Vienā jaukā dienā

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Sveikiņi!
Vai jums ir gadījies, ka vīrietis randiņošanas posmā pēkšņi pārtrauc sakarus?
Respektīvi, tikšanās, tad daudz sarunas - bija kāda diena, kad nesanāca, bet tā regulāri diezgan. Arī plāni par to, ko vēl jāsadara kopā- jā, protams, vārdiski. Un tad gandrīz vai sarunas vidū čuš, nav vairs. Nākamā dienā neizlasa. Nu neko. Pēc četrām dienām izlasīts, nav atbildes. Pēc nedēļas tomēr vēl vienu ziņu uzrakstīju, bija pēc laika izlasīta, un tad arī nav bijis online pēc tam. Kas tād svar atgadīties? Vai uzzvanīt un ja paceļ, tad tieši paprasīt, kāpēc nevar pateikt, ka paldies, bet visu labiņu? Jums kāds tā dīvaini ir pārtraucis runāt, kad nesaproti, bez maz vai podā telefons iekrita!
04.05.2018 20:43 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Domāju, vai tā mana vaina, vai citām arī tādi gadījumi. :D It kā jau atbildi cilvēks būtu pelnījis vienmēr saņemt. Sākumā sākām runāt internetā jā. Ir bijis, kad sarunas gaitā pazūd cits vīrietis pirms jau kāda gada, nu tad arī nesmuki, bet nu to it kā vairāk saprotu, lai gan varēja pateikt, ka viss labi, nav nekas noticis. Tagad atkal šāda situācija, ka nesaprotu. Ir normāli, kad pēc arī tikai viena randiņa ir saruna un tad izrunā to, ka nav ta klikšķa. Nu un viss skaidrs. Tā cilvēcīgi. Bet te nevar saprast, podā iekrita, uzbrauca ar ķerru vai kas. :D
04.05.2018 21:13 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Bet kādēļ šāda rīcība?

Nu, to Tev te neviens nepateiks. Un, ja godīgi - kāda tam nozīme?
04.05.2018 21:04 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Netērē enerģiju analizējot kāpēc tā noticis, nav vērts.
04.05.2018 21:00 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Neaudzinātu vīriešu netrūkst!
Pēc cik randiņiem tā izcukojas? Domāju, ka nekad nav vērts rakstīt pirmajai - glaimot vajag tikai tos, kuri ir tā vērti. Ja pazudis - tad lai pazūd. Jocīgi,bet par sievietēm neesmu dzirdējusi, ka tā rīkotos. Es arī līdz šim vienmēr atklāti esmu atsuvusi.
Jautājums - jūs internetā iepazināties?
04.05.2018 20:59 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, ko zini - varbūt telefons tiešam poda iekrita. Man šādi ir gaījies pazust no kontaktiem cilvekiem. :D
Bet drīzakais jau pazuda interese un, ja tā, nu... Esmu gandrīz vārds vārdā precīzi šādu stāstu dzirdējusi, man liekas, divreiz. Šitie "piezvanīt un pajautāt, kāpēc neatbild" varianti, manuprāt, ir lieki. Kas gribēs - sazināsies, atradīs un iemeslus paskaidros. Kas negribēs... nu, tur nav vērts iespringt, vienkārsi. Kā viena mana draudzene saka - skip.
04.05.2018 20:57 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Ideja jau skaidra: vajadzēs/gribēs, tad uzrakstīs un atradīs mani. Bet kādēļ šāda rīcība?
04.05.2018 20:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits