Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu kopšanas līdzekļi

 
Man ir ļoti ''īpaši'' mati :-D Mati man ir ļoooti svarīgi savā izskatā, stāsts par to ko mani mati ir izcietuši un pārcietuši ir uj uj cik garš, bet nu par to cits stāsts, tad nu tā, beidzot man viņi ir atkopušies, atauguši , bēttt man ir problēma...nu nekādīgi nevaru atrast savus kopšanas līdzekļus, pērku dārgos, lētos nu jau ir nolaidušās rokas un vairs negribas par velti izsviest naudu, ja rezultāts mani neapmierina.
Mati man pūkojas un tādi pasausi, nav jau dikti sausi, bet tomēr vēlētos (domāju kā jau katra sieviete) gludus un skaistus. Tad nu jautāšu kādi ir Jūsu favorīt līdzekļi matiem ? Ir kādas atsauksmes kādiem produktiem kas reāli palīdz?
Biju dzirdējusi par CHI un Kardashian matu kopsanas līdzekļiem...nu nezinu gan , man kaut kā pie sirds neiet, bet nu katram savs... (t)
Lai vai kā gaidu Jūsu viedokļus un ieteikumus, varbūt kāds no Jūsu izmēģinātajiem līdzekļiem tomēr derēs arī man. :-)
17.04.2018 00:14 | saite
 
Man patīk abas chi violetās līnijas (parasti miksēju abas kopā, tas ir, šampūns no vienas, kondicionieris no otras). :)
17.04.2018 07:11 | saite
 
Tu esi tikai dzirdējusi par tiem līdzekļiem vai esi arī kaut ko lietojusi? Ko tu vispār esi lietojusi no profesionālās kosmētikas?
Un matus pēc mazgāšanas ir jāieveido, ne visiem no dabas ir gluda matu struktūra, ar ieveidošanu var panākt daudz ko.
Man mati kā zīds no Kerastase. Ja tiešām nekas nelīdz, tad ir matu laminēšana (efekts līdz mēnesim), ja laminēšana nelīdz, keratīns un miers uz vairākiem mēnešiem.
17.04.2018 07:49 | saite
 
nezinu gan , man kaut kā pie sirds neiet

Jā esmu mēģinājusi un man nepatika.
CHI biju sūtijusi no 220.lv. Varbūt tur tā vaina. :-/
Un matus pēc mazgāšanas ir jāieveido, ne visiem no dabas ir gluda matu struktūra, ar ieveidošanu var panākt daudz ko.

Oij, nu par saviem matiem rūpējos ļoti, bez fēnošanas un taisnošanas vispār no majas nevaru iziet, ok nu nav jau tik traki, bet tomēr patīk taisni un skaisti mati.
Tas jau arī iespaido manu matu stāvokli, jā to es saprotu, bet tomēr, joprojām skaidri zinu, ka lietoju sev nepiemērotus matu kopšanas līdzekļus.
Kur Jūs iegādājieties Kerastase līdzekļus?
Matu laminēšana man atkrīt, frizieris teica, ka tas nav priekš mana matu tipa, man ir veselīgi mati tā pat, un manai matu struktūrai iespējas radītu pretēju efektu.
17.04.2018 08:22 | saite
 
 


iesaku! Mani mati arī diezgan sausi, bet esmu ļoti iecienījusi šos.(l)
17.04.2018 12:10 | saite
 
Nuu pec apraksta man neizklausās, ka patiešām ir veselīgi mati, ja vēl katru reizi jāfēno un jātaisno. Labāk izvēlies vismaz vienu, vai nu tikai fēnot vai tikai taisnot, abi kopā katru reizi taču ļoti bojā matus un nav brīnums, ka netiec galā. Es arī ieteiktu keratīnu, vismaz nebojāsi ieveidojot tik daudz, ja paši par sevi tev viņi nav taisni.
Maniem matiem esmu sapratusi, ka nav svarīgi cik dārgs šampūns/kondicionieris - pērku drogās Loreal. Savukārt matu eļļu pērku Rich, matu masku Keune un lietoju arī DNC eļļu pa retam. Un vēl pūšamais kondicionieris vieglākai ķemmēšanai, tagad man ir no Lakme.
17.04.2018 12:24 | saite
 
oj, neizdevās ievietot bildes
17.04.2018 12:36 | saite
 
Matrix Biolage Smoothproof. (l)
Dzeltens korķītis. Šampūns, kondicionieris, maska un serums. Man patīk! Nopirku atkārtoti pēc pauzes, jo neko labāku neesmu atradusi. Mani mati nav krāsoti, bet ir frizzy.
17.04.2018 12:43 | saite
 
Serēna, ieinteresēji. Kur pērc viņus?
18.04.2018 09:04 | saite
 
Man savulaik bija ļoti pūkaini mati, iztaisnoju ar keratīnu. Kopš tā laika struktūra ir ļoti izmainījusies, daudz gludāka un veselīgāka. Vairs neprasās ne laminēt, ne taisnot. Varbūt ir vērts pamēģināt.
18.04.2018 09:09 | saite
 
Lietoju Madara šampūnu un kondicionieri. Pagaidām vienīgais, kas manas šausmas daudz maz savāc. Mēğināju body shop, palika vēl sliktāk. Tad nu turos pie Madaras
18.04.2018 09:17 | saite
 
Mani mati ir pieredzējuši daudz visādus eksperimentus ar krāsam un balināšanām. Man ļoti patīk un lietoju šīs līnijas matu kopšanas produktus.
18.04.2018 12:40 | saite
 
Kery es neesmu LV. Bet domāju, ka interneta plašumos var atrast.
18.04.2018 12:49 | saite
 
Nuu pec apraksta man neizklausās, ka patiešām ir veselīgi mati, ja vēl katru reizi jāfēno un jātaisno. Labāk izvēlies vismaz vienu, vai nu tikai fēnot vai tikai taisnot, abi kopā katru reizi taču ļoti bojā matus un nav brīnums, ka netiec galā.

Tieši bez šiem abiem diviem es izskatītos pēc izpūrušas raganas drīzāk, tā kā nevaru no kāda atteikties. Visu laiku esmu fēnojusi un tainojusi. Fēnoju tikai un vienīgi ar auksto gaisu. Un ne jau katru dienu, dienās kuras pavadu pa māju un nekur neeju ārā matus atpūtinu, vienkārši izmazgāju un viss, tā kā nav tā ka non stopā visu laiku karsēju.
18.04.2018 14:58 | saite
 
Man pa periodiem uznāk, ka mati ir veselīgi un skaisti un ir periodi , kad vienkārši nesaprotu kas ar viņiem notiek.
Vispār jau pirms pus gada man bija ļoti lieli pārdzīvojumi, aiz stresa man puse matu izkrita, sadzēros ļoti spēcīgus vitāmīnus un tagad man visā galvā ir sākuši augt jauni matiņi, kādi 9 cm izauguši un viņi nedaudz spurojas, tādēļ arī ir sausuma sajūta, arī nesen pie frizieres biju, šai teicu lai apgirež tikai galus un neko vairāk, bet pa savam prātam arī tieši pie matu galiņiem uztaisija nelielu pakāpi, kas matus padara arī sausākus, jo kas man bija pilnīgi taisnais girezums matiem , bez pakāpes bija gludi un pakļāvīgi mati.
Tagad jāmēģina ataudzēt un miers, bet uz šo brīdi meklēju kādu super labu līdzekli kas padarīs matus gludus līdz paši ataugs. :-/
18.04.2018 15:03 | saite
 
leuleu
Gribēju pajautāt kādus vitamīnus lieto matu ātrākai augšanai un vai tiešām ir ieteicams taisnot matus ar pannu, keratīnu vai kādā citā veidā, zinot, ka šobrīd tie ir dažāda garuma un, ja šķelsies īsākie mati, tad nevarēs apgriezt to galiņus? Man mati gan nekrita ārā paši - vienas frizieres debīlisma dēļ tie tika nofilēti pie saknēm, tagad paaugušies pāri pierei īsākie.
18.04.2018 23:57 | saite
 
Gribēju pajautāt kādus vitamīnus lieto matu ātrākai augšanai un vai tiešām ir ieteicams taisnot matus ar pannu, keratīnu vai kādā citā veidā, zinot, ka šobrīd tie ir dažāda garuma un, ja šķelsies īsākie mati, tad nevarēs apgriezt to galiņus? Man mati gan nekrita ārā paši - vienas frizieres debīlisma dēļ tie tika nofilēti pie saknēm, tagad paaugušies pāri pierei īsākie.

Ja vien es varētu es atteiktos no matu taisnošanas, diemžēl man darbs ar cilvēkiem un ir jāizksatād diez gan pieklājīgi un kopti, ja matus neizstaisnošu viņi būs pa gaisu un tāda diemžēl nevaru strādāt. Pa māju jā, atsakos no taisnošanas, vismaz matiņus atpūtinu cik nu varu. :-)
Vitamīni Perfectil, maksā , ja nemaldos 35 e, šie ir uzlabotie, komplektā nāk kapsulas un tabletes, kas pa vienai no katras jādzer katru dienu. Rezultāts ir acīm redzams, man neviens mats nekrita ārā kādus 4mēnešus un nes nepārspīlēju, tiešām es mēnesi varēju ķemmi netīrīt jo vienkārši tur neviena mata nebija, tagad atkal jau nedaudz sāk krist ārā, bet nu pāris, kas jau ir normāli.
Ģimenes ārste teica, ka šie vitamīni ir tik labi, ka tikai jālieto 1 mēnesis un viss, jo domāti arī nagiem , ja lietos vairāk ka menesi, var gadīties ka nagi kļūst pat pārāk cieti.
19.04.2018 00:13 | saite
 
19.04.2018 00:14 | saite
 
Nu, “pats, pats labumiņš”, kā teica mans frizieris, ir te jau pieminētā Kerastase. Esmu izmēģinājusi pilnīgi visu. :-D
Maniem matiem vislabāk patika viņiem rozā līnija:

Man pašai vislabāk paltika šie šampūni, nu, tāaaa smaržaaaaa. Matu mazgāšana kļūst par pavisam savādāku piedzīvojumu. Protams, arī rezultāts nav slikts, bet šie, man liekas, vairāk nāsu un pirkstu baudai radīti, atšķirībā no citiem viņu produktiem. :-D

BET, kā man teica frizieris, ar Kerastasi var gadīties arī izgāzt lielu naudu vējā, ja nenopērc sev piemērotu produktu. Mani mati ņem pretī jebko un viss viņiem patika, bet citiem kāds produkts var būt “par smagu”, tāpēc labāk konsultētiea ar kādu frizieri pirms iegādes.
19.04.2018 00:39 | saite
 
Pārsliņa
Kur iegādājies sos līdzekļus? (l)
19.04.2018 00:43 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits