viņš dara.
11.06.2018 23:33 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Tiešām domā, ka cilvēks no viena atraidījuma tā psiholoģiski sabruks?
Redz, dramatizē gan.
Tu pat neiedomājies, ka var notikt tieši pretējais, proti, mācīsies no kļūdām un nākamreiz rīkosies gudrāk.
Jā, no sīkumiem veidojas kaut kas liels, bet ir tiešām jābūt psiholoģiski vājam, lai piepildītos kaut kas no tevis minētā.
11.06.2018 23:39 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Tiešām domā, ka cilvēks no viena atraidījuma tā psiholoģiski sabruks?
Redz, dramatizē gan.
Tu pat neiedomājies, ka var notikt tieši pretējais, proti, mācīsies no kļūdām un nākamreiz rīkosies gudrāk.

Mūsdienās ir daudz vāju cilvēku, īpaši "vīriešu" vidē. Par to liecina arī daudzās gaudu diskusijas vispasaules forumos un pašnāvību statistika.
Vairums, ko šeit ieteica, arī radītu tādas kļūdas. Tad varētu vēl palikt pie tā komentāra, kurā tika ieteikts noskaidrot, vai ir brīva. Jo atraidījums tad tiešām varētu varbūt vēl noderēt nākotnē.
11.06.2018 23:46 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Man vienkārši šis apraksts uzjundīja atmiņas par vienu senāku draugu, kura stāsts bija ļoti līdzīgs. Viņš vienmēr galvā izfantazēja visdažādākos scenārijus, ko tā meitene domā, rēķināja varbūtības, vai viņš viņai varētu patikt. Tad jau tas turpinājās ar izsekošanu līdz dzīvoklim, līdz beigu beigās ieraudzīja, ka viņa iet kopā ar kādu vīrieti. Saskuma. Ilgu laiku skuma. Pēc tam atrada citu un atkal viss tas pats. Vai tikai nebija vēl tā, ka atrada soc tīklos vienreiz, redzēja dzimšanas datumu un sāka meklēt dažādu horoskopu sakritības pēc zodiaka zīmēm. No tā vēl arī sāka secinājumus veidot.
Teiksiet, ka visi jau nav vienādi. Protams, ka nav. Bet izslēgt šādu varbūtību arī nevar, viss ir iespējams. Un sabiedrībai šādi cilvēki ar laiku kļūst bīstami.
11.06.2018 23:53 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Nu čalim ar to tieši bija jāsāk. Bet ja nav iespējams viņu atrast kaut netā, tad paliek tikai viena iespēja - uzrunāt.
Es domāju ka te nav starpības vai viņš būtu uzrunājis pēc nedēļas vai 4 mēnešiem. Rezultātā jau tāpat paliek tik tā viena darbība.
11.06.2018 23:54 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Vai tikai nebija vēl tā, ka atrada soc tīklos vienreiz, redzēja dzimšanas datumu un sāka meklēt dažādu horoskopu sakritības pēc zodiaka zīmēm. No tā vēl arī sāka secinājumus veidot.

Nu tas jau ir cits līmenis.
Reāli problēma jau ir tajā neziņā, tāpēc arī tas tik ļoti velkās. Ja praktiski sākumā būtu skaidrs ka otrs ir aizņemts, tad ar to viss arī beigtos.
12.06.2018 00:01 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Nu tas jau ir cits līmenis.
Reāli problēma jau ir tajā neziņā, tāpēc arī tas tik ļoti velkās. Ja praktiski sākumā būtu skaidrs ka otrs ir aizņemts, tad ar to viss arī beigtos.

Jā, problēmas sakne, protams, slēpjas neziņā. Taču no otras puses, šāda uzvedība varētu tikt dēvēta arī kā savdabīga mazohisma izpausme vai pat fetišs.
12.06.2018 00:03 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
dzērāju-bomzi, kādus redzam ikdienas ap origo

Nejau tie bomži pie origo kļūst par tādiem, jo meitene kafejnīcā atraidīja :-D
>>
Kas attiecas uz tēmu, savas simpātijas padarīt zināmas reti kad ir slikta ideja. Cita lieta ir tas, cik puisis ir gatavs uzņemt atraidījumu. Ar pirmo reizi meiteni savaldzināt pat izskatīgākajiem puišiem reizēm nesanāk :-) Bez tam mūsdienu puiši (ne visi) ir ļoti nobijušies no meitenēm, tāpēc treniņš nekad nenāk par skādi, ja tas palīdz nākamajām reizēm.
Ja tos atraidījumus sāk kopā skaitīt, reizēm gadās sākt meklēt kaut ko negatīvu sevī, kaut arī ne vienmēr tā tas ir.
Bet var vienā daļā piekrist Estupendo, daļa meiteņu šajā forumā neapzinās kautrīga puiša spēju sevi nosaukt par neveiksminieku un vecpuisi uz mūžu. Ne visiem tas ir tik vienkārši kā, "šoreiz nepaveicās, rīt mēģināšu atkal".
>>
Padomu grūti dot, jo katrs puisis atšķiras, bet es varbūt atļautos pieiet klāt, savas simpātījas īsi darīt zināmas un kādu lapiņu ar savu numuru atstāt. Tādā veidā viņa netiek nostādīta neērtā situācijā, ja grib atšūt, un rīcības iespējas tiek novietotas viņas rokās, ja grib uzrakstīt. (Katrā ziņā noteikti nesāktu ar "čau, redzēju, ka tu uz mani 3 reizes mēnesī paskaties, izskatās, ka es tev patīku").
12.06.2018 00:28 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Redzi kā, kamēr Tavs draugs stalkoja to meiteni, cits saņemās un viņu nocopēja. Bet nu jā, protams, labāk nedarīt neko :-/
Piekrītu, smaids var nozīmēt pielklājību, bet arī kā aicinājumu(flirts). Nu un ja viens vīrietis to neaptver, nu neko, gan jau būs cits, kam labāk ar saprašanu :-D
12.06.2018 01:40 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
No sakuma raksti, ka vina pari plecam uz tevi nekad nav skatijusies un tad pecak 2lpp raksti, ka vina to darija. Melo un fantaze?:-D
12.06.2018 02:14 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Taja pasaa 1lpp.
12.06.2018 02:15 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Šis teikums vien parāda, ka noteikti neesi 25-30 gadus vecs + vīrietim šādā vecumā jau ir kaut kāda pieredze, lai nebūtu jāveido šāda diskusija,
Tu balsti savus secinājumus uz aplamām premisēm. Cilvēki mēdz būt ļoti dažādi, tāpēc izdarīt kategoriskus apgalvojumus par cilvēkiem nav korekti.
Nu, nevarēt 4 mēnešus saņemt drosmi pateikt kaut ko neitrālu kolēģei ēdnīcā rindā pie letes...
Mēs neesam kolēģi. Neesam vairs pie letes tuvumā stāvējuši. Nopietna vēlme uzrunāt ir bijusi pēdējo mēnesi.
Bet kur tas velns brunčos slēpjas gan nesapratu.
Ideja bija tāda, ka viņa (iespējams) ir uzmanības meklētāja. Uztur vīrieša interesi tikai tik daudz, lai saglabātu interesi.
Man vienkārši šis apraksts uzjundīja atmiņas par vienu senāku draugu, kura stāsts bija ļoti līdzīgs.
Tas ir saprotams - mēs visi balstām daudzus no saviem uzskatiem no savas līdzšinējās pieredzes. Angliski to sauc arī par stereotyping, heuristics, educated guess.
Bet izdarīt secinājumus par maniekiam, dzērājiem, bomžiem un garīgo veselību no tik maza sample size ir nepamatoti - tu savu pieredzi vispārini pārāk tālu.
Bet es tev piekrītu, ka šajā gadījumā labākais variants ir "pass". Jābeidz uz viņu skatīties un jāsāk domāt par citām lietām.
No sakuma raksti, ka vina pari plecam uz tevi nekad nav skatijusies un tad pecak 2lpp raksti, ka vina to darija.
Izlasi vēlreiz. Šajā gadījumā viņa neskatījās uz mani (vismaz tā man šķiet), bet uz galdiņu no kura nāca.
12.06.2018 12:41 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ideja bija tāda, ka viņa (iespējams) ir uzmanības meklētāja. Uztur vīrieša interesi tikai tik daudz, lai saglabātu interesi.

Nu un? Kā tu to uzzināsi, ja viņu pat nepazīsti? Nu atšūs, ēdīsi tālāk, vari ielīst kafejnīcas stūrī vai ēst citā. Nu tā ir mazākā dzīves problēma, vecīt. Saņemies.
12.06.2018 12:57 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Pieej un uzrunā - mī un žē! Citādi domāsi, kā nu būtu, kas nu būtu noticis, kā būtu bijis. Kas ļaunākais, kas var notikt, iesitīs pa seju? :-D
12.06.2018 15:43 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
No tā, ko esi aprakstījis, nav nekādas iespējas izsecināt, kas ir meitene - kautrīga vai kārdinātāja, varbūt neviena no šiem variantiem. Ja rindā uzgrūstos kādas čalim, arī droši vien pasmaidītu, bet tas nenozīmē, ka tur ir simpātijas. Tu pārāk daudz par to visu domā, vēlamo uzdod par esošu utt. Beidz sapņot un fantazēt. Vienkārši uzrunā viņu.
12.06.2018 19:31 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Jep, meitene normāli ģērbjas, uzsmaida laipnības pēc cilvēkiem - noteikti kārdinātāja, noteikti uztur vīrieša interesi tikai tik daudz, lai saglabātu interesi par sevi. Omg.
13.06.2018 00:01 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Jep, meitene normāli ģērbjas, uzsmaida laipnības pēc cilvēkiem - noteikti kārdinātāja, noteikti uztur vīrieša interesi tikai tik daudz, lai saglabātu interesi par sevi. Omg.

Jā, jā, jā. Un vēl viņa pilnīgi noteikti ir brīva, pa cik ar apģērbu izceļ savu seksualitāti un sievišķību. Sievietēm, kuras ir aizņemtas, vīrieši sastāda atļauto un neatļauto darbību sarakstu, kurā ietilpst arī aizliegums pievilcīgā kleitā iziet no mājas.
Joki ta' joki, bet brīžiem rodas tāda sajūta, ka ir vīrieši, kuri uzskata sevi par pasaules epicentru, jo visas sievietes jau to vien tikai dara kā smaida, ģērbjas un krāsojas viņu dēļ.
13.06.2018 00:11 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Joki ta' joki, bet brīžiem rodas tāda sajūta, ka ir vīrieši, kuri uzskata sevi par pasaules epicentru
Nē, vienkārši lielākajā daļā gadījumu, vīriešiem nav nekādas jausmas, ko viņi dara un kā jāuztver sociālos signālus no sievietēm, ja tādi vispār ir. Protams, ka tādi vīrieši ir, tas saucās narcisisms.
Bet kopumā arī pieaudzis puisis randiņošanas periodā neko daudz no trešklasnieka varianta neatšķiras. Visi šitie stulbie izgājieni, neapdomātas idejas, tizlie jociņi, neveiklas situācijas ir tas pats, kas raustīšana aiz bizēm - nepietiekama izpratne par pretējo dzimumu un mēģinājumi racionalizēt savu situāciju.
>>
Ņemot vērā, ka puišiem ir vienmēr jāizrāda iniciatīva un meitenes savas simpātijas izrāda visādos neuzkrītošos veidos (jo atklāti pateikt jau protams nav iedomājams), loģiski, ka daudzi puiši sāk "zīlēt kafijas biezumos" un nonāk pie tizliem secinājumiem. Turpretī, Jums jau salīdzinoši viegli noteikt, kad puisim esat iepatikušās - jo viņš to pasaka. :-D
13.06.2018 01:47 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Sadie, tad šis noteikti Tev patiks: https://www.facebook.com/StayHomeMum/photos/a.198708166821959.59303.198360836856692/2361613387198082/?type=3&theater
13.06.2018 09:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits