Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Keratīns, ķīmiskā taisnošana, taisnojamā panna

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Kāda var padalīties pieredzes stāstos ar keratīna taisnošanu vai ķīmisko taisnošanu?
Esmu lasījusi divējādas atsauksmes par keratīnu. Galvenokārt neiesaka to veikt, jo labi pabojā matus pēc tam, un taisnums ir tikai blakusefekts. Ja mati labi un smuki, pēc keratīna švamme uz galvas tik paliekot. Vai tiešām ir tik negatīvas pieredzes? :-/ apnicis karsēt matus ar taisnojošo pannu
13.04.2018 13:16 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Tikko bija līdzīga diskusija.
Esmu 2x likusi keratīnu. Čirkainus, pūkainus matus dabūju pilnīgi taisnus un smukus. Arī pēc tam kad keratīns izgāja mati normālā stāvoklī.
13.04.2018 13:20 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Man ir tumši mati. Kad liku, puse no tiem bija reiz balināti un tad pārkrāsoti dabiskā tonī, pasausi. Keratīna taisnais efekts bija varbūt 1,5 mēn, bet es nemazgāju ar pareizajiem šampūniem, jo manai jūtīgajai galvas ādai galīgi nepatika. Kopš liku ketratīnu, pagājuši 5 mēneši, matu gali ir diezgan labi, nav griezti kādus 8 mēnešus, tā kā nav sabojāti. Bet tas bija kaut kāds keratīns, kurš nebija jānotur-kā ielika, uzreiz sāka taisnot, īpaši saudzīgais.
13.04.2018 13:41 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
2x liku keratīnu, abas reizes biju apmierināta. Un arī pēc laika, kad keratīns izgāja, mati bija ok stāvoklī (līdzīgā, kā pirms procedūras).
13.04.2018 13:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits