Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

KĀZU CEREMONIJA - IETEIKUMI

 
Reitings 25
Reģ: 20.10.2015
HEY,:-)
Ir pienācis arī man tas brīdis, kad laulību zvani vairs nav aiz kalniem. Tāpēc pirms speru pārdrošus soļus, vēlējos vaicāt, vai ir dzirdētas kādas atsauksmes, ieteikumi par kāzu lokācijas vietām (draudzīgās cenās).
Varbūt Jums ir kādas skaistas idejas, kur rīkot kāzu ceremoniju? vēlētos pie upes vai kādas vecas pils, vai pilsdrupām. Attālumam nav nozīmes.(l)
Šobrīd mana top izvēle - Jaunpils pils. Plānoju doties turp tikai 11.jūnijā, lai apskatītu klātienē. Veicu rezervāciju katram gadījumam, bet šobrīd vienīgā vieta, ko esmu atradusi.
30.05.2018 21:47 |
 
Reitings 138
Reģ: 11.09.2011
Mēs pirms 2 gadiem precējāmies Jaunpils pilī, tikai tās labākas atsauksmes - ļoti laipna attieksme no iesnieguma rakstīšanas brīža līdz laulības ceremonijas beigām, ceremoniju laulību vadītāja novadīja tiešām sirsnīgi, jo visiem bija asaras acīs (arī mums pašiem :D)
Ceremoniju izvēlējamies iekštelpās, jo tajā vasarā tomēr baidīja laikapstākļi (var arī pils pagalmā), bet pēc ceremonijas bija tāds kā "saldais stūrītis" sagatavots - mums un visiem uzkodas, šapmanietis, fotografēšanās.
Kopumā bijām ļoti apmierināti, jo man patika visa tā pils atmosfēra, fotogrāfijas sanāca skaistas, kā arī neizmaksāja ļoti dārgi, kopā par ceremoniju un uzkodu stūrīti manuprāt samaksājām ap 200-250 eiro. Pēc tam devāmies uz viesu namu, bet citi jau arī svinīgo daļu pavada pilī. :-)
30.05.2018 21:58 |
 
Reitings 25
Reģ: 20.10.2015
Super. Izklausās labi. Kā Jaunpilī ar floristiku? Vai tas ir par atsevišķu samaksu?
30.05.2018 22:02 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
visiem bija asaras acīs - pag, jūs precējāties?
30.05.2018 22:04 |
 
10 gadi
Reitings 826
Reģ: 02.10.2010
Nezinu, kas kāzām skaitās draudzīgas cenas. Laikam jau ne visai draudzīgi, toties ļoti skaista vieta- Svētku pils.
30.05.2018 22:06 |
 
Reitings 138
Reģ: 11.09.2011
Ceremonijas zāle bija izdekorēta ar svaigiem ziediem, lentītēm utt., tas viss bija iekļauts cenā. Protams, ja grib kaut ko vairāk (īpašus ziedus, dekorācijas), tad droši vien pašam jānolīgst kāds florists + vēl divas meitenes klavieru pavadījumā skaisti dziedāja, ienākot zālē.
Vienīgi varu ieteikt, lai piesakāties laulāties pirmie, jo parasti vasarā brīvdienā tur laulā 3-4 pārus. Mēs bijām pirmie, tāpēc ar visiem bijām vienīgie pilī un nevajadzēja uztraukties, ja nu iepriekšējā pāra ceremonija kavējas, kaut gan katram pārim rezervē 2h, kas ir pietiekami ceremonijai un vēl fotosesijai. :-)
30.05.2018 22:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits