Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jautājums par laikapstākļiem

 
Šodien ar draudzeni bija interesanta saruna. Ārā 22-23 grādi. Karsts. Viņa atnāk šortos un maiciņā. Es saku: šodien ir tikai maijs. Ar domu, ka tādās drēbēs pavasarī it kā nevar staigāt...
Viņa saka: kāda starpība kā sauc mēnesi, ja ārā ir karsts?
Laikam taisnība ir viņai? Kā jūs domājat? Jūs arī jau ejat iešļūcenēs un šortos?
Stulbs jautājums, bet nav jākaunās jautāt, jākaunās tēlot gudro :-P:-)
11.05.2018 15:12 | Saite
 
Piekrītu tavai draudzenei.
Ir cilvēki kusi jau pirms vairāk kā nedēļas ( pirmajās siltajās dienās ) sauļojās.
11.05.2018 15:16 | Saite
 
Ja liekas, ka ir karsti, tad ģērbtos atbilstoši - kaut vai šortos vai vasaras kleitā. Bet tas, protams, atkarīgs, kurp dodies.
11.05.2018 15:17 | Saite
 
paldies :)
11.05.2018 15:20 | Saite
 
 
Laikam esmu viena no tām, kas nevar tik ātri pāriet uz silto laiku, uz darbu nāku zeķubiksēs un blūzē ar garām rokām, virsjaku nevelku. Neteikšu, ka man ofisā ir nenormāli silts.:-D Tagad tāds laiks, ka viens jau skrien šortos, citi vēl ar virsjakām staigā.:-P
11.05.2018 15:20 | Saite
 
Man ir karsti - es arī velku vasaras drēbes un sandales. Nu, tie, kam nav karsti, lai staigā džemperos. Kāda starpība, kas kuram mugurā? :)
11.05.2018 15:24 | Saite
 
Martā šorti un krekliņš varbūt vēl liktos dīvaini, bet Maijs jau gandrīz vasara vien ir. Vairāk sekoju līzi laikapstākļiem, nevis gada laikam. :-D
Es zeķubikses velku gandrīz visu laiku arī vasarā, kaut vai tīri tāpēc, ka man nav tā sauktais thigh gap un varu noberzt augšstilbus vienkārši. :D
11.05.2018 15:38 | Saite
 
Kad ģērbjos, kalendārā neskatos - skatos termometrā un pēc iekšējām sajūtām. Kad ziemā patrāpās kādas siltākas dienas, joprojām staigā kažokā un vaļenkos, jo ir taču decembris? :-D Vai tad, kad iestājas klasiskais LV jūnijs un ārā ir knapi +10, guli dārzā peldkostīmā? Šobrīd staigāju šortos, bet ja plānots atrasties ārpus mājas vēlu vakarā, ņemu līdzi plāno dūnu jaku, jo naktī ir pavēss un es esmu salīga. Patiesībā man vienmēr ir līdzi rezerves džemperis, jo man visu laiku salst!
11.05.2018 15:46 | Saite
 
Šobrīd sēžu šortos, vakardien staigāju šortos... Nekad nebiju aizdomājusies, ka maijā "nedrīkst" šortus vilkt. Es rīt taisos uz pludmali sauļoties, ja laiks saglabāsies kā pēdējās dienas. :-D:-D:-D
11.05.2018 15:57 | Saite
 
Man ir grūti saprast kā ģērbties, jo septiņos no rīta, kad eju ārā no mājas, ir vēl ļoti vēsi, prasās gan jaku, gan garās bikses, bet vakarā piecos cepos ārā un prasās tikai un vienīgi klieita vai šorti un maika. Vakaros pēc tam to jaku muļķīgi vazāt līdzi un tad es parasti no rītiem nedaudz pasalstu.
11.05.2018 16:00 | Saite
 
Es arī neskatos kalendārā, skatos termometrā :D Tagad staigāju lielākoties kleitiņās, vairāk tādās pavasarīgās gan, bet būtībā varētu arī šortus uzvilkt, rīt domāju uz jūru doties, tad jau arī šortus uzvilkšu visdrīzāk :D Priecājos par siltumu kamēr varu, jūnijā moš atkal būs jakas utt jāvelk, tā jau bieži gadās :D
11.05.2018 16:01 | Saite
 
Piekrītu draudzenei. Šortus gan nemēdzu valkāt vispār, sēžu vasaras krekliņā un potīšbiksēs, kājās gan plānie ādas mokasīni - nu jo uz darbu nākot vēl par aukstu sandalēm, no rīta bija žakete, jo jā, no rīta vēl vēss, to nesīšu uz rokas mājās.
11.05.2018 16:04 | Saite
 
Haha, nu kāda starpība. Ir jāģērbjas tā, lai būtu ērti, nevis pēc tā, kas kalendārā rakstīts.
Pagājušajā pavasarī sapirkos kalnu ar kleitām un mākoņbrinčiem, domādama, ka šovasar, redz, būšu baigā sieviete. Kā jūs domājat, ko visu vasaru valkāju? Džinsas, kedas un rudens jaku, tāpēc, saules mīļās, baudām vasaru tad, kad viņa mums ir, nevis, kad kalendārs saka, ka viņai būtu jābūt :-)
11.05.2018 16:12 | Saite
 
Piekrītu draudzenei, ka ir jāģērbjas atbilstoši laikapstākļiem! Un cik atceros maijs vienmēr ir silts, bieži pat siltāks kā jūnijs. :-P
11.05.2018 16:15 | Saite
 
Man ir grūti saprast kā ģērbties, jo septiņos no rīta, kad eju ārā no mājas, ir vēl ļoti vēsi, prasās gan jaku, gan garās bikses, bet vakarā piecos cepos ārā un prasās tikai un vienīgi klieita vai šorti un maika.

++
11.05.2018 16:15 | Saite
 
Es vienmēr brīnos par cilvēkiem kuri jau karstā laikā staigā jakās un pat mēteļos.
Šogad jau aprīļa otrajā pusē bija tik silts ka var šortos staigāt, cilvēki kā roboti bezmaz, velk, ziemas drēbes.
Laikam jau dzīvo tā - ja ārā ir + 20, bet kalendārā aprīlis, tad vienalga jāvelk siltās drēbes.
11.05.2018 16:24 | Saite
 
Heitoju šito laiku. :D No rīta nevar saprast, ko vilkt. Ja vēl vējš, tad pa dienu pierimst un, mājās ejot, beidzies nost - vai nu pa karstu, vai jānes visas parpalas rokās, bet tur jau soma un maisiņš, ka vietas nav. Pati jau biju plānāk saģērbusies vienu dienu, ātrākā solī no rīta un atpakaļ jau normāli, bet pilns ar cilvēkiem, kas pa dienu vēl tādās pabiezās žaketēs, stepētās āra jakās un džemperos staigā. Kā nu kuram tā sajūta uz siltumu. Ir cilvēki, kuriem karsti +20, ir tādi, kuri sāk just, ka silts uz +25 pāri. Ja būtu zābaki, cimdi, cepure, šalle, tad pabrīnītos, bet tā jau vienalga. Gluži īsos šortiņos varbūt man varētu būt pa vēsu, atkarīgs laikam, kur atrodas, kur iet, sēž vai ko dara. Bieži vien tieši maijā sanāk izvilkt ārā plānās drēbes, kurpītes, bet ''pēc nosaukuma vasarā'' uznāk vēji, negaisi, lieti, vēsums, kad tomēr jakas un kārtīgākus apavus prasās. Manuprāt, tās robežas mūsdienās vairs gadalaikiem nav tik izteiktas un striktas. Tad jau sanāk, ka jūlijā pie +5 jāvelk šorti, sandales un krekliņš, jo vasara, kaut gan diena ledaina. Negribu cepties ārā, tāpēc skatos, cik grādu, kā pēc sajūtām, tad arī izvēlos, ko vilkt. Galvenais vietai piemēroti.
11.05.2018 16:35 | Saite
 
kāda starpība kā sauc mēnesi, ja ārā ir karsts?
Tavai draudzenei ir pilnīga taisnība. Jāģēŗbjas ir atbilstoši laikapstākļiem nevis jāskatās kas par gadalaiku ir.
11.05.2018 16:36 | Saite
 
drīzāk man Tavs viedoklis liekas aplams - ir tikai maijs un nevar vilkt šortus.
-No rīta paciešos un pasalstu, jo eju agri no mājas ārā(pēc 6iem), bet pēc tam ideāli un nav jānēsā liekas drēbes līdzi un jāsvīst ..velku kleitas un plikas kājas, pa virsu no rīta ir kāda plāna jaciņa/žakete.
Un peldkostīmā sauļojos jau maija sākumā. :-D
11.05.2018 16:53 | Saite
 
Laikapstākļi paliek arvien neprognozējamāki :D Es cenšos ģērbties tā, lai pašai ir ļoti komfortabli. No rīta noteikti paskatos laika prognozi, arī visas komforta temperatūras un atbilstoši tam ģērbjos. Pēdējo nedēļu ģērbjos kleitā+ žaketē (tā žakete neiztur kritiku mājupceļā pēcpusdienā, tāpēc šad tad to atstāju darbā un no rīta velku jaunu žaketi vai arī mētāju pa rokām :D )
Uz darbu eju ar kājām +-30min, pa ceļam redzu dažādi tērptus cilvēkus. Ir, kas vēl pufķos staigā, ir, kas iešļūcenēs un šortos iet. Šad tad arī uz manu pusi tiek raidīts kāds pārsteigtāks skatiens no biezāk ģērbtajiem, bet mani tas netraucē - pati atbildu par savu organismu, veselību un labsajūtu ;) Paceļojot pa ārzemēm un redzot visas iespējamās apģērba kārtu variācijas visos laikapstākļos, tad nu jau ir vispār vienalga, ko kāds domās (agrāk daudz vairāk piedomāju pie sabiedrības dogmām). Es ģērbjos attiecīgi laikapstākļiem, ne vispārpieņemtiem standartiem par to, kā vajag - un, ziniet - šādi ir foršāk (l)
11.05.2018 17:05 | Saite
 
Drīzāk dīvaini ir ģērbties atbilstoši sezonai nevis laikapstākļiem :D
Ir taču bijuši jūniji ar 12-13 grādiem, aprīlis ar 20 grādiem un decembris ar +10 grādiem. Ir pavasara/rudens drēbes nēsātas gan ziemā, gan vasarā, tāpat vasaras drēbes aprīlī.
11.05.2018 17:10 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (3)