Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lombards

 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Ko domājat par lombardiem?
Esat kaut ko nesušas, pirkušas?
No vienas puses man ir dažādi stereotipi par lombardiem, ka čigāni tur nes dažādas nozagtas lietas, no otras puses ir dzirdēts, ka bez dokumentiem tur lietas nepieņem un var nopirkt, piemēram, normālus velo par labu cenu.
16.04.2018 20:40 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Nu tās mantas tur nav, tā teikt, ar labu auru. Ne jau no labas dzīves cilvēki tās tur nes. Tur nonāk gan zagtas mantas, gan azartspēļu, alkohola un citās atkrībās krituši cilvēku mantas( un viņu tuvienieku mantas bez viņu ziņas), gan vienkāršu ļaužu, kas nonākuši naudas grūtībās un vajag ātru naudu. Katra paša izvēle, vai šo biznesu atbalstīt.
16.04.2018 22:09 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Jā, piekrītu koijotam, ka nav šis bizness ar labu auru. Ne jau ka tās mantas būtu tāpēc kaut kādas piesārņotas, bet šis bizness pats par sevi nav labs jau pašos pamatos.
16.04.2018 22:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Neietu tur neko pirkt, tikai problēmas vien var sanākt, ka pieņemtas pa kluso sarunājot visādas zagtas vai defektainas mantas.
16.04.2018 22:37 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Kādu laiku atpakaļ "Aizliegtais paņēmiens" veica eksperimentu, mēģinot nodot velosipēdu lombardā bez dokumentiem. Protams, ka daudzviet tas arī izdevās. Uz lombardiem, kur tas izdevās, nākamajā dienā devās otrs eksperimenta dalībnieks, meklējot savu nozagto velosipēdu. Uzmini - cik daudzi lombardi atpazina bildē esošo velosipēdu? :-D
Es lombardā neko nepirktu. Ir neskaitāmas iespējas atrast citviet sev vēlamo lietu.
16.04.2018 22:57 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Jaunībā esmu telefonu nesusi, nopirku jaunu un vecais bija lieks. Atceros ka 30 latus dabūju :-D
Pirkt, arī pirms vairākiem gadiem, esmu gribējusi datoru, bet baidījos, ka ilgi tāds var nekalpot un tā arī nenopirku.
17.04.2018 07:17 |
 
Reitings 42
Reģ: 21.01.2018
Pa bezTabu kādu laiku atpakaļ stāstīja par gadījumu, kad sieviete nopirka telefonu lombardā, un pēc kāda laika viņu uzmeklēja policija sakarā ar telefona zādzību, izsekoja pēc signāla vai kaut kā tā, izrādījās ka telefons bijis zagts un viņai nācās to atdot īstajam īpašniekam, bet lombards atteicies atgriezt naudu, jo tā it kā neesot viņu problēma no kurienes tās mantas nāk..
Ja man kaut ko ļoti steidzami vajadzētu un lombards būtu vienīgā vieta, tad pirktu, bet, ja nebūtu citas izvēles.
17.04.2018 08:18 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Es uz lombi divas reizes nesu nevajadzīgo telefonu.
Teorētiski varēju SSā likt sludinājumus, bet ar to pārdošanu baigais čakars. Aizeju uz lombi un 5 min laikā no viņiem atkratos.
17.04.2018 08:42 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Esmu telefonu pirkusi. Labs telefons par labu ciparu :-D
Zagtās matas par lombardu problēmu kļūst tikai tad, ja konkrēti ierodas policija tās izņemt.
Savukārt par tiem velosipēdiem - cik no jums varētu uzrādīt sava velosipēda dokumentus? Es nē, man paštaisīts :-P
17.04.2018 08:46 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Esmu pirkusi telefonu- saplesu savu un asi vajadzeja jaunu, gaju pa centru mekjlet telefona veijkalu un lombarda ieraudziju labu, par labu cenu, izmeginaju, naukleju cenu un nopirku, nu jau bus gads ka kalpo viss ok.
Par auru- saubijos, bet aura ir tada kadu mes tai piedodam nozimi. tik pat labi, tas, kurs to telefonu aiznesa, vinam tad vajadzeja naudu, bija telefons vions savu bedu atrisinaja ( lai kas ta ari par bedu butu bijusi) man vajadzeja telefonu, ieraudziju, nopirku- savu bedu ari atrisinaju!
17.04.2018 09:56 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Esmu nesusi zeltlietas, bet šis
Tur nonāk gan zagtas mantas, gan azartspēļu, alkohola un citās atkrībās krituši cilvēku mantas( un viņu tuvienieku mantas bez viņu ziņas), gan vienkāršu ļaužu, kas nonākuši naudas grūtībās un vajag ātru naudu.
nebija mans gadījums. Vienkārši tās lietas bija dāvinājis nepatīkams cilvēks (pat ne man, man vienkārši nodeva tālāk:-D), nebija, kur tādas likt, neesmu no krājējām, tāpēc vienkārši aiznesu uz turieni. Lai arī biju patīkami pārsteigta par to, cik solīdi tur viss izskatās (iepriekš ar baigajiem ūķiem asociējās), nekad laikam nevarētu pati tur kaut ko nopirkt, liekas, ka viss tur ir zagts. :-|
17.04.2018 10:14 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Esmu pirkusi tikai Banknotē, man viss OK. Pirku tehniku. Par cenām var tur kaulēties. Lietotās preces kā jau lietotās, cita laba, cita slikta. Bieži, protams, neiepērkos, kādas divas reizes laikam sanācis.
Nepirktu rotaslietas, ja domātu tās nēsāšanai, ja pārkausēšanai, tad kāpēc ne, vienalga. Tāpat kā man vienalga, no kurienes kāda tehnikas prece ņemta.
17.04.2018 12:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!