Vienā jaukā dienā

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Sveikiņi!
Vai jums ir gadījies, ka vīrietis randiņošanas posmā pēkšņi pārtrauc sakarus?
Respektīvi, tikšanās, tad daudz sarunas - bija kāda diena, kad nesanāca, bet tā regulāri diezgan. Arī plāni par to, ko vēl jāsadara kopā- jā, protams, vārdiski. Un tad gandrīz vai sarunas vidū čuš, nav vairs. Nākamā dienā neizlasa. Nu neko. Pēc četrām dienām izlasīts, nav atbildes. Pēc nedēļas tomēr vēl vienu ziņu uzrakstīju, bija pēc laika izlasīta, un tad arī nav bijis online pēc tam. Kas tād svar atgadīties? Vai uzzvanīt un ja paceļ, tad tieši paprasīt, kāpēc nevar pateikt, ka paldies, bet visu labiņu? Jums kāds tā dīvaini ir pārtraucis runāt, kad nesaproti, bez maz vai podā telefons iekrita!
04.05.2018 20:43 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Nū man ir gadijies, tā ka pēc randiņa čalis vienkārši vispār neraksta, tad es saprotu , ka tomēr nēesmu bijusi pa viņa gaumei un viss , bet nu nav vērts rakastīt, ja tiešām būtu iepatikusies tad jau noteikti dotu kādu ziņu. Man gan , ja puisis nav iepaticies , tā arī uzrakstu , lai nemocītu viņu, jo skaidri zinu kā tas ir dzīvot neziņā un domāt kas pēkšņi notika, kādēļ kontakts pārtrūka.
05.05.2018 11:31 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Arī bija gadijums, kad viens mans bijušais klasesbiedrs rakstija, jau skolas laikā jutu , ka viņam patīku. Tad nu sākās sarakstes , visas dienas garumā vairākas nedēļas, satikties gan nevarējām, bija diez gan grūti, dzīvojām diez gan tālu viens no otra. Tad nu kādu dienu runājām pa skype un pēkšņi pēc tam no viņa nekādas ziņas nekā. Nu es jau sabēdājos, domāju , ka tomēr domas par mani mainijis pēc šīs sarunas, arī neuzbāzos viņam, jo biju nolēmusi , ka nav vērts, ja tā pārtrauc kontaktu , tad tā ir viņa izvēle.
Pēc tam,(vairs neatceros kā) sākās atkal sarakste un viņš izrādās bija savā prātā sadomājies, ka tajā skype sarunā es biju tāda atturīga, viņa bija šķitis, ka man viņš nepatīk un tādēļ man vairs nerakstija, bija diez gan stulba situācija jo abi domājām vienu un to pašu un netaisijāmies uzbāzties.
05.05.2018 11:37 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Tas vīrietis tagad ir nosodāms par šādu rīcību? Vai viņš ko apsolīja? Katrā gadījumā skaidrs, ka viņam ir labi arī bez Tevis. Un kā viņam var uzspiest pretējo?

Jā uz pirmo, otrais arī jā, nav sakara ar uzspiešanu.
05.05.2018 13:55 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Ir bijis. No sievietēm šādas rīcības neesmu dzirdējusi. Varbūt pavada laiku, vakarus un tad apnīk un ķeras pie nākamās. Lai gan te, cik saprotu, bijušas arī vairākas tikšanās.
05.05.2018 15:44 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Lasot Pārsliņas gadījumu, man prātā tikai viens loģisks izskaidrojums. Visdrīzāk viņam kāds (draugs, cita dāma, mamma) piezvanīja, kamēr biji WC. Iespējams, ka bija labs piedāvājums vai steidzamas darīšanas- tā kā nebiji blakus, samaksāja rēķinu un aizgāja. Pēc tam negribēja skaidroties, jo ne visai pieklājīgi izdarīts. Otrs variants- ja WC biji ilgāk par 5 min, iespējams, nosprieda, ka aizbēgusi esi tu :D Galu galā- kāda nozīme, ja dzirksteļu nebija.
Autores gadījums izklausās pēc tā, ka viņš satika citu, sev vairāk interesējošu sievieti vai paralēli tikās ar vairākām un izvēlējās ne tevi. Tur nav nekā tāda, ko analizēt- vai nu ir klikšķis vai nav.
Vīriešu daudz, atradīsi labāku.
05.05.2018 16:01 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Pievienojos Viedās Minkas teiktajam. Randiņošanas periodā nereti komunikācija notiek ar vairākiem cilvēkiem. Un, kamēr nav nostiprinājušās nopietnākas jūtas un veidoti kaut kādi kopīgi, tālejošāki plāni, neuzskatu to par nosodāmu rīcību. Un tad nu pilnīgi iespējams, ka Tavam randiņpartnerim īstāka izrādījās kāda cita. Komunikācijas noslēgums gan neveikls, bet te atkal jāpiemin Pārsliņas sacītais - ļaudīm mēdz būt ļoti atšķirīga izpratne par to, kas ir pieklājīga, cilvēcīga rīcība.
05.05.2018 16:05 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Bet kā otram pieklājīgi pateikt:" Klau, Anna, es randiņoju ar trim meitenēm, un man tā Baiba patīk labāk- smukāka, asprātīgāka, jautrāka. Es vairāk tev nerakstīšu, jo gribu ar Baibu būt kopā" :D
Vieglāk ir izlikties beigtam.
05.05.2018 16:12 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Es domāju, ka konkrētus iemeslus pieminēt nav nepieciešams. Var uzrakstīt: mums nesanāks, atvaino. Protams, sieviete ir sieviete, radīsies jautājumu miljons, un var gadīties, ka tie visi arī tiks uzdoti. Bet šī viena vienīgā replika, manuprāt, labi audzinātam cilvēkam ir obligāta.
05.05.2018 16:15 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, es tur nebiju ilgāk par 5 minūtēm, man šķiet. Bet es tiešām nemeklēju kaut kādus izskaidrojumus tam, jo, nu, pa lielam - kāda starpība? Tas jau tāpat kā zīlēt, kāpēc pārdevēja Maximā pret Tevi bija nelaipna un prasīja, vai maisiņš vajag rupjā manierē. Šīm te lietām kaut kā nesanāk mani ievainot. Kaut kādus secinājumus, protams, izdaru, jo es noteikti nerīkotos kā konkrētais puika, bet jau atkal - ES tā nesarītu. Citi dara kā viņiem saprašana liek, un tāpēc, ka esam atšķirīgi viens no otra, arī ir interesanti dzīvot un, galu galā, arī iet uz randiņiem.
05.05.2018 16:18 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pārsliņa- patīkami lasīt tavu dzīves uztveri.
05.05.2018 16:20 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Ne jau viņam teikt, ka cita čikse gaida, te jau kaut kāds pārspīlējums notiek... Vienkārši atvadies no cilvēka. Tāpat kā sasveicināties, kā pateikt “Paldies”... Nu tās ir kaut kādi uzvedības modeļi, kas katram mums ir savādāki. Mans nav pareizāks par citiem, vienkārši tolerantāks gan jau. :-D
05.05.2018 16:22 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Paldies, man tā ir patīkami dzīvot. :-)
05.05.2018 16:23 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Cita randiņpartnere tā kā nebija. Arī sarunās tas pavīdēja, ka nav. Protams, zināt nevar. Pat ja tā, tad kaut kādu formālu "nesanāks mums, nevarēsim turpināt" prasās. Citām varbūt ka neprasās. Ja ierauga, vairs nesatiek un tad pazūd, tad it kā izprastu un nebūtu tāda dīvaina nepabeigtības sajūta.
Ja draugs vai mamma piezvana, nav jau jānesas uzreiz prom. :D
05.05.2018 17:05 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Varbūt viņu draudzene pieķēra, ka ar tevi sarakstās.
05.05.2018 17:20 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Man šķiet, randiņu fāzē var beigt tikties bez paskaidrojumiem. Pēc manas saprašanas- katrs randiņš ir atsevišķs notikums, bez jebkāda solījuma turpināties. Manā izpratnē randiņi nav attiecības. Satikās, pavadīja jauku vakaru un viss. Varbūt vl kādas reizes, kad nav nekā cita interesantāka ko darīt.
05.05.2018 17:21 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir šāda pieredze, tas gan bija vidusskolas laiku romāniņš un nekādas sekas manā dzīvē tas nav atstājis. Puisis bija tas, kurš mani lenca, visur aicināja utt. Un pēc vienas kopīgas ballītes viņš pārstāja rakstīt/zvanīt/atbildēt. Nebija tā, ka es pārdzīvotu faktu, ka viņš vairs negribēja ar tikties, bet man ļoti nepatika, ka nevar skaidri un gaišu pateikt. Nu labi, nevajag skaidri un gaiši (arī es esmu atteikusi puisim pēc vairākām tikšanās reizēm, ne gluži skaidri pasakot, ka nekas nesanāks, bet nu tomēr informējot puisi par to, ka vairs nevēlos tikties), bet pazust ar galiem šķiet ārkārtīgi gļēvi.
Un interesanti, ka tieši vīriešiem ir tendence tā darīt.
05.05.2018 19:22 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Protams, pieklājīgi būtu īsi atvadīties 'paldies par kopā pavadīto laiku, lai Tev labi klājas' stilā, un tāpat pieklājīgi būtu atbildēt 'paldies Tev par kopā pavadīto laiku, lai Tev arī labi klājas' stilā.
.
Bet ne visi cilvēki ne visās situācijās uzvedas pieklājīgi - vienā, otrā vai abās iesaistītajās pusēs - šādu vai tādu iemeslu pēc. ;)
05.05.2018 21:00 |
 
Reitings 48
Reģ: 21.04.2018
''Es domāju, ka konkrētus iemeslus pieminēt nav nepieciešams. Var uzrakstīt: mums nesanāks, atvaino. Protams, sieviete ir sieviete, radīsies jautājumu miljons, un var gadīties, ka tie visi arī tiks uzdoti. Bet šī viena vienīgā replika, manuprāt, labi audzinātam cilvēkam ir obligāta.''
Piekrītu!! :)
06.05.2018 00:56 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Par solījumiem, nu tie jau tikai vārdi. Ja kaut ko saprot, izdomā, tad jau padod ziņu un ''nobeidz'' to visu. :D Vismaz neviena draudzene arī no pielūdzēja nav domājusi vienkārši tādā veidā atkarīties - pat ja rakstītu katru dienu un katru stundu.
06.05.2018 17:18 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Kā te pasūdzējos, tā nosacīti uzradās. Lilit spēks. :D
07.05.2018 10:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits