Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai tā ir problēma?

 
Reitings 21
Reģ: 10.03.2014
Lai gan esmu vēl tikai pašā sākumā, domāju ka mazo barošu ar krūti, bet man ir t.s. plakanie vai ievilkušies krūtsgali. Vai tas traucē barot? Vai kkas pirms tam jādara? Varbūt kādai ir pieredze
16.04.2018 12:25 |
 
Reitings 138
Reģ: 11.09.2011
Ieteiktu apmeklēt pirmsdzemdību kursus (parasti sastāv no kādām 5-6 lekcijām), kuros visu izskaidro no A līdz Z, t.sk. arī par krūtsbarošanu. Ja dzīvo Rīgā, tad tos piedāvā Māmiņu klubs un un vēl visādas biedrības (Latvijas dūlu biedrība utt.) gan bezmaksas, gan maksas. Arī reģionu pilsētās un mazpilsētās regulāri rīko šādus kursus - pati rudeni gāju uz 6 lekcijām pilnīgi bezmaksas.
Par pašu jautājumu - pēc būtības tā nav problēma, jo pie šāda veida ievilktiem krūstgaliem tev tikai būtu jāiemācās pašai ar pirkstiem "izvilkt" krūtsgalu un kopā ar areolu ievietot zīdainim mutē. Bet to visu ļoti jauki izskaidro un parāda zīdīšanas lekcijā, kā arī vari meklēt informāciju zidit.lv vai uzrakstīt kādai zīdīšanas konsultantei, kas parasti ir bezmaksas. :-)
16.04.2018 14:11 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.03.2014
paldies, paskatīšos!
16.04.2018 14:38 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.09.2013
Ir vienkārši testi, pēc kuriem noteikt vai krūtsgals ir tikai plakans (flat) vai arī ievilcies (inverted), bet arī to var mēģināt risināt. Dažām šī problēma pazūd tieši pēc barošanas laika, viss ir individuāli, protams. Varu nosūtīt dažus vingrinājumus uz pastu, ja interesē?
16.04.2018 15:36 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.03.2014
paldies, paldies meitenes :-) jā, droši varat sūtīt man uz pastu, ja ir kāda info, es jau paskatīšos arī pati
16.04.2018 15:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits