Anormāla greizsirdība

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveikas!
--
Nepieciešams, lai kāda man iegroza smadzenes, lai kāda būtu kritika!
--
Lieta sekojoša:
Vakardien ar māsu izdomājām, ka griba aiziet pasēdēt omulīgajā Omas Briljantā, iedzer kokteili un papļāpāt. Protams, divatā un piektdienas vakarā. Tā kā man klubi nesaista, tad to daru labi, ja reizi gadā.
Paprasīju draugam kā viņš skatās uz to, ja es ar māsu aizietu vienkārši pasēdēt. Un tad panesās - sākumā viņš jautāja, kāpēc bārs un kāpēc piektdienas vakars (viņš pats tādas vietas neapmeklē un alkoholu kategoriski neieredz). Es paskaidroju, ka vēlos iziet sabiedrībā, atpūsties, parunāties ar māsu, iedzer garšīgu kokteili (alkoholu lietoju ļoti reti). Pēc šī saņēmu pretīm, ka es taču solīju, ka neiešu uz klubiem un es jau pusgadu atpakaļ biju ballē bez viņa (kopā ar saviem vecākiem), tikai lieta tāda, ka es neko tādu nesolīju, mums bija tāda saruna, ka mani tas nesaista, bet neteicu, ka neiešu vairs vispār nekad. Paprasīju, kāpēc tas sagādā tādas problēmas. Viņš uztaisīja pamatīgu skandālu, jo uzskata, ja reiz man vajadzīga sabiedrība, tad noteikti vajag padejot ar citiem vīriešiem un iespējams ne tikai to vien :-O. Uz ko es ļoti ļoti apvainojos, jo ne reizi neesmu devusi iemeslu tajā šaubīties (viņš man visu laiku kā sunītis no muguras staigā pakaļ). Tad nu klāju visas kārti vaļā un teicu, ka gribu no viņa mazliet atpūsties, jūtos norobežota un gribu mazliet vairāk brīvību, savādāk ne soli no viņa nevaru spert tālāk (s)
Principā beigās tā arī nenoskaidrojām neko un aizgājām gulēt.
--
Šāds strīds jau nav pirmo reizi. Iepriekšējā meitene laikam viņu krāpusi (par ko es jau sāku šaubīties) un tāpēc viņš man vispār neuzticās un pagaidām izskatās, ka netaisās tajā ko mainīt.
--
Ko man iesākt? Es jau drīz galīgi sabrukšu, nespēju tā vairs dzīvot un trakākais, ka kopā esam tikai 8 mēnešu un no tiem 2 dzīvojam kopā. Kas būs tālāk? :'-(
--
Vai sniedziet padomu, vai "speriet" pa d****, bet man vajag kādu domu/kritiku, lai saprastu kā rīkoties. Varbūt, tomēr man nav tā domāšana kā vajag? :-/
20.04.2018 11:55 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Jasper, dod šurp to memuāru:-)
21.04.2018 09:16 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Kopumā lasot, man jau šķiet, ka dzīvē 8 mēnešos, no kuriem vismaz pirmie 2 bija bez problēmām, šis viss teiktais nav iespējams. Pārāk daudz visa kā priekš tik īsa termiņa. Pārāk daudz negāciju attiecībās, kad vēl jābūt tauriņiem vēderā.
Varbūt tomēr autore mīl sapušķot savu dzīvi. Nu ir tādas sievietes, kas visu atstāstīs dubultā kā ir. Savādāk es neredzu iemeslu, kapēc padomus jāvāc, bet būtu jau sen pasūtījusi puisi.
Vai arī autore laipni noslēpj savas puses mīnusus, kas patiešām rada tik asas attiecības, ka puisim šādi jāņemās.

Tikai nevajag, ja? :D Tici man, pāris mēnešos TIK daudz kas var notikt un 5x mainīties. Un kopā jau paliek tāpēc, ka ir cerība, ka viss var būt labi, un, protams, pacietība, empātija. Nevajag viennozīmīgi autori tagad padarīt par pasaku teicēju un piepušķotāju.
Un, protams, autore tagad neieciklēsies uz saviem mīnusiem, ja stāsts ir par ko citu. Viņa taču atzīst, ka nav ideāla, bet var redzēt, ka viņa centās un, pēc saviem ieskatiem, darīja visu, lai situācija neizvērstos tik dramatiski.
Bet der atcerēties, ka ne visi uzreiz kļūst par fantastiskiem dzīvesbiedriem. Citreiz ir vajadzīga pacietība un jāiegulda darbs (gan vienpusējs, gan divpusējs). Daži mēneši nav rādītājs nekam.

+
21.04.2018 09:35 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Kopumā lasot, man jau šķiet, ka dzīvē 8 mēnešos, no kuriem vismaz pirmie 2 bija bez problēmām, šis viss teiktais nav iespējams. Pārāk daudz visa kā priekš tik īsa termiņa. Pārāk daudz negāciju attiecībās, kad vēl jābūt tauriņiem vēderā.

Ir, ir iespējams, ja satiecies ar mentāli nestabilu personu - manipulatīvu, ar agresijas problēmām, hronisku meli, pārāk greizsirdīgu utt. Man pašai arī diemžēl šāda pieredze (ne ar greizsirdīgu, bet citām problēmām). Un ilgi arī neizvilku - pie 10tā mēneša viss jau bija cauri. Lielākā nožēla man vēljoprojām ir tā, ka neaizgāju ātrāk. Psihi tomēr ietekmē ļoti.
21.04.2018 10:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka jebkuras attiecības ir darbs pie sevis. Abiem ir darbs pie sevis un savu attiecību izaugsmes. Bet šajā konkrētajā gadījumā tiek gaidīts darbs tikai no TokyoDream puses - a puikam ir labi tā, kā ir.
21.04.2018 10:19 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
€rica
Bija domāts iedot palasīt memuāru draugam, ja nemāk izrunāt, lai lasa. Tā vieglāk uztvert reizēm informāciju. :-D
Milla
Laikam es dzīvoju pasaulē bez galējībām ikdienas dzīvē. Bet es nenoliedzu, ka pastāv slimīga greizsirdība. Tik man grūti noticēt, ka autors (nu jau sanāk 7 mēneši pēc autores vārdiem) dzīvo šādā realitātē un vēl nav šķīrusies.
21.04.2018 10:21 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Uz atvadām iedod palasīt šo memuāru....dažādo dzīvi....kas zin, varbūt lūgsies piedošanu. Šeit būs jauns sižets ko apspriest
Ja Tu ar to domā, lai autore noliek puiša priekšā šo diskusiju - nav laba doma, RedJasper.
21.04.2018 10:47 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
nerātnā
Nekā jau te slikta nav aprakstīts. Pieņemot, ka tā ir realitāte, tad puisis redzēs ar vēsu galvu, ko autore domā. Ja cilvēki nemāk izrunāt tad vajag izrakstīt to. Labāk kā strīdēties, kliedzot utt.
21.04.2018 10:50 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Kā jūs tur risinat lietas, ne mana darīšana, bet pateikšu vienu, ko priekš sevis esmu sapratusi vairāku gadu/attiecību pieredzē. Sasteigta kopdzīve ne pie kā laba nenoved un nekad nepakļaujies drauga (ne vīra) iegribām. Pirmkārt, viņš nav tavs vīrs, otrkārt -iegribas ir kaut kādi šāda veida beziemeslu uzstādījumi. Tici man, neviens vīrietis nav tā vērts un tas, kurš būs the one, ar to gan jau spēsiet vienoties par izklaidēm kopā un atsevišķi. Un vispār padomā, kas Tev no viņa labs tiek, ka vispār ļauj viņam kontrolēt savu dzīvi.
21.04.2018 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Ha, ierakstiju komentāru nelasot autores diskusijas tālāk tēmā, bet tagad varu teikt vienu - tin makšķeri.
21.04.2018 11:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nekā jau te slikta nav aprakstīts.
RedJasper, Tu tā domā un uztver. :)
.
Bet autores puisis šo diskusiju pieminēs katrā nākamajā kašķī kā lielu grēku kopā ar visiem vecajiem autores 'nedarbiem', kā jau vienmēr to strīdos darījis. Turklāt tādam kontrolfrīkam būtu labi paliekam nezinot, ar kādu segvārdu viņa meitene (esošā vai bijusī) te raksta.
.
Viss, ko TokyoDream te uzrakstījusi, var pateikt vai uzrakstīt puisim personīgi. Bāzt zem deguna diskusiju, kur daļa lietotāju iesaka palikt attiecībās, bet daļa - doties prom, nav prātīgi, jo puisis strīdos uzsvērs to diskusijas daļu, kas ļaus viņam visu pagriezt sev par labu.
21.04.2018 11:51 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
nerātnā
Viņi tai momentā būs izšķīrušies jau, es tā to saprotu, jo autore jau pateica, ka visticamāk šķirsies....nebūs strīdu vairs, kur bāzt degunā punktus, kas būtu puiša interesēs. Ja nu vienīgi bērnišķīgus sms rakstīs, kur puse sms būs pielīšana un otra puse lamāšanās:-D
Bet taisnība, ka jā, vispār jau nedrīkst rādīt, jo autorei ir dalība arī citās diskusijās, kas iespējams ir dziļi intīmas, ne puiša acīm.
21.04.2018 11:57 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Jā, starp citu, mani vairāk uztrauktu nevis greizsirdība vai mājas solis, bet tas - kāda *** pēc par visu jāmaksā uz pusēm?...

Kāpēc uztrauc? Tā dara ļoti daudzi. Kā tad būtu jābūt?
21.04.2018 12:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Dzervenes, ja vīriets grib dalīt finanses, tad attiecīgi, lai visu, kas attiecas uz mājsaimniecību - dala vienlīdzīgi uz pusēm. Tad būs godīgi. Pretèjā gadījumā sanāks, ka viņam finansiāli būs atvieglojums, bet sievietei mājsassolī - vairāk darba, kur neviens nepalīdz.
21.04.2018 15:50 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ņemot vērā to, ka uz klubu var aiziet arī pirms darba dienas, un to, ka kokteili var padzert arī kādā citā vietā, secināms, ka autorei bija nepieciešama liela bara klātbūtne. Par tālāko (reakciju no viņas drauga puses) man vienalga.
21.04.2018 16:11 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Sasteigta kopdzīve ne pie kā laba nenoved

Kur te sasteigta kopdzīve? Pusgads līdz kopdzīvei pagāja. Priekš mūsdienām tas pat ir ilgi. Tagad kopā sāk dzīvot jau pirmo mēnešu laikā.
21.04.2018 19:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kur te sasteigta kopdzīve? Pusgads līdz kopdzīvei pagāja. Priekš mūsdienām tas pat ir ilgi. Tagad kopā sāk dzīvot jau pirmo mēnešu laikā.

Nepiekrītu. Pus gads ir ātri, vismaz man apkārtējie nelec kopdzīvē pēc tāda laika.
21.04.2018 19:55 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pēc pēdējā autores komentāra, es teiktu, ka problēma nav ne puiša greizsirdībā, ne slinkumā mājasdarbos. Visu problēmu sakne šajās attiecībās ir finanses.
Es nekad neveidotu kopdzīvi ar vīrieti, kurš apzināti pelna mazāk, ir bez ambīcijām šai sakarā un necenšas dzīvē vairs neko sasniegt, uzlabot vai izmainīt. “Ir labi kā ir” - tāds moto īstam vīrietim nepiedien.
21.04.2018 20:16 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Es uzskatu, ka kopdzives uzsākšanas ātrumam tomēr nav noteicošā loma. Cito sāk dzīvot kopā pec gada, un nekas labs beigās nesanāk. Cits pēc 2 nedēļām un viss ok.
Pati kopā ar draugu kopa saku dzīvot pēc 2 randiņiem :-D
21.04.2018 21:10 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pus gads ir ātri, vismaz man apkārtējie nelec kopdzīvē pēc tāda laika.

Man apkārtējie daļa lec, daļa nelec. Manuprāt, tas tiešām nav rādītājs, jāskatās apstākļi un situācijas.
21.04.2018 21:29 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
par sasteigto kopdzīvi - tas ir mans personīgais viedoklis, kas 30 gadu vecumu ir izveidojies, redzot savas vairākas attiecības, kā arī draugu/paziņu. Protams, svarīgs arī vecums. Ir, protams, daudzi faktori, ko redzu, ka autore ar puisi nav izrunājuši - tās pašas finanses, rūpes par tīrību mājās, izklaides. Pēc tā arī spriežu, ka sasteigts tas viss.
Man prieks, ka citām viss veiksmigi, uzsākot kopdzīvi samērā ātri, bet nu diemžēl tas nav gluži mans viedoklis. Esmu ar dažiem draugiem (vīriešiem) par šo runājusi, domāju meitenes baigi nealktu zināt, ko viņi domā pēc rozā briļļu perioda.
Neskaitot tos faktorus, ko augstāk minēju, bieži dzirdu, ka meitenes nevar aiziet tā easy no destruktīvām attiecībām, jo nav ne finanšu, ne emocionāla atbalsta. Te ir runa par samērā jaunu pāru kopdzīvi. Tā ir nenobriedusi psihe, nestabils materiālais stāvoklis un mega cerība uz pozitīvā izmaiņām. Un tā paiet gadi.
21.04.2018 21:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits