Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzpampis vaigs

 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Pēdejā laiķā galīgi man neiet.
Ir uzpampis vaigs.
Šī ir jau 3šā reize kad viņš pamps pa 4 gadiem. Pirmās 3 reizes bija vainīgs viens zobs kuru ārste negribēja raut ārā , bet tikai "glāba"līdz izrāva , nu nodomāju beidzot miers. Bet pirms ķāda laika ievēroju, ka abās pusēs apakšžoklim nāk ārā gudrības zobi, tad nu pirms 2 dienām ārā bija nenormāls auksts vējš un cik saprotu man reāli tas vaigs ir sapūsts, šodien rakstīšos pie ģimenes ārstes lai izraksta antibiotikas, lai gan galīgi viņas negribas dzert jo diez gan jau ir nācies viņas lietot , i auss iekausuma dēļ i iepriekšējās reizēs kad pampa vaigs. Kā jums ir bijis ar šo gudrības zobu augšanu? Ir bijušas kādas problēmas, varbūt kādai ir bijis līdzīgi kā man?
Vai tomēr man pēc tam apmeklēt zobārstu lai gan ko viņš izdarīs , ja zobiņš vēl nav iznācis līdz galam? Pati šobrīd neko nesaprotu. Ne pārāk labs posms pagaidām ir, viena klapata aiz otras. :-/
25.04.2018 05:26 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Oij par reizēm saputrojos. 4 reizes ir pampis . Ar gadiem arī varbūt nedaudz nokļūdijos, bet tas nav tik svarīgi.
25.04.2018 05:27 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Precizēšu vēl, ka pēc skata varbūt pat nevarētu pateikt, ka uzpampis, laikam pareizāk būtu jāizsakās , ka es jūtu , ka ir pampšanas sākums, pēc taustes un pēc mutes dobuma apskates saprotu , ka strutas ir. Nedaudz jau aizgājis un leju ( kakla zonu, norīt siekalas nedaudz jau apgrūtinoši) .
Parasti tik ilgi man nepampa, ja pampa tad uzreiz otrajā dienā jau bija ļoti labi redzams, šoreiz jau man cits iemesls, varbūt tādēļ tā. Un sāpes man ir minimālas tikai kad guļu, pa dienu prakstiski vispār viņu nejūtu.
25.04.2018 05:55 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Skalo muti ar stipru sālsūdeni. Bet nevis vnk, iekšā un ārå, bet paņem kārtīgu sālsūdens daudzumu mutē, paturi un paspaidi vaigus, lai tas ūdens visās spraudziņăs iespiežas un tad izspļauj. Un ej taču pie zobārsta, ja vaina ir zobā. Ja pie vainas ir gudrības zobs, nav svarīgi, ka viņš nav izaudzis, ja vajag raut, izraus tāpat.
25.04.2018 06:40 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Pat nespēju iedomāties kā varēs tādu knapi iznākušu zobu izraut, pilnīgi bail iedomāties kā būs jāmokās.
To iepriekšējo zobu ar kuru mocijos arī rāva ārā, man kā strutas vēl bija nedaudz palikušas, antibiotikas visu nebija izēdušas, man pretsāpju šprice neiedarbojās un ka nomocijos, par to arī šoreiz baidos, man kā strutas, atkal būs tas pats. Trauma no pagājušās reizes ir nenormāla.
Pirmo reizi dzīvē pat biju raudājusi pie zobuārsta.
Bet būs jau jāiet, jaskatās kas tur ir. :'-(
25.04.2018 07:01 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Man arī bija kkad piepampis vaigs zoba dēļ, arī pampa lēnām, sākumā nemaz nesapratu un nesāpēja, piepampa stiprāk tikai pēc kāda laika, man zem saknes izrādās bija iekaisums, bet man izārstēja un zobs palika, problēmu nav- iztīrīja kanālus, ielika tur kkādas stipras zāles, vēl iegrieza vaigā no iekšpuses un ielika dreni, lai strutas iet ārā, nav jau nekas patīkams, bet nez, es to zobu gribēju. Bet ej uzreiz pie zobārsta, nav jēga iet pie ģimenes ārsta, tā tu tikai sagaidīsi kamēr piepamps tā, ka būs kauns no mājas ārā rādīties, zobārsts uztaisīs tev pats rentgenu un antibiotikas izrakstīs, nu tās tev 100% būs jādzer, par zobu nez, gan jau zobārsts pateiks, bet nu sliktākajā gadījumā izoperēs tev to zobu, tā labāk nekā nez cik ilgi ar iekaisumu mocīties, jo ātrāk aiziesi, jo labāk.
25.04.2018 08:10 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
LIeta tāda, ka nesen biju Stomotoloģijas institūtā tur mani nosūtija jau uz rentgenu, pēc nedēļas uz turieni došos, bet tur atkal tas viss saistībā ar breketēm, ja man tur kas parādīsies tad jau noteikti tā ortodonte to redzēs un sūtīs kur tālāk ja būs nepieciešams ne tā?
Tad jau pie savas dakteres varu nedoties, bet gaidīt rentgena rezultātus institūtā. ?
25.04.2018 08:25 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Bet dodos tikai uz rentgenu 3 maijā, ari pat ja ietu pie savas zobārstes ātrāk nemaz netiktu, tādēļ arī domāju iet pie ģimenes ārstes lai dabūtu recepti antibiotikām, jo līdz trešajam datumam, man vaigs noteikti varētu būt piepampis 3x vairāk.
Gan jau pēc tādas muļķītes vien izklausos, bet tomēr kādu citu viedokļus un ieteikumus tomēr arī vēlētos dzirdēt.(t)
25.04.2018 08:27 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nu es nezinu, kad es sapratu, ka man pampst vaigs, vienkārši apzvanīju vairākas zobārstniecības un jau nākamajā rītā aizgāju uz to, kurā bija laiks, nemeklēju savu zobārstu un negaidīju neko, es tev iesaku vnk darīt tāpat, pašai taču būs vieglāk un mierīgāk, kad būs skaidrs, kas tur ir, kas būs jādara un ka ārstēšanās būs sākusies, nevajag baidīties un gaidīt kaut ko, labāk jau nepaliks, pamps tikai vairāk. Un tām strutām jau arī vajag kkur likties, tu nevari vnk dzert antibiotikas, vajag tad vai nu raut zobu, vai griezt vaļā vaigu un likt dreni kā man vai es nez ko vēl, bet viņas jau tur nepazudīs mistiskā veidā no tava vaiga tik ātri un pamps tāpat tikai vairāk.
25.04.2018 08:37 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Man visi gudrības zobi ir izoperēti. Iesaku arī izdarīt to pašu, ja traucē. Toreiz baidījos, bet tagad priecājos, ka tās šausmas un problēmas ir garām.
25.04.2018 10:27 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
leuleu Silti tev iesaku iet pie zobārsta piem stamatoloģija ar akūtu vainu var tikt pie zobārsta un tāpat arī citur nav , ko gaidīt kamēr uzpams vairāk. Un ja jau tu tik ļoti baidies ir iespēja taisīt gudrības zobu narkozē.
25.04.2018 13:04 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Man viņi netraucēja līdz vējs nesapūta.
Cik apmēram maksā izoperēt? :-|
25.04.2018 13:31 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Zoba raušana tai pašā institūtā - ap 90€, bet tev varbūt tur plusā jāskalo un jāārstē kanāli un pirms tam jātaisa rentgens, tas varētu pacelt izmaksas. :-/
25.04.2018 14:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits