Suns!

 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
Noskatīju sludinājumā sunīti, tā kā nav no tām mazāk summām gribētu zinàt, kam pievērst uzmanību pirms pirkšanas!? Skatos uz Cihuahua sunīšiem
23.04.2018 15:37 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Un ja ar bērnu skaties filmas zem segas tad esi tuvu pedofīlijai? :D ja nav saprašanas kādā ir mājdzīvnieka nozīme cilvēka dzīvē, tad nav jēgas diskutēt.
27.04.2018 17:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nevaru iedomāties nevienu dzīvnieku dabā, kas sev turētu blakus citas sugas pārstāvi. Piemēram, vāveri, kas savā koka dobumā turētu ezi Es spēju saprast mājlopu ideju- nav jāmedī un visādas ekstras (piens, vilna, olas), bet turēt kādu dzīvnieku nebrīvē, lai pilda citu cilvēku funkcijas...cik tad tur tālu līdz zoofīlijai, ja jau ar suni zem segas skatās filmas. Izklausās pēc novirzes. Es ceru, ka kādu dienu sabiedrība nonāks līdz tam, ka mājdzīvniekus aizliegs ar likumu. Jo pēc būtības tā ir dzīvnieku verdzība.

:D
Ir dzīvnieku bari, kur apvienojas dažādas sugas, bet kuru tas interesē. :D
Un ja ar bērnu skaties filmas zem segas tad esi tuvu pedofīlijai? ja nav saprašanas kādā ir mājdzīvnieka nozīme cilvēka dzīvē, tad nav jēgas diskutēt.

Cilvēks ar cilvēku var, tā nav verdzība! :D
27.04.2018 17:34 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Var jau iztēloties, ka sunim dikti patiktos vienam dzīvot pa ielām vai ar citiem suņiem kopā makšķerēt ēdienu pārpalikumus no mēslu kastēm, bet suns gadu simtiem ejot ir pieradis būt cilvēka draugs. Sunim cilvēks ir nepieciešams vairāk kā cilvēkam suns, tā nav nekāda verdzība. Kur tad ir tie suņi, kuri uz ielas izdzīvo? Internets pilns ar tādiem ielu suņiem, skats dikti skumjšs.
Bet turēt vistas un cūkas kaušanai gan ir super, jo tur, redz, ir personīgais labums!
27.04.2018 17:55 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
http://www.la.lv/statistika-ir-graujosa-ik-pardienu-pie-arstiem-ved-sunu-sakostus-bernus/
200 galīgi nav maz. Un te ir uzbrukuši pašu suņi. Savās mājās. Protams, 98% viņi ir kacināti un raustīti, bet ko izdara kaķis, kad viņu kacina? Iecērt ar nagiem, uzšņāc un aizskrien. Suns uzbrūk.
Un te ir stāsts tikai par bērniem. Kur vēl pieaugušajiem uzbrūkošie, pa ielām skraidošie, tie kas klūp kājās riteņbraucējiem un nelaiž cauri pagalmiem.
Runājot par izmēriem, tepat autore meklē suni, kurš izmērā ir zem vidējā mājas kaķa ;-)
Loģika, tu :-D:-D
27.04.2018 18:06 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kaķis arī acīs ielec, tā kā loģika joprojām īsti nav. Izskrāpē aci un nav, ja jau par gadījumiem jārunā. Suns, kuru meklē, ir mazāks par kaķi, nu un? :D
27.04.2018 18:10 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Ja jau galējībās braucam, tad ir pietiekami daudz gadījumu, kad kaķis uzguļas zīdainim uz sejas tādējādi izraisot nāvi. Tāpat ir gadījumi pietiekami daudz, kad suns bērnu izglābj no nelaimes aizstāvot no uzbrucēja. Manuprāt ir pilnīgi lieki salīdzināt ko tādu. Gan kaķiem, gan suņiem ir savi plusi un mīnusi un neviens no variantiem nav pareizs vai nepareizs, tas ir katra paša gaumes un dzīvesveida jautājums.
27.04.2018 18:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vienkārši nevar saprast, ko gribi teikt, jo katrā komentārā kaut kas cits. Tad suņi bīstami bez gala. Pēc tam kaķi izrādās neko nenodarot. Pēc tam, ja suns mazāks par kaķi, tad tomēr nekas slikts.
27.04.2018 18:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Suns (protams, ne visi varbūt), bet ziņos par ugunsgrēku, piemēram. Ja jau par gadījumiem joprojām jārunā. Arī īsti nesapratu ideju par to, ka dzīvniekiem jāskraida savā vaļā, tad varbūt der aizdomāties, pa ielām suņu bari, neaudzināti, nemīlēti klaiņo, nē, nemaz nebūs bīstami, ka tik nav verdzība.
27.04.2018 18:19 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Bet teikt, ka kaut vistas un cūkas ir ļoti okei, bet dot sunim mājas un viņam nepieciešamo mīlestību ir verdzība, gan ir auzas pilnīgas! Ka tik nav otrādi-turēt vistas būrī gaļai ir verdzība, nevis suns mājās :D
27.04.2018 18:23 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Man lielāko daļu dzīves ir bijis gan suns, gan kaķis, esmu vienlīdz par abiem. Kā var vispār izdomāt salīdzināt? :-D
Varu teikt, ka es ar savu kaķi, iespējams, esmu daudz kaitinošāka par visiem suņiem, jo mans kaķis bizo kā zirgs pa dzīvokli. Un ziniet, ko? Es bieži bizoju viņam pakaļ 8-) Tā mēs spēlējamies, tā viņš man medī plīša mantiņas.
.
Daudz kaitinošākas par suņa rejām vai smikstēšanu ir bērnu raudas kopā ar histērisku mammu kliegšanu. Dabiskā vēlme pavairoties izpildīta, tālāk jārūpejas nav?
27.04.2018 19:48 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Lesiju saskatījušās :-D
Ja visiem maniem paziņām un kaimiņiem būtu Lesijas un komisāri Rekši, gan jau man arī būs suns. :-D
My point? Es absolūti neuzskatu un necenšos pierādīt, ka kaķi, suņi vai pundurtruši būtu labāki mājdzīvnieki par citiem. Te viena vai divas izteica šoku "Kā var negribēt suni?" Tad nu vienkārši stāstu - kā var negribēt suni :-)
Par to, ka kaķis uzguļas uz sejas un nosmacē, nekad nebiju dzirdējusi, ka kādreiz tā ir bijis. Nu, pilngi iespējams - pasaule liela, kaķu daudz, cilvēkbērnu arī. Bet nospiest var arī mamma. Nevajag te izdomāt, "100 veidus, kā kaķis jūs var nogalināt" - izcirst aci, nosmacēt, nepamodināt ugunsgrēka laikā un vēl ar savu drausmīgi alerģisko kažoku nomērdēt alerģisku cilvēku, ļaunprātīgi putinot savas spalvas tam degunā :-D
28.04.2018 15:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nav runa par Lesiju vai par to, ka var negribēt. Tad tam ir personīgs iemesls, nevis dzīvnieku kā tādu nolikšana vai vēl tieši absurdi teksti par tiem, kas neatbilst patiesībai. Vienkārši objektīvi neatbilst, nevis "man liekas", ka neatbilst.
28.04.2018 16:32 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
viena te izteicas, ka cer, ka sunjus majas aizliegs turet ar likumu, bet kur tad vinji dzivos? patversmes? uz ielas? tas ir 100x nezeligak..
28.04.2018 17:16 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kur manā tekstā ir nepatiesības? :-D
28.04.2018 17:39 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ak mani nabaga verdzībā turētie suņi! Vieniem pašiem lielā 250l saldētava ar gaļu, vakariņas un brokastis vienmēr laikā, apkopti, apčubināti, samīļoti un uz mīkstiem plediem izgulējušies. Es arī tādu verga dzīvi labprāt dzīvotu. Man, diemžēl, katru dienu jāiet strādāt, nevaru vergot kājas gaisā sacēlusi un vēl sūdzēties, ka man negaršo vakariņās piedāvātais lasis vai trusis :-D:-D:-D:-D
29.04.2018 13:45 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Apšulapa
Ja cilvēkiem mājās ļautu turēt vāveres un bebrus, tad pēc laika arī tiem būtu nepieciešamas patversmes. Cilvēkam tāda daba- visu sabojāt. Lai suņi dzīvo tajās valstīs, kur var izdzīvot dabā. Sunim nevajag cilvēku- dabā suņi, tāpat kā vilki, dzīvo baros.
Cilvēki lai dzīvo ar cilvēkiem.
01.05.2018 06:22 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Viedā Minka, un kas tagad cilvēkam liedz turēt vāveri vai bebru?
01.05.2018 09:39 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
viedā minka, es atvainojos, bet t esi reāli stulba! Nekur suņi nedzīvo baros kaut kādā tavā iedomātā brīvības paradīzē. Ir pagājuši 15 000 gadu kopš suns ir pieradināts un nav dzīvojis pats par sevi. Tagad pasaki man, kā čivava izdzīvos brīvā dabā - jebkur, Latvijā, Amerikā, Āfrikā, da jeb kur. Mums te pat Bolderājā ir neliels šāds brīvo suņu bars, kuri tur vairojas un sprāgst savā nodabā un ēdienu meklē pa musariem. Vislielākā šāda veida problēma ir Indijā un es tiešām nevēlos publicēt šeit foto ar to, cik "laimīgi" un pārtikuši ir šie suņi. Tie nav vilki! Tie ir suņi, viņi turpina dzīvot cilvēku tuvumā un pārtiek no tā, ko cilvēki izmet miskastēs. Nez ko skaisti un pārtikuši viņi neizskatās gan. Tev nav absolūti nekādi ilūziju par suni, kā sugu, ja spēj apgalvot, ka suga, kas 15 000 gadu ir dzīvojusi cilvēka paspārne, kur cilvēks tiem ir bļodā pienesis ēdienu, tagad būtu spējīgs atgriezties savvaļā un dzīvot tur, kā šo 15 000 gadu nemaz nebūtu bijis. Pat lapsu mazuļus, kas paņemti no savvaļas un izaudzēti mājās, vairs dabā neatlaiž, jo tie tur neprastu vairs izdzīvot, tu uzskati, ka pilnīgi ok būtu sugu, kas paaudžu paaudzēs dzīvojusi ar cilvēku, palaist atpakaļ dabā un viss būs ok un tu sevi uzskatu par viedu. No vieduma te tālu.
01.05.2018 12:10 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Bērnībā, kad man bija suns, es biju suņu cilvēks, tad, sunim nomirstot, vecāki paņēma kaķus. Pašai savā dzīvoklī dzīvnieku nav, bet, ja būtu, ņemtu kaķi. Tuvi cilvēki paņēma suni, cik biju ciemojusies, viņš nonstop ir klāt, blakus, smilkst, prasa kaut ko. Protams, kucēns, bet ar kaķēniem tā nav, ir pieredze personīga. Man nepatiktu dzīvnieka tik liela atkarība no manis, man patīk patstāvīgāki dzīvnieki, citādi tas ir tāpat kā ievest bērnu. Visas čivauvas, špici, Jorkšīras terjeri utt nav mans, jo īpaši redzot, ka viņi pat pieauguši ir ļoti atkarīgi no cilvēka. Manai dvēselei ir vai nu kaķis vai liels suns privātmājā vai plašā dzīvoklī ar mauriņu.
01.05.2018 12:23 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja cilvēkiem mājās ļautu turēt vāveres un bebrus, tad pēc laika arī tiem būtu nepieciešamas patversmes. Cilvēkam tāda daba- visu sabojāt.

Var turēt ja grib, bet ir iemesli, kāpēc tas ir suns, bet to neskaidrošu.
Lai suņi dzīvo tajās valstīs, kur var izdzīvot dabā. Sunim nevajag cilvēku- dabā suņi, tāpat kā vilki, dzīvo baros.

:D Šitas vēl labāk - tu atrodies tiiiik tālu no realitātes. :D
01.05.2018 12:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits