Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lampa bērnu istabā

 
Reitings 72
Reģ: 19.04.2017
Meklēju dāvanu!! Dzirdēju, ka vecāki ir izteikuši vēlmi par galda lampu. Tā kā runa ir par divgadnieku, tad parasta galda lampa neder, gribējās kaut ko interesantu un tajā pat laikā gaumīgu, piemēram, kādu zvēriņu vai zvaigznītes formā u.c
Varbūt šeit ir mammas, kas ir pirkušas un zina, kur ko tādu var iegādāties?
šī ļoti patīk https://www.rozesbode.lv/lv/berniem/lampas-berniem/nakts-lampa-puce bet nevar saprast, vai šāda vispār gaismu dod vai tikai smukumam? (t)
16.05.2018 19:48 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nakts lampiņa ir nakts lampiņa. Paredzēta lietošanai naktīs gadījumā, ja bērns naktī mostas un baidās no tumsas. Vai jebkurš iemesls. Gaisma nav spoža, acis nesāp. Noteikti nav vakara galda lampa. Tās apgaismojumā nevar lasīt pasakas, darboties ar zīmēšanu, lego knibināšanu un tā tālāk.
Galda lampas esmu redzējusi Depo ar visādiem makvīniem, maršaliem un ko tik visu vēl ne.
Gan jau vecākiem ir padomā kāda konkrēta lampa, pajautā. Man, piemēram, bija ļoti būtiski, lai lampa ir bez vada (ar usb uzlādi + baterijas). Un gaismas spilgtuma regulāciju.
17.05.2018 08:23 |
 
Reitings 197
Reģ: 08.09.2015
ja tik mazam bērnam galda lampa, tad nevajag daudz apvaismojuma, jo pie galda tāpat vēl nemācās
Un tas links, ko ieliki, tā ir łoti skaista
17.05.2018 13:49 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Naktslampu tādā vecumā vajag tikai, lai pa nakti kaut nedaudz var redzēt, kas notiek istabā. Ja, piemēram, mazajam vienkārši vajag izkāpt no gultiņas uz podu, pārāk spilgta gaisma viņu apžilbinās, viņš pamodīsies un vairs nebūs piedabūjams gulēt. Vajag tikai tik daudz gaismas, lai var redzēt priekšmetus istabā, nevis laternu.
17.05.2018 13:52 |
 
Reitings 267
Reģ: 05.02.2018
Cik atceros, man bija tā ‘lavas’ lampa ar spīdumiņiem:-D spoža nav, bet gaisma ir pietiekami laba, lai redzētu kur gulta atrodas :-D
17.05.2018 14:18 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Nakts lampai un galda lampai funkcijas atšķiras. Tas ir, lai bērns varētu pie galda zīmēt, naktslampa nederēs. Un galda lampu es ņemtu tādu, kas ir piespraužama pie galda, kā arī ar regulējumu apgaismojuma spožumu. Un tās parasti nav zvēriņu formās. Taču, ja runa ir par naktslampiņu, tad var skatīties tieši bērnu preču veikalos. Piemēram, tai pašā babystore.lv ir visādas. Vēl ir opcija projektors (bērniem ļoti patīk) - https://www.babystore.lv/lv/product/37966/summer-slumber-buddies-art-6206-frog-muzikala-naktslampa-projektors
17.05.2018 14:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!