Suns!

 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
Noskatīju sludinājumā sunīti, tā kā nav no tām mazāk summām gribētu zinàt, kam pievērst uzmanību pirms pirkšanas!? Skatos uz Cihuahua sunīšiem
23.04.2018 15:37 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
delusion, oho, tad tu būsi apgāzusi pētījumu, ko minēji. Kaut gan vispār ir realitātē pretēji, nekā tev vairumā gribētos.
26.04.2018 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Es nesaprotu, kā var gribēt kaķi. Manuprāt, pilnīgi nejēdzīgs dzīvnieks. Kāda vispār jēga no dzīvnieks, kuru var tikai kasīt un arī tikai, kad viņš ļauj, pretēji skrāpēs un kodīs arī rokā, kas baro?

Nu kā var tā pateikt? :-O Kā - kāda jēga? Un kāda tev jēga no saviem suņiem?
Es personīgi suni nekad neņemtu (vismaz dzīvoklī jau nu nekādā gadījumā), bet es mīlu kaķus un nevarētu dzīvot bez kaķa, tāpēc saprotu, ka ir cilvēki, kuri, ja mīl dzīvniekus, pat, ja tas būtu suns, tad viņi to dzīvnieku gribēs turēt. Tāpēc, ka viņi grib sniegt un saņemt mīlestību no tā dzīvnieka. Bet tev, Harmony, laikam ir citi iemesli, kāpēc tu turi savus suņus.
26.04.2018 11:40 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Ir gan stulbi kaķi, gan stulbi suņi. Nav jau gluži tā, ka paņem mājdzivnieku un nu tik būs, pienesīs čības un kaķis čurās podā. Jebkurš dzīvnieks ir tomēr jāapmāca, kaķis, suns vai žurka, jebkuram pamata lietas ir jāmāca. Ja saimnieks to nedara un suns nav borderkollijs, bet gan čav čav, tad nav brīnums, ka stulbs.
Man ir bijuši trīs siāmas kaķi 15 gadus un ne visai gudrs suns. Kaķi bija gudri un labprāt audzinātu kaķus arī nākotnē, bet es tomēr esmu suņu cilvēks, jo man patīk, ka suns ir draugs un reaģē uz manām emocijām, saprot gan mani, gan apkārtējos un ar prieku piedalās kopīgās aktivitātēs. Ja cilvēkam tas nesaista, protams kaķis ir labāka izvēle.
26.04.2018 11:42 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
jo man patīk, ka suns ir draugs un reaģē uz manām emocijām, saprot gan mani, gan apkārtējos un ar prieku piedalās kopīgās aktivitātēs.Ja cilvēkam tas nesaista, protams kaķis ir labāka izvēle.

šo es gribu teikt par savu kaķi. pašai arī likās,ka esmu suņu cilvēks (kamēr dzīvoju vecāku mājās bija gan suņi, gan kaķi, gan kāmīši un žurkas, bet tagad dzīvoklī ar vīru - kaķis), bet kopš mums ir mūsu kaķene - fenomens! :) Saprot gan mūsu noskaņojumu, pielāgojas, arī ir aktīva. Kaķis - kompanjons. Viņa gan mums jauktenītis - orientālais ar siāmas, bet nu lielisks kaķis. :)
Tas tā, papildinot, ka ne tikai suņi var būt tādi!
26.04.2018 12:17 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Ne tikai suņi, protams, bet atrast tādu kaķi nav nemaz tik viegli. Kā Tu pati saki - fenomens. :) suņiem tomēr tas ir raksturīgi. Bet daudz ko tomēr izsaka šķirne, gan suņu, gan kaķu variantā. Jo inteliģentāka, jo augstāka varbūtība, ka emocionālā inteliģence būs augstāka..bet arī tas nav garants :D izņēmumi ir gan parastajos, gan šķirnes kaķos..
Esmu daudz skatījusies abesīnijas kaķus, kas ir atzīta par gudrāko kaķu šķirni, no suņa diži neatšķiras. Kolosāls kaķis! :)
26.04.2018 12:30 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ir vairāk kopīgā suņiem, ko uz kaķi nevar tik plašā mērogā attiecināt. Un otrādi. Ja kāda kaķis ir kā suns, uzvedas tāpat, tad tas ir izņēmums vairāk, ne normālais kaķis, kurš tomēr ir independent un ka tik dabūt kaut ko no saimnieka, ko nu viņam gribas, pēc tam var iet dēt. Ā, nu varbūt jābūt "izredzētai". :D
26.04.2018 12:33 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Luī,
jā, es ļoti piekrītu, ka no šķirnes daudz kas ir atkarīgs un tāpat vienmēr būs izņēmumi - gan labi, gan slikti abos variantos. Un mēs arī skatījāmies uz abesīnijas kaķiem, burmas un orientālajiem. Superīgi kaķi. :)
Vispār.. mums ar ex draugu bija čivauva.. nevienam nekad neieteiktu! :D prieks,ka tas suns palika viņa ģimenei!
26.04.2018 12:52 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Kopš mans kaķis dzīvo laukos un es redzu, kā viņš ir mainījies un ka ir laimīgs vidē, kur droši var iet ārā, esmu sapratusi, ka dzīvoklī man vairs nebūs ne kaķa, ne suņa. Nu, kaķa gan man nebūs bērna alerģijas dēļ, bet arī suni neņemšu tamdēļ, ka dzīvoklis dzīvniekam tomēr ir šaurība. Taču ja kādreiz man būs tā laime dzīvot mājā ar pietiekami lielu teritoriju apkārt, tad suns gan man noteikti būs. Un noteikti no patversmes, nevis tur ar kaut kādiem papīriem. :)
26.04.2018 13:48 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nu nepārliecinās mani neviena, ka kaķi labāki. Man nav nekas pret kaķiem, bet es tos uztveru līdzīgi žurkai būrī, zivij akvārijā, vai kādam rāpulim terārijā. Varu aiziet un samīļot kādu kaķi, bet tas arī viss, neko vairāk kopīgu ar viņu negribu. Suns ir ğimene, draugs, sabiedrotais. Suns ar mani ir kad ēdu, sagaida mani aiz durvīm pēc dušas, pavada uz tualeti, kopā ejam pastaigās, kopā zem segas skatamies filmas. Suns nolaiza asaras no vaigiem, kad ir skumji un aiz prieka leks kopā ar mani pa gaisu, kad būšu priecīga. Galu galā - kopā ejam uz izstādēm un arī trenējamies alā. Kur te piedalītos kaķis? Kaķis pofigistiski eksistē kaut kur telpas otrā kaktā un pievēršas tad, kad pašam kaut ko vajag. Ir atsevišķas šķirnes, kas tādas nav, bet tām ir suņu raksturi, kāpēc ņemt gandrīz suni, ja var paņemt suni.
26.04.2018 14:03 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Ir atsevišķas šķirnes, kas tādas nav, bet tām ir suņu raksturi, kāpēc ņemt gandrīz suni, ja var paņemt suni.

meitenes jau te minēja - tāpēc, ka nevēlas suni dzīvoklī, bet vēlas mājas mīluli. arī es tam pievienojos. ja tikšu līdz privātmājai, tad būs arī suns. bet dzīvoklī - kaķis, ar praktiski visām īpašībām, ko minēji par savu suni, izņemot - pēdējās par alām un izstādēm. :)
26.04.2018 14:11 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Harmony, mans kaķis iet kopā ar mani uz dušu, kamēr mazgājos, sēž uz poda un ar ķepām ķeksē mani caur dušas durvīm. :-D Un bļauj, ja nelaižu viņu vannasistabā. Vēl viņa noslēpjas aiz mēteļiem, un, kad eju pa gaiteni, izlec man priekšā, a la "pārsteigums!" Kaķi ir ļoti dažādi. Manā ģimenē pofigists ir suns.
26.04.2018 14:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Sunim ir jāsadzīvo ar to kaķi, kurš uzvedas kā varonis, īpaši vēl, ja suns tika pieņemts pēc kaķa.
26.04.2018 14:28 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Suns ir ğimene, draugs, sabiedrotais. Suns ar mani ir kad ēdu, sagaida mani aiz durvīm pēc dušas, pavada uz tualeti, kopā ejam pastaigās, kopā zem segas skatamies filmas. Suns nolaiza asaras no vaigiem, kad ir skumji un aiz prieka leks kopā ar mani pa gaisu, kad būšu priecīga. Galu galā - kopā ejam uz izstādēm un arī trenējamies alā.

Izņemot pavadīšanu uz tualeti, asaru nolaizīšanu, visu pārējo vairums cilvēku dara kopā ar citiem cilvēkiem, nevis dzīvniekiem. Pēc šīs informācijas, tagad uz suņu saimniekiem skatīšos savādāk- nelaimīgi vientuļnieki :D :D
26.04.2018 14:36 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Es nemaz neesmu vientuļa :-P
Gribu redzēt to cilvēku, kas skrien pa ringu pavadiņā vai lien mazā, šaurā aliņā meklēt jenotu vai āpsi :-D
26.04.2018 14:54 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Harmony
Bet tu taču skrien pa ringu- nu un, ka bez pavadiņas? :D
Vairums cilvēku skrien vieni vai kopā ar kādu pa ielām, meža takām, sporta stadioniem, sporta klubos uz trenažiera u.tml.
Kāpēc cilvēkam jālien mazā šaurā aliņā meklēt jenotu vai āpsi.... :D :D ...pat nezinu, ko domāt par tādu izklaidi :D
26.04.2018 15:01 |
 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Manuprāt, šeit diskusijas ir liekas - nu kaķu mīlis nemainīs suņu mīļa viedokli un otrādāk, kā arī cilvēks, kuram nepatīk neviens. Tas ir tik individuāli kā viens dod priekšroku saldam, cits sāļam ēdienam! :-D Protams, ar viedokļiem var un vajag apmainīties, bet nu ne jau nonievāt otra viedokli.
***
Par suņa iegādi runājot, noteikti iesaku izvērtēt šķirnes īpatnības un raksturu, visi suņi, kas ir bijuši manā ģimenē, ir bijuši šķirnes un raksturs principā 1:1 atbilda šķirnes aprakstam. Kārtīgi izvērtēt vai tas ir tieši tas suns, kuru vēlies un nesasteigt lēmumu, jo, kā redzu, tu svārsties starp vairākām šķirnēm.
26.04.2018 16:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
"viedā" minka, žēl, ka tev nekādas izpratnes par dzīvniekiem un viņu saimniekiem.
26.04.2018 18:17 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Bet kāpēc cilvēkam ir vajadzīgs overly excited pavadonis uz tualeti un dušu?
Un arguments par jenotu ir vispār... :-D
Mani pie durvīm arī sagaida un mājās ielidojušās mušas arī izķer. Sēž blakām visu laiku, murrā un mieru nes.
Asaras ļaušu slaucīt cilvēkam, kurš man blakus, suņa mēle tur absolūti nav nepieciešama |-)
Mājas ir mana miera osta un tur mani gaida miera mika, kurš nelec virsū rejošs un no kājām gāzdams. Bet nu katram savs. Citiem varbūt arī ir akūti nepieciešams mūžīgais dievinātājs un pavadonis.
Runājot par košanu, vairāk un smagākus gadījumus dzirdam par suņiem, nevis kaķiem, kuri uzbrūk vien tad, kad ir izbesīti vai jūtas apdraudēti, kaut gan tas ir tīri audzināšanas jautājums - gan dzīvnieka, gan cilvēka ;-)
27.04.2018 15:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Runājot par košanu, vairāk un smagākus gadījumus dzirdam par suņiem, nevis kaķiem, kuri uzbrūk vien tad, kad ir izbesīti vai jūtas apdraudēti

Salīdzināji, pirmkārt, dažāda izmēra dzīvniekus. Otrkārt, tos, kurus ārā neved, nelaiž bieži vien. Treškārt, tos, par kuriem vispār neziņo, ka tevi mājās sakož tavs kaķis, piemēram. Un kad tad uzbrūk suņi, ja kaķi tikai tad, kad izbesīti vai apdraudēti? Loģiskas ķēde tev pārtrūkusi.
27.04.2018 16:41 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nevaru iedomāties nevienu dzīvnieku dabā, kas sev turētu blakus citas sugas pārstāvi. Piemēram, vāveri, kas savā koka dobumā turētu ezi :D Es spēju saprast mājlopu ideju- nav jāmedī un visādas ekstras (piens, vilna, olas), bet turēt kādu dzīvnieku nebrīvē, lai pilda citu cilvēku funkcijas...cik tad tur tālu līdz zoofīlijai, ja jau ar suni zem segas skatās filmas. Izklausās pēc novirzes. Es ceru, ka kādu dienu sabiedrība nonāks līdz tam, ka mājdzīvniekus aizliegs ar likumu. Jo pēc būtības tā ir dzīvnieku verdzība.
27.04.2018 17:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits