Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sestdiena. 7. aprīlis

 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
čau!
cik skatos, arī www versijā ir šādas tādas izmaiņas veiktas. :D
man darbā nassingdūings, kaut gan augstākajai vadībai pa stundām jāatskaitās par paveikto. laikam jāizdomā, kādu ūdeni saliet.
lai jauka.
07.04.2018 12:09 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Hey(l)
Šokolii, lai veicas ūdens liešanā, man tas patiesi neizdodas :-D
Biju ārā, saulītē pačilloju, padarīšu šo to pa māju un laižam piknikā! Pirmais šogad (l) tik fantastisks laiks!! (l)
07.04.2018 12:26 |
 
Reitings 141
Reģ: 15.03.2017
Šodien nonācu,ka vajag 2 lietas - jaunu skapi un jaunu gultu!8-)
Gulta būtu primārais. Apnicis jau nez kuro rītu pamosties ar sāpošu muguru, krustiem. Jūtos kā pensionāre.
Vai kāda guļ uz šāda spilvena? Kādas sajūtas? Interesējos, jo man pašai ir šads spilvens, bet nezinu - pēc gulēšanas kā nogulēti pleci/kakls.
07.04.2018 12:32 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10480
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Neticami!! Ir sestdiena un es jau 12os esmu bijusi dušā un šiverējos pa virtuvi (kas pat nav brokastu gatavošana).
Bambio, man ir tāds spilvens, kā bildē, bet ne Dormeo ražojums. Kādas 3 naktis nogulēju pareizi, bet sapratu, ka tāds mazulītis kā pamat galvas guļamvirsma neder, patīk lielizmēra spilveni.
07.04.2018 12:38 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Tā gaidīju nedēļas nogalu, gribējās dabu pabaudīt, bet šeit jau visu rītu līst. Vakardien un ceturtdien gan bija lieliski laika apstākļi, bet tā jau vienmēr - kad strādā, tad saule spīd un pavasaris apkārt. Bet vispār ar to darbu galīgi visu pavasara sākšanos esmu nokavējusi, narcises jau gandrīz arī noziedējušas. :-| Labi pačīkstēts ir, labā lieta - garastāvoklis labs, vakar doties šopingā, varbūt beidzot ko foršu atrastu. :-D
07.04.2018 15:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits