Forums vairs nav tik populārs kā agrāk

 
Patīk
Reitings 3008
Reģ: 09.08.2016
Kā jūs domājat, kāpēc tā?
Agrāk beztēmas tika ceptas 6os no rīta un bija padsmit lpp garas, šobrīd ir labi,ja 2-3 lapas.
Šobrīd online ir 14 lietotājas, agrāk bija tuvu simtam. Arī sarunas maz. Citreiz darba laikā ienāku, bet neviena tēma saistoša, pa vidu lietussandales un kaut kādi čaļi. :-P
24.05.2018 20:12 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Esmu šeit looooti sen. Gadus 8-9 noteikti. Lasīju diezgan bieži, bet jau kādu pusgadu dzīvojos vairāk pa cāli. Tagad citas prioritātes, domubiedri un intereses :-)
25.05.2018 19:16 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Daen vairs te nav?:-O Kāpēc? Kura pacentās izēst labu meiteni(t)
P.S. foruma pamirumu ievēroju šī gada janvārī(t)
25.05.2018 20:23 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Manuprāt tēmas meitenes tik bieži vairāk netaisa, jo apzinās,ka būs te lietotājas,kas uzbruks ar aizskarošiem komentāriem, ļoti bieži esmu ievērojusi, ka tēma nevainīgi sākta komentēta, pēc aptuveni 3-4lpp sākās uzbrukumi cita citai, ko nu var atļauties,ko nevar, kas melo, kas nē un bieži ne pa tēmu, piemeram ja tēma būs par kosmētiku, būs tādas lietotājas,kas uzreiz nokomentēs ,ka tādu kosmētiku autore nevar atļauties,ka melo! Un tad nto lapu garumā būs kašķis par to.
Vēl ļoti nepatīk ,ka mēdz celt vecās tēmas ārā, palicis atmiņā par vienu meiteni (aizmirsu niku), par grūtniecību kautkas, un tā ja nemaldos bija 3gadus veca,ja ne pat vairāk,bet tāpat uzraka.
Par troļļiem, par sevi varu teikt,ka reizēm es komentāru ielieku, vairāk dēļ tēmas, piemēram nu tiešām smieklīga tēma kā tās taisa ramuņa:-D..
Bet man palicis atmiņā bij' viena tēma,, kur tika autocorrect vainots pie komentāru kļūdām un tur nu es līdz asarām biju nosmejusies .:-D
25.05.2018 20:49 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ja ir runa par pazudušiem profiliem, tad - vai Miss Joker te vairs nepiedalās?
25.05.2018 21:11 |
 
Reitings 169
Reģ: 23.02.2018
Sognarei ļoti piekrītu. Man ir aktuāli jautājumi un pat šķiet, ka būtu diskusijas vērti, tomēr atturos veidot jaunu tēmu. Vien tādēļ, ka dažas šeit to gaida kā medusmaizi- “o, ir jauna diskusija, jāiet uzriet” :-D
Es dzirdu kritiku un viedokļi var atšķirties- bet, lasot kā- šķietami normālas tēmas pieteicējai sāk uzbrukt privāti- sak, radinieki tev tādi vai arī- “citā tēmā atradu kompromitējošu atbildi”.
Mani nebaida ķidāšana, bet atgrūž ļaunums un bērnišķīgie konfliktu uzsākumi. Man to nevajag.
Bieži arī redzu diskusiju autores, kurs apraksta problēmu un beigās piemetina- tikai nerejiet/ negatīvus viedokļus paturiet pie sevis/nenosodiet utml. - tas jau vien parāda, kāda šeit ir vide 8-)
25.05.2018 21:26 |
 
Reitings 169
Reģ: 23.02.2018
Miss Joker jau sen ir izdzēsusies- ja vien ar citu profilu šeit neatrodas. Sirsnīgā meitene, kura man ir palikusi atmiņā ar daudz foršiem komentāriem un- ar to, ka aķi jauca vaļā mājās 8-)
25.05.2018 21:30 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bethanyy, tieši tā, šķietami normāls jautājums, neredzu neko nosodošu, bet nu mazums,ja būs kāda kas uzbruks virsū ar naid pilno komentāru?
Piemēram arī , meitenei kāda problēma un jautā te pēc padomā un tad sāk mest acīs,ka Googli nemāk izmantot, bet kā kāda troļļu tēma (šeit domāts tie provokatīvie),tad nu metās komentēt nto lapu garumā.
25.05.2018 21:45 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ai, es arī nebiju pamanījusi, ka Daenery’s vairs šeit nav. Žēl :-/
25.05.2018 21:47 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
no nesenākajiem ievēroju, ka Daenerys vairs nav

Daen vairs te nav? Kāpēc? Kura pacentās izēst labu meiteni

Diez vai viņu kāds ir izēdis, nav tāds cilvēks, kuru var vienkārši izēst. Bet arī ievēroju ka viņa pazuda maija sākumā.
25.05.2018 21:48 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Es domāju ka daudzas vecās lietotājas te joprojām ir, vienkārši ar citu niku un negrib nevienam atklāties :-D
25.05.2018 21:50 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Tieši par Daenerys man likās, ka ir gudra sieviete, kas tiešām 'rubī fišku' savā darbā, dažādās aktuālās lietās, īpašumos, finansēs u.c. dzīves gudrībās, no viņas tiešām varēja smelties info un viņas viedoklis šķita pamatots ar labiem argumentiem. Šķita ļooti stipra sieviete. vēl aceros Nazi un Hellish, tad vēl perverso Cumshot, bet viņš bija diezgan smieklīgs. Kā perverss Štanks. :D
25.05.2018 22:05 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Daenerys, cik te pasīvi lasīju, bija no tām, par kuras domām vienmēr brīnījos, ka tā tiešām var eksistēt. Tik sviestaini lielākoties bija ar visiem saviem piemēriem, ģimeni, apģērbiem, naudu, nu tas krita acīs. :D
25.05.2018 22:24 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
"Rīt vairs nebūs kā šodien", tas ir vecs teiciens. Ko var papildināt ar citu teicienu: "viens gals ir sākums kam citam".
26.05.2018 00:11 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Vél atceros NordicBelle, viņas konentāri vienmēr izcélās (manuprāt), un likās pamatoti.
26.05.2018 00:26 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
pareizi, cālis, tur tak vairs infantili neapspriež mēnešreizes, jo rezultāts jau brēc gultā :)
26.05.2018 00:47 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Es arī te esmu ļoti sen. Gadus desmit patiešām. Ar citu niku gan. Ar lielākām vai mazākām pauzēm.
Jāsaka, ka pašā sākumā forums bija haotisks. Meitenes aiz anonimitātes runāja par visu, kasījās, ņēmās (laikā, kad bija Burkāns &co pret pārējo cosmo). Gāja kā vistu kūtī, bet jautri.
Vēlāk parādījās visādas tikšanās, ballītes, personību atklāšanās, meitenes savā starpā sadraudzējās un forumā sāka komunicēt rezervētāk un argumentētāk - tēmas kļuva daudzveidīgas un lasāmas. Pat ja par tēmām izvērtās kašķi, bija interesanti palasīt dažādu pušu argumentācijas un tas bija forši, ka meitenes pārstāv dažādus viedokļus. (Es nerunāju par tiem palīgskolas līmeņa gadījumiem, kad argumenti bija personīgi uzbraucieni)
Ar laiku tās, kurām kopīgs domu gājiens, sāka komunicēt ārpus cosmo. Pievērsās citām lietām (ģimene, darbs...). Nu, ar laiku Tu saproti, ka forums ir tukša laika tērēšana.
Ir pagājis laiks un tagad šķiet, ka tā publika ir nomainījusies pavisam. Un es neteiktu, ka novākušās gudrākās. Ir vairs tikai pāris lietotāju, kuru komentārus ir vērts izlasīt. Kur nu vēl cerēt, ka no jēdzīgiem viedokļiem radīsies interesanta diskusija tādā tukšumā.
Varbūt kādreiz kādos chill brīžos gribētos palasīt, padalīties, bet te patiešām ir izmiris... var vērot tikai, kā tiek izēstas pēdējās, kurām vēl ir savs funktieris.
Tā pati Cataleya par kuru es brīnos, ka te vēl ir... Es viņu nesaucu par supergudru lietotāju, jo neko par viņu nezinu, bet viņai ir savs funktieris. Un viņš ir interesants. Un ir bēdīgi, ka palīgskola uzmetas virsū un tik knābā par to plātīšanos naudu un kkādiem pašizdomāriem striptīziem. Man patīk, ka cilvēki ir ar interesi par dzîvi, ir gudri un dažādi - vienalga vai mums domas sakrīt vai dalās. Bet te izēd citādo.
Saprātīgs cilvēks ātri saprot, ka ar muļķiem nav ko pērties, pagriež muguru un aiziet darīt savas lietas.
Es ceru, ka tā ir tikai mana sajūta un forums atdzīvosies.
26.05.2018 01:51 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Lietotāju ir mazāk, jo tirgus ir krities anonīmam forumam, gluži tāpat kā arī online čati ir izmiruši (atceros, ka senāk daudz lietoju, bet tagad nemaz atrast tādus nevar).
Ja radies kaut kāds jautājums, atbildi var saņemt uzreiz, ierakstot googlē.
Ja gribas pačatot par neko, facebook grupas, whatsapp grupas ar saviem pazīstamajiem.
Savu viedoklīti par kaut ko var izmest arī twitterī.
Savu jauno kurpju ūdensizturību var parādīt arī instagram storijā.
>>
Es forumā ierados nesen, jo jau vairākus gadus lietoju dažādus sev interesantus subredditus, taču gribēju atrast kaut ko latviskāku, jo dzīvoju Latvijā. Tāpēc arī mana pirmā diskusija bija par rēķina 50/50 dalīšanu randiņā, jo redditā šāds viedoklis ir diezgan populārs, bet forumā gandrīz neviena par to dzirdēt pat negribēja.
Neteiktu, ka pārdomu diskusijas šiet tiek uzņemtas ar atplestām rokām. Tajā diskusijā vairākas reizes tiku nosaukts par tizleni, kas centus skaita, lai arī pēc idejas taisīju neitrālu diskusiju.
>>
Un visbeidzot, forumā problēmas ir ar teksta rediģēšanas iespējām (kaut vai tas, ka normāli atstarpi nevar uztaisīt starp rindiņām), ir savā veidā nepārskatāms, jau esošu diskusiju grūti atrast, jo daudzas taisa nosaukumus "bet varbūt tomēr?" "ko darīt?". Šis faktors gan jau arī aizdzen potenciālus jaunus lietotājus.
26.05.2018 08:10 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Lietotāju ir mazāk, jo tirgus ir krities anonīmam forumam, gluži tāpat kā arī online čati ir izmiruši (atceros, ka senāk daudz lietoju, bet tagad nemaz atrast tādus nevar).

Par čatiem runājot, atceros bija tāds onlychat, pirms gadiem 5 vai 6šiem ļoti populārs bija, bet tagad jau tas viss noveco un iznīkst, tā pat kā forumi diemžēl.
Par sevi runājot, šeit esmu neilgu laiku, tikai kādus labi ja 2 mēnešus, pieteicos tikai un vienīgi tādēļ jo darbā ir kaut ka jānodzen tās n'tās darba stundas.
Bet par šo forumu zinu gadus 3.
26.05.2018 08:44 |
 
Reitings 267
Reģ: 05.02.2018
Jā, ievēroju ka daenerys arī varš nav, un žēl ka tā, be nu ceru, ka cilvēkam viss labi:-/. Esmu šeit 2 gadus, protams caur savādākiem profiliem jo vecajam aizmirsu emailu, bet pirmstam arī nācu te nepiereģistrējusies. Cilvēku tiešām bija vairāk, bet saprotams ka ir labākas lietas ko darīt nekā sēdēt forumos. Instagrams un Facebook pārņem pasauli :-D
26.05.2018 10:02 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Esmu te jau vairāk kā 10 gadus, un pēdējā laikā te tiešām nav , ko darīt. Ienāku reizi nedēļā uz īsu laiku. Man liekas, ka lielākā daļa lietotāju vienkārši ir izaugušas no šī foruma. Pirms gadiem 5 es te varēju sēdēt stundām un komentēt katru otro tēmu, tagad šķiet, ka tā ir lieka laika nosišana un vairs neprasās, nav arī intereses, jo paliek arvien mazāk cilvēku, ar ko gribētos te komunicēt.
Bet no vienas puses labi, ka esmu atradusi no šī foruma, jo parasti sēdēju te darba laikā agrāk un līdz ar to biju neproduktīva darbā, pēdējos gados daudz vairāk ir paveikts un sasniegts un izdarītas jēdzīgākas lietas par sēdēšanu forumā, attiecīgi jūtos labāk.
26.05.2018 10:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits