Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

.....

 
Reitings 13
Reģ: 30.05.2018
Tā nav izplatīšana! Arī man tā no sākuma šķita, bet pēc pāris reizēm, kad apmeklēju šo semināru, tā vairs nešķiet!Bieži vien cilvēki uztver šo lietu kā pirkšanu pārdošanu-tas gluži vienkārši ir informācijas trūkums-maizi taču veikalā nepērkam,lai pārdotu,bet gan lai lietotu-tāpat ir arī šeit,var iepirkties paši savā veikalā,oficiāli,ar ES licenci,lietot ekoloģiski tīrus produktus savam patēriņam. Kā pelnīt naudu - māca sistēma,šo iespēju viņi dod arī saviem draugiem, paziņām utt., jo nevienam nav tiesības kādam liegt to uzzināt!
Man ir prieks, ka cilvēki, lietojot un salīdzinot, ierauga atšķirību. Vai kādam ienāk prātā tas, ka tas, ko Jūs iegādājieties veikalā, ir reklāmas rezultāts. Blakus var stāvēt labāka lieta, bet "automātiski" nopirkta tiks reklamētā. Vai zināt, kura kompānija visvairāk tērē reklāmā? Pārbaudiet savus plauktus..
Skeptiķu nekad nav trūcis, bet kā likums tie ir cilvēki kas visu zin, pat nepamēģinājuši un nepārbaudījuši.
P.s
Amway piedāvā bioloģiski aktīvus uztura bagātinātājus, kosmētiku, personīgās higiēnas produktus un augstas kvalitātes produktus mājai, skaistumam un veselībai.
Plašāku informāciju par Amway piedāvātajiem produktiem vai Amway biznesa iespējām varu piedāvāt sazinoties personīgi.
Strādāju aktīvā komandā ar prieku apmeklējam pasākumus, iepazīstamies ar mērķtiecīgiem cilvēkiem, spriežam par precēm un lietojam produktus katru dienu. :)
Panākumi sākas ar tevi pašu!
30.05.2018 10:45 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
nu, re, ilgs laiks nepagāja līdz izveidoji savu diskusiju.. veiksmi darbā.
30.05.2018 10:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits