Anormāla greizsirdība

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveikas!
--
Nepieciešams, lai kāda man iegroza smadzenes, lai kāda būtu kritika!
--
Lieta sekojoša:
Vakardien ar māsu izdomājām, ka griba aiziet pasēdēt omulīgajā Omas Briljantā, iedzer kokteili un papļāpāt. Protams, divatā un piektdienas vakarā. Tā kā man klubi nesaista, tad to daru labi, ja reizi gadā.
Paprasīju draugam kā viņš skatās uz to, ja es ar māsu aizietu vienkārši pasēdēt. Un tad panesās - sākumā viņš jautāja, kāpēc bārs un kāpēc piektdienas vakars (viņš pats tādas vietas neapmeklē un alkoholu kategoriski neieredz). Es paskaidroju, ka vēlos iziet sabiedrībā, atpūsties, parunāties ar māsu, iedzer garšīgu kokteili (alkoholu lietoju ļoti reti). Pēc šī saņēmu pretīm, ka es taču solīju, ka neiešu uz klubiem un es jau pusgadu atpakaļ biju ballē bez viņa (kopā ar saviem vecākiem), tikai lieta tāda, ka es neko tādu nesolīju, mums bija tāda saruna, ka mani tas nesaista, bet neteicu, ka neiešu vairs vispār nekad. Paprasīju, kāpēc tas sagādā tādas problēmas. Viņš uztaisīja pamatīgu skandālu, jo uzskata, ja reiz man vajadzīga sabiedrība, tad noteikti vajag padejot ar citiem vīriešiem un iespējams ne tikai to vien :-O. Uz ko es ļoti ļoti apvainojos, jo ne reizi neesmu devusi iemeslu tajā šaubīties (viņš man visu laiku kā sunītis no muguras staigā pakaļ). Tad nu klāju visas kārti vaļā un teicu, ka gribu no viņa mazliet atpūsties, jūtos norobežota un gribu mazliet vairāk brīvību, savādāk ne soli no viņa nevaru spert tālāk (s)
Principā beigās tā arī nenoskaidrojām neko un aizgājām gulēt.
--
Šāds strīds jau nav pirmo reizi. Iepriekšējā meitene laikam viņu krāpusi (par ko es jau sāku šaubīties) un tāpēc viņš man vispār neuzticās un pagaidām izskatās, ka netaisās tajā ko mainīt.
--
Ko man iesākt? Es jau drīz galīgi sabrukšu, nespēju tā vairs dzīvot un trakākais, ka kopā esam tikai 8 mēnešu un no tiem 2 dzīvojam kopā. Kas būs tālāk? :'-(
--
Vai sniedziet padomu, vai "speriet" pa d****, bet man vajag kādu domu/kritiku, lai saprastu kā rīkoties. Varbūt, tomēr man nav tā domāšana kā vajag? :-/
20.04.2018 11:55 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
cormeum es tiešām nezinu, bet man ir ļoti spēcīga nojauta, ka tāpēc izjuka viņa iepriekšējās attiecības. Kā jau minēju, krāpšanas fakts nemaz netika konstatēts un viņš nav ne redzējis, ne dzirdējis, ka viņa viņu krāptu, to viņš pats domāja. Iespējams, ka viņa tiešām meloja par to, ka nav pie vecākiem, bet pie draudzenes, bet man pat liekas, ka tas varētu arī būt tāpēc, ka tiek norobežota.
Pat, ja viņa krāpa viņu, arī to es daļēji saprotu kāpēc tas tā varētu būt (es neabalstu tādu rīcību, bet saprotu). Es šajā gadījumā tik skarbu rīcību neizvēlos. Viņi bija 3 gadus kopā. Es jau tagad jūtos nelaimīga, kur nu ilgāk. (t)
20.04.2018 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
TokyoDream
Bet kāds Tev reāli ir iemesls tā dzīvot? Justies nelaimīgai? Iedomājies reāli, ka pasaule ir pilna gan ar citiem, ar kuriem var būt laimīgs, vai arī laimīgs var justies vienkārši tāpat - brīvs!
20.04.2018 13:23 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
IceCream Šajā gadījumā es gribēju saprast vai es tiešām domāju normāli, vai arī tikai man tas šķiet nepieņemami un vajag mainīt domu gājienu.
20.04.2018 13:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mans ex bija neveseligi greizsirdigs. Man, piemeram, riebjas melot.. bet ar laiku es reizem manijos un teicu, ka esmu pie mammas .. nevis draudzenes, jo apnika klausities parmetumos un slimaas fantaazijas. Tagad saprotu, ka visvieglakais cels butu bijis pamest uzreiz.. nevis bojat savu nervu sistemu.
20.04.2018 13:25 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
cormeum viņam ex tāpat darīja, tā gadījumā neesi Tu? :D :D :D
Bet, ja nopietni, es negribu aiziet tādos melos.
20.04.2018 13:28 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
raven, mainās, bet tas notiek līdz ar partnera maiņu.
Pieņemsim, čalis bija attiecībās - normāls. Bet viņu piekrāpa. Viņš sāka baidīties un nākamajās attiecībās kļuva greizsirdīgs. Vai nu tā greizsirdība būs visu laiku, vai arī ar gadiem mazināsies, ik pa brīdim uzplaiksnījot aizdomām un lielajai mantu rakšanai. Un ja nepaies gadi, bet partnere aizies greizsirdības dēļ, tad jau ir diezgan liela iespēja, ka čalis sapratīs, ka attiecības var beigties ne tikai krāpšanās dēļ un ka tas nebūt nav lielākais bieds.

Zinas tante, bet kāpēc ziedot savu laiku cilvēkam, kas nav tā vērts. Un skiltākajā gadījumā pa vidu tam būtu vēl bērni, kuri uzaugtu ar šādu "paraugu" attiecībām.
20.04.2018 13:35 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Pārspīlēta greizsirdība ar gadiem mazinās. Ja viņam nav jau tagad 30-40 pāri gadu (kas tā būtu jau slimīga greizsirdība līdz kaulam vienmēr un visu mūžu), tad noteikti, ka gadiem ejot un apbružājoties, puisis ar laiku samazinās savas greizsirdīgās tieksmes.
Kas tad ir greizsirdība - 1. Pašvērtējuma trūkums ar sevi kā vīrieti, 2) Jūs viens otru nezināt ne par kapeiku, ja neesat uzticīgs otram.
Pirmajā punktā darbs sievai - vairāk uzslavas puisim, publiski palepojies, cik Tev labs draugs. Bet nepārspīlē, lai nav tēmas par slinkajiem nevīžīgajiem pret sievu večiem, kas te ir pilns forums. Otrajā punktā - laiks un kopējās pieredzes vākšana. Un beigās pienāks tāds mirkl.....
.....da nekas nepienāks, tāpat izšķirsieties kaut kad......ja gribētu uz mūžu, citas dziesmas dziedātu, nevis apsvērtu domu šķirties. Iemīlējies tādas runas nerunā :-D Tā kā šķiries!!! :-D
20.04.2018 13:36 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Un skiltākajā gadījumā pa vidu tam būtu vēl bērni, kuri uzaugtu ar šādu "paraugu" attiecībām.

Diemžēl, es uzaugu šādā vidē. Domāju, ka tas man arī daudz ko dod. Viņa uzvedībā es redzu savu tēvu un mani tas galīgi nepriecē, jo viņš ir gandrīz tāds pats un tik nelaimīgu dzīvi es negribu. :-|
20.04.2018 13:37 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
RedJasper Sākumā biju ar mieru visam ko rakstīji, ar laiku sapratu, ka tādi skandāli veidojas par ikdienu, kas mani galīgi neapmierina.
Tev taisnība - ja gribētu vēl kaut ko glābt, tad runātu savādāk, acīmredzot es nemaz negribu vairs.
20.04.2018 13:39 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Viņš aizsviļas par to, ka es viņam nepaprasu pareizi jautājumu. Pat to, ka es nepareizi izsakos. Pat par to, ka viņam nepasaku laikus, kur es esmu izgājusi un kur eju, ar ko eju un ko darīšu. Viņš pārņem pilnīgu kontroli pār mani, man ir jāatskaitās par katru soli.
--
Šobrīd man arī iet diez gan grūts posms, man ir jāpabeidz maģistra darbs, kuram jāvelta laiks un man tas padodas ļoti grūti, darbā arī daudz darba, bet viņš pat pirkstu nepakustinās mājas darbos, ja es viņam nepateikšu, kas ir jāizdara. Un tas nav tikai šajā laikā, kad man ir darbi daudz, tas ir arī ikdienā. Es neuzskatu, ka man būtu jādara vairāk darbi, ja reiz mēs visus maksājumus godīgi sadalījuši uz pusēm. :-/:-|

BĒDZ! Kā tu vari apsvērt iespēju pavadīt kaut mirkli ilgāk šajās "attiecībās"? Viņš neizklausās normāls. Viņam vari ieteikt kādu psihiatru un pamest pēc iespējas ātrāk. Ja tu paciet šādu uzvedību, ieteiktu tev arī vērsties pie psihologa - te ir manāmas kādas mazohisma iezīmes. Mīli sevi un nenodari sev pāri paliekot šajās "attiecībās".
20.04.2018 13:42 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Sākumā biju ar mieru visam ko rakstīji, ar laiku sapratu, ka tādi skandāli veidojas par ikdienu, kas mani galīgi neapmierina.

Man izlikās, vai es kur dzirdēju, ka ir tikai 8 mēneši.....varbūt gadi?
Puikam rozā brilles, "mantu" dabūjis, sargā, kā bērnībā jauno futbolbumbu sētā. Pasarg dies, kāds piesmies viņa "īpašumu".
Nu tā tak mēdz būt ļoti daudz jauniešiem.
20.04.2018 13:44 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
RedJasper Mēneši, mēneši. Mēs neesam tīņi, lai šādi uzvestos. Viņam jau ir 28 un man jau 25. Priekš kam tādas scēnas? Var jau arī to visu mierīgi pasniegt, bet viņš jau uzreiz skandalē un piešuj man visādus nepatiesus apvainojumus.
20.04.2018 13:47 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Reizēm cilvēki mēra pēc sevis.....arī variants. Tāds epizodiskais krāpējs, kurš zina, ka pavedināt var jebkuru meiteni, pie attiecīgās situācijas ar attiecīgo vīrieti.
20.04.2018 14:01 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
RedJasper Nezinu vai viņš tāds ir, jo viņš man arī pastāvīgi atskaitās, kaut arī es viņam to neprasu un nelieku darīt, viņš visu laiku man ziņo un sūta video un bildes. Kaut arī man arī tāda doma ir bijusi kā saki.
20.04.2018 14:03 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
viņš visu laiku man ziņo un sūta video un bildes.

Njā...28 saki?
Šķiries!!! :-D Priekš tam katru gadu ir 18gadnieču metiens pasaulei, lai zvejo savas raudzes ūdeņos
20.04.2018 14:06 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.08.2013
Man šobrīd līdzīga situācija. Mājās ar puisi kašķi par katru sīkumu, ir bijis pat kad trauki lido pa gaisu. Puisis liels bērns, pēc kura viss jāvāc un jātīra. Pats neko negrib. Attiecības esmu vecāka, varbūt arī tas pie vainas, draugu kopēju nav, viņam patīk tusēt pa klubiem katru nedēlas nogali. Bet, kad es vēlos kur aiziet, tad uz kurieni un ar ko biju. Tā vien lieks, ka man jāsēž visu laiku mājas un jāgaida viņu ar vakariņām, bet kopā mēs pat nekur neejam. Arī jūtos nelaimīga.
20.04.2018 14:10 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Romina Sanāk divas galējības - viens vispār nekur neiet un otram arī neļauj, bet otrā gadījumā viens visu laiku iet, bet otram tāpat neļauj (t)
20.04.2018 14:12 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.08.2013
Jā tas gan, par šo visu ir neskaitāmas reizes runāts, viņš teica, ka mainīsies, bet tas viss uz vienu dienu un atkal viss pa vecam. Ja es varētu, es laikam aizietu, bet viņš dzīvo pie manis un šobrīd viņam nav kur iet.
20.04.2018 14:15 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Otrajā punktā - laiks un kopējās pieredzes vākšana. Un beigās pienāks tāds mirkl.....
.....da nekas nepienāks, tāpat izšķirsieties kaut kad......ja gribētu uz mūžu, citas dziesmas dziedātu, nevis apsvērtu domu šķirties.

Nedaudz sasmējos par šo. :-D
Liekas, ka diskusiju esi izveidojusi tāpēc, lai dzirdētu apstiprinājumus un iedrošinājumus prātā dzimušajai domai par šķiršanos - ja vairums foruma saka, ka tā nevar, tas ir nepieņemami, ko Tu vēl tērē laiku, tad, jā, saprotams, ka jāšķiras, jo puiša rīcību nepieņemtu neviena meitene un kāpēc Tev būtu jācieš?
Neviens Tev priekšā nepateiks, kā rīkoties būtu pareizi, jo lēmums galu galā ir jāpieņem Tev pašai un pēc tam jādzīvo ar sekām un to, kā jūties. Ja attiecībās vairāk esi nelaimīga nekā laimīga un nevēlies tā dzīvot un justies, bet neredzi citu iespēju kā šķiršanos, tad izdari izvēli. Jo domās izvēli jau esi izdarījusi.
20.04.2018 14:15 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es arī esmu ļoti greizsirdīga, bet tagad lasu un saprotu ka ar mani nemaz nav tik traki :D
Tavs puisis galīgi jocīgs. Kāpēc tik ļoti neieredz alkoholu? Parasti tāda kategoriska attieksme ir izbijušiem alkoholiķiem, vai cilvēkiem kam ģimenē bijušas tādas problēmas kā alkoholisms. Viņam pašam draugi ir? Jūs kopā kaut kur izklaidējaties? Un kāpēc viņš tik cītīgi atskaitās par to ko dara un kur atrodas?
Es teiktu tur ir kaut kādas nopietnas psiholoģiskas problēmas un varbūt tu visu nezini.
20.04.2018 14:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits