Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puiša draudzene

 
Reitings 57
Reģ: 12.03.2018
Sveiki visiem! Nesen sāku jaunas attiecības ar puisi. Viss ir skaisti un jauki, tomēr.. sākumā jau to zināju, zināju arī to ka tā vēlāk varētu būt maza nepatika, taču tad ar skaidru galvu likās ka viss taču būs okei. Viņam labākais draugs ir meitene. Viņi jau sen pazīstami un es nekādā gadījumā nevēlos izjaukt viņu attiecības. Es to meiteni pazīstu diezgan labi, taču mums ir dažas antipātijas diezgan bieži. Problēma manuprāt ir tajā, ka es zinu, ka viņam ir vēl kāds cilvēks kas ir viņam tuvāks un labāk pazīstams nekā es. Protams nav forši ja tavs draugs sarakstās ar meiteni. Es zinu, viņiem nekad nekas vairāk nebūs, viņi ir draugi, taču saprotat, ir nedaudz nepatīkami. Arī tas ka, ja sanāk nedaidz pakašķēties ar to meiteni, es nevienu sliktu vārdiņu, tātad arī to ko patiesi domāju, nevaru viņam par viņu teikt. Aj, es nezinu, jūsuprāt par daudz pārspīlēts? :(
02.05.2018 23:25 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Nu, ja Tev viņa nepatīk, tad nepatīk. Protams, nevajag apzināti aprunāt un vērpt kaut kādas intrigas, u.t.t., bet kāpēc neko nedrīkst izrādīt un teikt draugam? Kāpēc lai Tavs viedoklis nebūtu pietiekami svarīgs? Sanāk, ka Tu sevi noliec zemāk par to draudzeni. Tā būs vienmēr, pat ja Tu viņam jau būsi kļuvusi daudz tuvāka (vienlīdzīgi ar to draudzeni). Tev trūkst pašapziņas, manuprāt, un tas nav uzbrauciens. Vienkārši dzīvo tā, it kā Tev tik pat labi, ja nu kas, būtu arī bez viņiem, un tā visa. Novērtē sevi! :)
Un jā, es saprotu, ka tagad būtu jāsaka bez maz vai - jā, Tu sākumā to zināji, un tāpēc tas ir vnk jāpieņem, bla, bla, bla... Šo visu, manuprāt, Tu pati labi saproti, un nav ko vēlreiz skandināt pašsaprotamas lietas. Vnk es to visu saredzēju tā, ka Tu sevi vērtē zemāk par viņu, un neesi pārliecināta... :)
02.05.2018 23:37 |
 
Reitings 57
Reģ: 12.03.2018
Iespējams, protams mēs neesam vēl tik tuvi, jo viņi jau cik gadus pazīstami. Bet viņi stāsta viens otram visu, tiekās, iet izklaidēties, viņiem ir ļoti daudz kopīgas atmiņas, un kad kārtējo reizi ar to meiteni ir domstarpības tad liekas ka viņa to grib parādīt, itkā ka viņa būtu svarīgāka
02.05.2018 23:41 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Varbūt viņa jūtas apdraudēta, jo līdz ar Tevi var zust (vai mazināties) daudz kas ko viņu draudzīgajām attiecībām un visiem piedzīvojumiem. Protams, pilnīgi iespējams, ka draugs varētu aizstāvēt viņu un dot priekšroku viņai, ja būs kāda ļoti izšķiroša situācija, bet... Tā būs ar visām - Tevi vai kādu citu. Viņam pašam arī kaut kā jāmēģina uzlabo jūsu attiecības, lai neviena puse nejustos apdraudēta.
Tai draudzenei ir puisis?
02.05.2018 23:46 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Par ko ir domstarpības?
02.05.2018 23:47 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Pazīstama situācija, tikai man nav tādas antipātijas pret viņu kā cilvēku. Esmu samierinājusies ar to faktu, ka mana puiša labākais draugs ir meitene un es tur neko nevaru grozīt, pat, ja dažkārt ir muļķīga sajūta, ka viņa ir augstākā statusā par mani (t) vnk uztveru to kā ir un neiespringstu, jo arī trijatā mēs varam labi pavadīt laiku patusējot, iedzerot pa kokčikam un pļāpājot par dzīvi :-)
03.05.2018 15:43 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
P.S. jā, manuprāt ir nedaudz pārspīlēts ;-)
03.05.2018 15:43 |
 
Reitings 57
Reģ: 12.03.2018
Strīdi parasti ir tāpēc ka viņa kaut ko izdomā un tad vispār bez sakara. Man jau tad ir apnicis, bet es jau nevaru neko darīt. Jā, es arī labprāt būtu ar abiem diviem labās attiecībās un pa reizei iedzertu kokčiku, tomēr laikam būs grūti samierināties ka viņam vienmer būs kāda kas būs tuvāka un labāk pazīstama
03.05.2018 17:54 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man ir tikai viens jautājums, vai tie džeki ar zelta locekli vai kā, ja esat gatavas viņu dalīt ar citu čiksi un vel samierināties ka esat otrā vietā pat iespējams...?
Nožēlojami.
03.05.2018 17:54 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Būšu savāda, bet manuprāt tāda veida draudzība nevar būt starp vīrieti un sievieti kā labākais draugs un draudzene,ja vīrietim ir attiecības. Manam draugam bija labākais draugs, bet nu dzīvē sanāca,ka tas labākais draugs pameta savu meiteni ar ko kopā bija gadus10 , un mans draugs tā vietā lai būtu sava labākā drauga pusē, nostājās viņa bijušās meitenes pusē,un nu mēs mēdzam kopā braukt pie viņas ciemos, lai arī es gadus 7-8to meiteni zinu un viņai jau ir citas attiecības, tāpat es nebūtu apmierināta, ja mans draugs pie viņas viens braukātu, iedzertu un ar viņu runātu vairāk kā ar mani. :-D
03.05.2018 17:58 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patīk teiciens "Atrodi partneri, kurš vienlaicīgi ir arī tavs labākais draugs un mīļākais, lai šīs lomas nevienam no jums nav jāmeklē citos cilvēkos".
Ir pāri, kuros šādas pretējā dzimuma labāko draugu būšanas ir pieņemamas un ir tādi, kuriem tas ir absolūti nepieņemami. Mēs piederam pie otrā varianta. Arī pirmajam variantam nav ne vainas. Taču ir vēl trešais variants - vienam no pāra tas ir pieņemami un otram nē. Diemžēl, šis ir ļoti bēdīgs variants - pat nezinu, ko te varētu ieteikt.. :-(
03.05.2018 18:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Strīdi parasti ir tāpēc ka viņa kaut ko izdomā un tad vispār bez sakara

Jaucas pa vidu?
03.05.2018 18:10 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Un piebildīšu,ja man būtu vīrietis labākais draugs, domāju,ka mans draugs nebūtu priecīgs, ja es viņu nostādītu zemāk kā labāko draugu un viena braukātu pie viņa dzertu piemēram vai paplapat brauktu. Šāda veida draudzība manuprāt var būt tikai, ja abi ir brīvi, bez otrajām pusītēm. Es nesaku,ka draugs nevar draudzēties ar sieviešu kārtas pārstāvi, bet man nebūtu pieņemami,ja viņš kādu citu sievieti stādītu augstāk kā mani, manuprāt ja ir bijusi labākā draudzene pirms tam , tomēr būtu jāsaprot,ka tad sava meitene ir jāstāda augstāk nekā tā labākā draudzene,jo tad tomēr tava meitene ir tava mīļotā, iespējams topošā sieva, bērna māte,bet labākāi draudzenei būtu jāpaliek otrā plānā.
03.05.2018 19:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Arī tas ka, ja sanāk nedaidz pakašķēties ar to meiteni, es nevienu sliktu vārdiņu, tātad arī to ko patiesi domāju, nevaru viņam par viņu teikt.

Kāpēc???
03.05.2018 19:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits