iedrosinaajums vai jaukshanaas pa vidu attieciibaam?

 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
Sveikas, meitenes!
Mans draugs zaudeeja maati jau loti sen - vina nomira, kad puikam bija 1 gadins. Vina teetis ir civillauliibaa jau loti sen ar loti patiikamu sievieti, kurai ir arii meita, taa nu vini cetrataa visu laiku dziivojusi, loti jauka un normaala gimene.
Puisis ar savu teevu NEKAD nav runaajusi par vina iisto mammu, kas skiet loti jociigi, bet taa nu tas ir. Cik saprotu, reizi gadaa aiziet sakopt kapinus, pastaav, nopuushas un iet prom. Nekaadas detalas par vinas dziivi vins nezin. Protams, ka vinam tas loti intereseetu, taa galu galaa ir vina mamma. Un vina mammai iisti nav bijis citu radinieku, kuriem vareetu kaut ko uzjautaat. Vecvecaaki sen apmirusi, pamaate iisto mammu nekad nav pazinusi.
Vini nekad nav par to runaajusi, un vins arii nekad pats to nejautaas, ar gadiem paliek tikai arvien neertaak kaut ko uzsaakt un teetukam tacu atminas arii baalee.
Man par to nav ne uz pusi tik neerti, vareetu mieriigi uzsaakt sarunu, jo mees tacu esam pusliidz svesi cilveeki. Jautaajums - vai man vina teetim uzrakstiit taadu pagaraaku sms, kuraa ieteikt kaut ko vinam pastaastiit par vina mammu? Vai tas buutu lieki un nevajadzettu jaukties vinu attieciibaas?
Ar puisi esam jau ceturto gadu.
08.05.2018 07:34 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tik pat labi tā varētu būt arī sieva. Un kas mainās? Juridiskais statuss? Emocionāli diez vai kaut kas...

Nav runa par juridisko statusu. Tas cilvēks nav bijis ne tuvumā, nav pārdzīvojis to, ko pārdzīvoja palikušie, vienkārši pienāk no malas un bez jebkādas cieņas pret to cilvēku jūtām, kas tur bija, sāk prašņāt. Apmēram, kā žurnālists.
Un nē, es uzskatu, ka tik pat liela necieņa ir nerunāt. Sanāk, ka mirušais cilvēks nav bijis tā vērts ...

Un dažreiz mēs mirušos vērtējam augstāk par dzīvajiem. Tā arī pasaulē daudz kas saiet tūtē un uz ko ir potenciāls arī šīs te dāmas attiecībām, ja nesapratīs, ka, ja tas cilvēkam atstāja tādu traumu, ka viņš par to nerunā, tad viņas ziņkārība nav pamats tam, lai plēstu svešas brūces. Tas lūk, ir egoisms augstākā pakāpē par to egoismu, kas vienkārši ir emocionāla pašaizsardzība pēc notikušā, kas liek gribēt par to aizmirst un nerunāt.
08.05.2018 16:49 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Viedi vārdi viedai minkai!
Arī dzimtas kokā neraksta draudzenes. Tikai sievas vai bērnu mātes, jo draudzenēm gar dzimtu nav nekāda daļa.
08.05.2018 16:52 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
ja nesapratīs, ka, ja tas cilvēkam atstāja tādu traumu, ka viņš par to nerunā, tad viņas ziņkārība nav pamats tam, lai plēstu svešas brūces. Tas lūk, ir egoisms augstākā pakāpē par to egoismu, kas vienkārši ir emocionāla pašaizsardzība pēc notikušā, kas liek gribēt par to aizmirst un nerunāt.

++++
08.05.2018 16:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Saja situacija mani nedaudz mulsina ta nodalisana - sieva/draudzene. Diskusijas autore ir kopa ar virieti 4 gadus..tas nav gluzi tas pats, kas nedelas randinosana. Vai jus pirms kaazaam vai neprecetas esot jutaties ka tuksas vietas puisa dzive, vina gimene? Zeel, ja taa.. (t)
08.05.2018 17:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Arī dzimtas kokā neraksta draudzenes. Tikai sievas vai bērnu mātes, jo draudzenēm gar dzimtu nav nekāda daļa.
soreiz piekritu pilniba viedai minkai.
08.05.2018 17:37 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Viedā Minka
Alexxxa
Rīdziniece
+++
Nebaaz, autore, savu smeceri, kur Tevi neprasa. Kaa vispaar kaut kas tik stulbs var ienaakt praataa.
08.05.2018 18:00 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Viedā Minka
Nu, liels paldies par tik smalku paskaidrojumu, bet tas viss ir pašsaprotams un neko jaunu nepateici. Es runāju tagad konkrēti par to, ka vārds "svilpaste" tiek pasniegts ar negatīvu nokrāsu (pēc komentāra spriežot). Ar ko ir labāka sieva, ja viņu apprec pēc trīs mēnešu kopā būšanas, no draudzenes, ar kuru kopā ir jau ceturto gadu?
08.05.2018 18:04 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Liekas, ka šis "anonīmais" forums nav nemaz tik anonīms. Kāds pēc ierakstiem pavisam drīz uzkodīs identitāti un izkladzinās pa visu forumu, lai visi zina un redz. To esmu redzējusi vairākās diskusijās un rodas jautājums - kāpēc tā ir jādara? Labums no tā?
Diskusijas autorei - neviens nevar pateikt, kā rīkoties būtu pareizi, bet tikai ieteikt, kā pats/pati rīkotos. Es arī uzskatu, ka to tomēr vajag jautāt un darīt draugam pašam, jo tēvs var ne tā uztvert Tavu interesi vai to pārprast. Varbūt tomēr beigu beigās tā interese ir tikai Tev?
08.05.2018 18:07 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Nav runa par juridisko statusu. Tas cilvēks nav bijis ne tuvumā, nav pārdzīvojis to, ko pārdzīvoja palikušie, vienkārši pienāk no malas un bez jebkādas cieņas pret to cilvēku jūtām, kas tur bija, sāk prašņāt. Apmēram, kā žurnālists.

Protams, es to visu saprotu, bet, ja ir pagājuši +/- 20 gadi (nezinu, cik autores draugam gadu), tad varbūt vajag vienreiz saņemties un sākt par to runāt? Neviens neprasa visu izklāstīt detaļās sīki un smalki, bet vismaz sākumā vispārīgi kaut ko. Un autore noteikti vēlas tikai palīdzēt, jo redz, ka tie divi nevar paši to izdarīt visus šos gadus. Jā, varbūt viņai nav jābāž savs deguns, kur viņu neprasa, bet viņa arī netaisās tagad brukt virsū un nez kādu informāciju pieprasīt. Tā bija tikai ideja... Ar domu palīdzēt draugam.
08.05.2018 18:09 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Svilpaste vinja ir ar to, ka praataa ienaak tik debiilas idejas un ka pirms laika sevi uzskata par nez kaadu uuber-tuvu gjimenes locekli un uzticiibas personu. Ar juridisko statusu te pat iisti nebuutu saistiibas. Arii juridiski preceetai sievai, ja vien ir kaut kripatinja smadzenju, vajadzeetu saprast, kuraas teemaas nebaazt smeceri un kuraas dveeselees neliist iekshaa. Shii bezsmadzenju buutne to nesaprot. Attaisnojums vareetu buut, ja galiigi jauna un stulba. Tachu, ja jau ir vismaz kaadi 24-25, tad nu nav komentaaru.
08.05.2018 18:12 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vai jus pirms kaazaam vai neprecetas esot jutaties ka tuksas vietas puisa dzive, vina gimene?

Manuprāt, neatkarīgi no juridiskā statusa, cilvēkiem ir tiesības uz savu privātumu. Ja viņi abi par to nerunā, tad nerunā, jābūt kaut kādai cieņai pret to, ka tas ir viņu abu pārdzīvojums ar kuru viņi var dalīties, ja vēlas un tik pat labi var arī nedalīties. Ja tiek plānots kopīgs bērniņš, loģiski, ka var pajautāt, vai viņai nebija kāda slimība, kas var ietekmēt mazo, to var darīt neatkarīgi no tā, kāds ir juridiskais statuss, bet otra nevēlēšanos runāt par pagātnes traumām vajag respektēt. Ja slimība nav bijusi nāves iemesls un par iemeslu negrib runāt joprojām, nu tak lai nomierinās un samierinās.
Daudziem šādās situācijās psihologi palīdzēt nevar, bet te kāda ar savu ziņkārību taisās uzplēst cilvēkam sāpīgu tēmu, lai gan šī informācija viņas dzīvē neko nemainīs, kamēr tēvam atkal no jauna būs pārdzīvojumi par notikušo. Un tas tikai tam, lai apmierinātu kādas dāmītes ziņkārību?
08.05.2018 18:13 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
tad viņas ziņkārība nav pamats tam, lai plēstu svešas brūces.

Cik saprotu, tad viņa tīri labi var iztikt bez šīs informācijas. Viņa vēlējās tikai palīdzēt.
nevis man tieshaa tekstaa kaut ko jautaat, jo man peec buutiibas neinteresee neko par vinu jautaat, tik zinu, ka vinu tas nomaac, jo vins neko nezina.
08.05.2018 18:13 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
A kursh vinjas paliidziibu, blje, prasa, svilpaste kas svilpaste :-D:-D:-D
08.05.2018 18:14 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
A kursh vinjas paliidziibu, blje, prasa, svilpaste kas svilpaste

Bļe, un Tu kaut ko dari tikai tad, kad Tev to speciāli palūdz? :D
08.05.2018 18:15 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
varbūt vajag vienreiz saņemties un sākt par to runāt?

Kāpēc? Tikai lai apmierinātu to cilvēku ziņkārību, kas tur ne tuvumā nebija? Ja dēlam pašam interesētu, viņš jau būtu pajautājis, bet formāts, kā autore izsakās par to, ka puiša interesi "ka viņam tas interesētu", tad viņa pat nav pārliecināta, ka viņam interesē.
08.05.2018 18:20 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Cik saprotu, tad viņa tīri labi var iztikt bez šīs informācijas. Viņa vēlējās tikai palīdzēt.

Milla, otrajā lapā ir viņas pašas komentārs, atbilde uz manu, ka viņai pašai tiešām vairāk interesē, nekā puisim.
08.05.2018 18:24 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Kāpēc? Tikai lai apmierinātu to cilvēku ziņkārību, kas tur ne tuvumā nebija? Ja dēlam pašam interesētu, viņš jau būtu pajautājis, bet formāts, kā autore izsakās par to, ka puiša interesi "ka viņam tas interesētu", tad viņa pat nav pārliecināta, ka viņam interesē.

Tie ir tikai Tavi pieņēmumi, un mēs te neviens nezinām, kas un kā ir īstenībā.
Protams, ka tikai savas ziņkārības dēļ būtu stulbi prašņāties. Bet cilvēki ir ļoti dažādi, un Tu nezini - varbūt tiešām dēls nespēj par to runāt un jautāt tēvam.
08.05.2018 18:26 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Milla, otrajā lapā ir viņas pašas komentārs, atbilde uz manu, ka viņai pašai tiešām vairāk interesē, nekā puisim.

Tik tālu es netiku, bet 1.lp. ir tas, ko es iekopēju, un viņa saka, ka neinteresē.
Labi, šī diskusija šobrīd ir diezgan bezjēdzīga. Izskatās, ka pat pati autore nezina, ko vēlas šajā jautājumā. :D
08.05.2018 18:29 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Es nejauktos. Ja prasītu atbalstu / palīdzību, tad vrbt. Tā ir privāta lieta un ja otrs neatveras / nevaicā palīdzību / noraida tās piedāvājumu pirms reālas darbības - iesaistīšanās, manuprāt, ir jaukšanās pa vidu. Ir tuvinieki, kas dažādu iemeslu deļ uzauguši bez kāda no vecākiem. Daļa neko vairāk par to, ko google var pavēstīt par personu, nemaz nevēlas zināt.
08.05.2018 18:47 |
 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
Deels nespeej pats par to pajautaat, un par to arii ir teema, bet, redzot, cik taalu shis viss ir aizgaajis, es labaak tureeshos pa gabalu no liekaam histeerijaam un, kaa redzams, pat rupjiibaam. Cilveeki vienmeer ir tiikojushi peec leetiem skandaaliem, liidz ar to manu diskusiju, aciimredzot, ir viegli paarprast, un redzot, cik traki to var paarprast, es nejaukshos. Man ar sho pietika, paargribeeju paliidzeet. Taapeec jautaaju, jo zinaaju, ka shis jautaajums ir divdomiigs, bet es tieku nosaukta par bezsmadzenju buutni taapeec, ka man gadu gaitaa rodas jautaajumi. Lai jums veicas, es neuztveru personiigi. :-) Paldies par iesaistiishanos.
08.05.2018 18:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits