Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

A kas tas ir...

 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Daiļās dāmas un godātie kungi (te noteikti arī tādi ir). Jautājums šāds, kā saprast, ka vairs nevēlies attiecības. Personīgi man šobrīd ir tā. Mēs dzīvojam kopā. Mēs kašķējamies ļoti ļoti bieži, bet es jūtu, ka man tas vairs tā neuztrauc. Bieži liekas, ka es varētu mierīgi bez viņa dzīvot. Bet.. tad uznāk šī sajūta "ak, kā gribās mīļumu, nāc pie manis," kas vispār ir diezgan reti. Mums nesaskan, tā šķiet. Es vēlos piedzīvojumus, jautrību, bet tad es domāju, nu ok.. cik ilgi ta es jautrošos. Varbūt man nepietrūkst viņš, bet vienkārši sajūtas, emocijas. Tikko bija forumā raksts par dvēseles radiniekiem, es domāju, ka ir jābūt attiecībās kaut kam tādam, bet šeit tā nav. Mēs kopā dzīvojam tā it kā būtu vienkārši istabas biedri, kuri dažreiz saskumst, bet vai tad tādas ir tās attiecības...
10.05.2018 22:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, attiecību jēga ir tajā, ka kopā ir dikti forši. Citādi tāda laika tērēšana sanākt. Ne visai pozitīvās attiecībās esot.. tiek laupīta iespēja kādam jaukākam un piemērotam dzīvesbiedram :)
10.05.2018 23:03 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Man jau arī tā liekas. Bet šeit tā nav.
10.05.2018 23:04 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Pieradums? Sagribas kaut ko, tad ir ok, bet ienāk atpakaļ dzīvē ikdiena un viss rādās drūmās krāsās. Kas tik ļoti vēl tur pie tā?
11.05.2018 00:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits