Anormāla greizsirdība

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveikas!
--
Nepieciešams, lai kāda man iegroza smadzenes, lai kāda būtu kritika!
--
Lieta sekojoša:
Vakardien ar māsu izdomājām, ka griba aiziet pasēdēt omulīgajā Omas Briljantā, iedzer kokteili un papļāpāt. Protams, divatā un piektdienas vakarā. Tā kā man klubi nesaista, tad to daru labi, ja reizi gadā.
Paprasīju draugam kā viņš skatās uz to, ja es ar māsu aizietu vienkārši pasēdēt. Un tad panesās - sākumā viņš jautāja, kāpēc bārs un kāpēc piektdienas vakars (viņš pats tādas vietas neapmeklē un alkoholu kategoriski neieredz). Es paskaidroju, ka vēlos iziet sabiedrībā, atpūsties, parunāties ar māsu, iedzer garšīgu kokteili (alkoholu lietoju ļoti reti). Pēc šī saņēmu pretīm, ka es taču solīju, ka neiešu uz klubiem un es jau pusgadu atpakaļ biju ballē bez viņa (kopā ar saviem vecākiem), tikai lieta tāda, ka es neko tādu nesolīju, mums bija tāda saruna, ka mani tas nesaista, bet neteicu, ka neiešu vairs vispār nekad. Paprasīju, kāpēc tas sagādā tādas problēmas. Viņš uztaisīja pamatīgu skandālu, jo uzskata, ja reiz man vajadzīga sabiedrība, tad noteikti vajag padejot ar citiem vīriešiem un iespējams ne tikai to vien :-O. Uz ko es ļoti ļoti apvainojos, jo ne reizi neesmu devusi iemeslu tajā šaubīties (viņš man visu laiku kā sunītis no muguras staigā pakaļ). Tad nu klāju visas kārti vaļā un teicu, ka gribu no viņa mazliet atpūsties, jūtos norobežota un gribu mazliet vairāk brīvību, savādāk ne soli no viņa nevaru spert tālāk (s)
Principā beigās tā arī nenoskaidrojām neko un aizgājām gulēt.
--
Šāds strīds jau nav pirmo reizi. Iepriekšējā meitene laikam viņu krāpusi (par ko es jau sāku šaubīties) un tāpēc viņš man vispār neuzticās un pagaidām izskatās, ka netaisās tajā ko mainīt.
--
Ko man iesākt? Es jau drīz galīgi sabrukšu, nespēju tā vairs dzīvot un trakākais, ka kopā esam tikai 8 mēnešu un no tiem 2 dzīvojam kopā. Kas būs tālāk? :'-(
--
Vai sniedziet padomu, vai "speriet" pa d****, bet man vajag kādu domu/kritiku, lai saprastu kā rīkoties. Varbūt, tomēr man nav tā domāšana kā vajag? :-/
20.04.2018 11:55 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Jo domās izvēli jau esi izdarījusi.

Taisnība! Bet negribu pārsteigties ar lēmumu. Zinu, ka bieži vien man tie "putni" galvā ir neriktīgi un šajā situācijā pati nespēju izvērtē vai šāda rīcība ir attaisnojama vai nē.
Peekaboo1 Ģimenē cik saprotu ar alkoholu ir saistība, tāpēc nepatīk. Ar šo pēdējās nedēļas ir cīnījies un piekāpies, par to respect. Es nespiežu viņam dzert, es tikai lūdzu neliegt man kaut vīna glāzi ar ģimeni iedzert.
Par to atskaitīšanos esmu jautājusi un viņš uzskata, ka tas ir tikai normāli un tā jābūt arī no manas puses.
Ir viņam viens draugs ar kuru ik pa laikam tiekas. Es labprāt arī tiktos ar to viņiem (draugu un viņa draudzeni), jo sakarīgi cilvēki. Tikai problēma tā, ka pats viņš iniciatīvu neuzņemas, vienmēr es piedāvāju uzaicināt, aiziet vai arī to dara viņa draugs.
20.04.2018 14:23 |
 
Reitings 59
Reģ: 22.03.2018
kapēc tev no viņa jāatpūšas? grūti un smagi ikdienā?
20.04.2018 15:02 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
chalis2 ir grūti un smagi:
1) ja visu laiku staigā pakaļ un tikko kā telefons iepīkstas tā uzreiz - kas tur, kapec utt.
2) tiek rīkotas greizsirdības scēnas
3) nu jau katru nedēļu sastrīdamies par sīkumiem, lielākoties par nepareiziem izteicieniem, nepareiziem jautājumiem...
20.04.2018 15:08 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Visus komentārus neizlasīju, bet šis Dzervenes komentāra gabals kaut kā aizķērās:
Varbūt šajā gadījumā viņš vēl Tev nav sācis līdz galam uzticēties un nejūtas par sevi drošs attiecībās, jo 8 mēneši nav nemaz tik daudz. Varbūt, ja Tu zini, ka šo piektdienu vēlies iziet no mājas ar māsu, tad nedēļas garumā liec viņam justies supermīlētam, lolotam, ka viņš Tev ir tik labs un saprotošs un tad par to ieminies.

Man kaut kā nešķiet, ka normālās ituācijā būtu jābūt vispār tādai lietai kā "uzticības izpelnīšanās". 8 mēneši attiecībās it ka nav nemaz tik daudz. Pārsvara jau vispār - rozā briļļu periods vēl. Un ja jau tagad viss ir tik sarežģīti - ir kaut kas jāpierāda, kaut kā jāizpildās, kas būs vēlāk? Jo mana uztverē pie šāda sākuma neizskatās, ka vēlāk būs mierīgāk. PIerādīji šo, tad tagad pierādi to un vēl šito un tagad paskatīsimies, ko darīsi tad... nezinu. Man tomēr ir sajūta un pārliecība, ka attiecībās visam jānotiek tā viegli, nespiežot, nelaužot. Vismaz sākumā. Pretējā gadījumā tā jau ir mākslīga attiecību radīšana.
20.04.2018 15:10 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Aether par to pierādīšanu pat nepateicu - man vienmēr viss viņam jāpierāda: vārdu patiesība, solījumi (kaut pats nevienu gandrīz nav izpildījis), to, ka neviens cits man nav, jābūt visu laiku mīļai un jāvelta visa uzmanība. Principā viņš grib, lai es visu laiku daru tā, lai viņam ir labi, bet tikko kā es gribu izdarīt, lai man ir labi, tā ir katastrofa.
20.04.2018 15:13 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Un vēl viena problēma - katru reizi kad mēs strīdamies, viņš atgādina visu slikto ko esmu darījusi vai teikusi jau no pašas pirmās dienas. Uztaisa mani par briesmīgāko cilvēku tajā brīdī un visu manis teikto pavērš pret mani tā, ka es beigāš jebkurā gadījumā palieku vainīga.
20.04.2018 15:16 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Var jau būt, ka es attiecību jautājumus tveru kaut kā citādi, bet man tiesām ir pārliecība, ka nevienam nekas nav JĀPIERĀDA. Ja es pēc noklusējuma neesmu redījusi situācijas, kad mana rīcība vai vārdi varētu tikt apšaubīti, tad kāpēc kaut kas jāpierāda? Tas izklausās pēc - pierādi, ka neesi ēzelis. Varbūt tad vaicājam pretēji - pierādi Tu, ka es esmu ēzelis. Te rodas tādas mākslīgas attiecību spēlītes, izaicinājumi, ietekmer sfēru dalīšana u.t.t.
.
Man vienkārši šāds scenārijs nešķiet pareizs pēc definīcijas. Ja nav, tad nav un viss. Kādēļ mocīties? Jo uzticība attiecībās ir viens no stūrakmeņiem. Ja tās nav pēc noklusējuma jau sākuma, tad kur garantija, ka to izdosies izpelnīties? Kur ir noteikta tā robeža, kad pārbaudījumi ir galā un vari ielikt ķeksīti -> jā, uzticība pierādīta.
.
Nav ko sarežģīt...
20.04.2018 15:20 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Kur ir noteikta tā robeža, kad pārbaudījumi ir galā un vari ielikt ķeksīti -> jā, uzticība pierādīta.

Ļoti labs jautājums. Tieši manam gadījumam. Gandrīz vai prasās uzjautāt tieši šo viņam.
20.04.2018 15:21 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Slimīgai greizsirdībai un katra ikdienas soļa kontrolēšanai nav absolūti nekāda sakara ar mīlestību - tas ir vnk privātīpašnieciskums.
.
Mans ieteikums - šķiries un raksti savu maģistra darbu, ne laid renstelē savu dzīvi, nervus un iespēju šogad pabeigt augstskolu.
.
Tu prasīji spērienu pa pēcpusi - viņš Tevi 'spārda' katru mīļu dienu. (t) Esi gan Tu mazohiste. :D To, protams, var mainīt, ja vēlies, bet izvēle tāpat ir Tavās un tikai Tavās vien rokās. :-P
20.04.2018 15:22 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Tu prasīji spērienu pa pēcpusi - viņš Tevi 'spārda' katru mīļu dienu.

Par šo pat nebiju aizdomājusies. :-(
Bet nē, mazohiste neesmu :D
20.04.2018 15:24 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
katru reizi kad mēs strīdamies, viņš atgādina visu slikto ko esmu darījusi vai teikusi jau no pašas pirmās dienas

Šis ir riktīgi garām - pat ja kaut kas bijis, tad jāmāk to nolikt malā, pagātnē un virzīt attiecības uz priekšu, ne tikai katru reizi rakt visu no jauna ārā, jēgas tam nekādas. Tas ir galīgi neveselīgi abiem.
20.04.2018 15:31 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Bet nē, mazohiste neesmu
Esi gan - Tev tāaaaaaaa patīk būt cietējas lomā attiecībās. :-P
.
Bet, kā jau minēju, to var mainīt. :)
20.04.2018 15:49 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
nerātnā īsti nepatīk gan, man negribētos pie pirmām problēmām jau mesties prom, bet mēģināt tomēr saglābt. Šajā gadījumā man neizdevās un ciest es noteikti netaisos.
20.04.2018 15:52 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
īsti nepatīk gan, man negribētos pie pirmām problēmām jau mesties prom, bet mēģināt tomēr saglābt.
Pardon? (t) Ko tur glābt, ja 'pirmās problēmas' atkārtojas atkal un atkal katru mīļu dienu astoņu mēnešu garumā. :D :-P
20.04.2018 16:05 |
 
Reitings 91
Reģ: 06.02.2018
Neesmu liela tusētāja, man nav problēmu pavadīt lielāko daļu laika mājās, bet šādu cilvēku es savā dzīvē nevēlētos. Man ir problēmas jau tad, ja otrs ir jāredz pārāk bieži. Tieši tādēļ nesaprotu tos, kuri spēj būt kopā 24/7. Kur nu vēl kontrolēt otru, ja tomēr ir jāiet kaut kur atsevišķi. Protams, lēmums ir jāpieņem Tev pašai, bet es neieteiktu izšķiest savu laiku un nervus uz šādu cilvēku. Astoņi mēneši varbūt liekas īss laika periods, bet, manuprāt, tas ir pietiekami ilgi, lai saprastu, vai otram cilvēkam uzticēties vai nē. Ja viņš joprojām ir tik kontrolējošs un pārmetošs, tad, visticamāk, tas nemainīsies.
20.04.2018 16:16 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
chalis2 ir grūti un smagi:
1) ja visu laiku staigā pakaļ un tikko kā telefons iepīkstas tā uzreiz - kas tur, kapec utt.
2) tiek rīkotas greizsirdības scēnas
3) nu jau katru nedēļu sastrīdamies par sīkumiem, lielākoties par nepareiziem izteicieniem, nepareiziem jautājumiem...

Ja pati apstiprini, ka ir grūti un smagi, un uzskaiti iemeslus kāpēc tā ir, vai ar to nepietiek, lai šķirtos?(t)
20.04.2018 16:37 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kāpēc ar māsu papļāpāt jāiet piektdienas vakarā uz bāru, kur parasti ir tik skaļš, ka bez maz jābļauj ausī? :D Ne jau papļāpāt, bet iedzert un koļīt čaļus iesiet :D Tev glaimo viņa greizsirdība, bet vienlaikus gribas pacelt pašvērtējumu paflirtējot ar citiem.
Es saprotu, ka tev gribas melot draugam, bet kāpēc melot pašai sev?
Ja jūs tiešām gribētu papļāpāt, aizietu uz kādu sestdienas branču, vai iedzertu kokteiļus pēcpusdienā kafejnīcā.
Kā tu justos, ja viņš katru piektdienu ar draugiem dotos tusēt pa nakti, bet tevi neņemtu līdzi? Ja viņa telefons daudz zvanītu, pienāktu daudz sms, kuras tev nerādītu, bet tu nojaustu, ka ar kādu sarakstās? Tad te būtu citas atbildes- kā viņš tā var; ja mīl, tad tā nedara, utt.
Karma is bitch- skaties, ka nākamajās attiecībās nenonāc pretējā lomā.
20.04.2018 17:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mani interesē kā tie kašķi attīstās. Kāpēc tu viņam vienmēr atbildi un kaut ko skaidro? Vnk neielaidies ar viņu sarunā, ja zini jau, ar ko tas beigsies. Ja negribi skaidroties - vnk neskaidrojies un atbildi, ka neko viņam neteiksi.
20.04.2018 17:10 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Mans viedoklis varbūt būs nepopulārs, bet... Es daļēji saprotu puisi. Anormāla greizsirdība būtu tad, ja viņa greizsirdība izpaustos pilnīgi visur - ar ko tiecies, ar ko runā, kam raksti, kam zvani. Bet Tu minēji konkrēti tikai klubu un alkoholu, un viņš pats uz klubiem neiet un alkoholu nedzer. Minēji, ka neesat konkrēti sarunājuši, ka uz klubiem neiesi, tomēr Tu agrāk viņam teici, ka Tevi tas nesaista. Un viņš, izvēloties partneri, droši vien to uztvēra kā kaut ko, kas jums ir kopīgs, līdz ar to šīs izmaiņas viņu satrauc.
20.04.2018 18:00 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Izlasīju arī citus Tavus komentārus, ok, izskatās, ka situācija tomēr krietni trakāka...
20.04.2018 18:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits