Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ketona dieta

 
Reitings 159
Reģ: 21.02.2017
Vai kads ir "ietojis" ketona dietu?vai kads uz vinjas pashlaik sezh?Atsauksmes?
06.04.2018 14:00 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Ja domāji Keto, tad tā diēta nav paredzēta ilgstošam laikam. Sanāk sevi mazliet turēt badā, dēļ tā, ka nav ogļhidrāti. Pirmā nedēļa ir diezgan smaga. Nomest svaru var, bet vajag arī treniņus un zinošu personu, kas pieskata diētas laikā ( lai zina ko ēst, kad, cik daudz utt). Uz savu galvu sākumā varbūt labāk nemēģināt, bet konsulteties ar treneri, uztura speciālistu un tml.
06.04.2018 14:09 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
crimson, tieši otrādāk - keto diēta IR domāta ilgstošai lietošanai, ogļhidrātu nav, jo pieradina ķermeni ņemt enerģiju no tauku rezervēm nevis no ogļhidrātiem.
Bet uz savu galvu nevajag nevienu diētu mēģināt, manuprāt, tam jau ir domāti ārsti, kuri ir par šo mācījušies un ieguvuši izglītību, vienmēr noder pakonsultēties pirms drastiski mainīt savu diētu.
06.04.2018 15:00 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Cik ir ilgstoši? laiks kamēr nomet nevēlamos taukus? :D vai arī 10 gadi un vairāk? Ja cilveki saka, ka ēd pēc Keto diētas ilgstoši, tas uzreiz nenozīmē, ka viņie tiešām ēd visu laiku 25g OH un 120g tauku, ļoti iespējams, ka OH ir vismaz 50g, jo 25 ir tiešām ļoti, ļoti maz - 2 nelieli kartupeļi. Keto tāpat nederēs cilvekiem, kuri nodarbojas daudz ar sportu, jo nav no kā smelties enerģiju, nepietiek OH. Keto diētas princips - uzņemt maz OH, organisms domā, ka paliek badā, ieiet ketogēniskajā formā, kad ražo ketonus no taukiem, lai vispār būtu kaut kāda enerģija. Dabīgi organisms ir pieradis, ka enerģiju ražo no ogļhidrātiem, tāpēc viņam ir ļoti liels šoks, kad viņus noņem nost - tāpēc teicu, 1 nedēļa ir ļoti smaga. Var justies apātisks, noguris, grūti koncentrēties etc.
Vienu brīdi ēdu vairāk taukus un mazak OH, tīri ādas,matu dēļ, bet treniņi bija nenormāli grūti, jo man vispār nebija enerģijas. Otra keto problēma - maz šķiedrvielu, (maz dārzeņi, augļi, graudi) un var būt problēmas ar vēderu, ja ir jūtīgs zarnu trakts.
06.04.2018 15:31 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
šis čalis, manuprāt, ir riktīgi apsēsts un dzīvo ilgstoši pēc Keto diētas. https://www.instagram.com/rumdumdum/
katrā gadījumā, pēc apraksta spriežot, ir vegāns, aizraujas ar keto un ļooti daudz sporto. un ir dzīvs. :D
06.04.2018 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Rumudum bildēs redzu augļus, ogas, daudz zaļumu, dārzeņu, zaļie kokciki, tie visi ir ogļhidrāti, turklāt vēl šur tur vīns, daudz ceļo ar draudzeni. Ja uzturs sastāv no - daudz dārzeņu, augļi, ogas, avokado, rieksti, sēklas tas viss vēl būtu takā okey, bet vegāns un keto. Tiešām? Keto bija ļoti niecīgs daudzums OH.
Ja pieņemsim vins ir keto, tad uz 100gr.
Iceberg salātos 3,5gr. OH
Avokado 8,9gr. OH
Mandeles 22gr. OH
Valrieksti 14gr. OH
Spināti 4gr. OH
Nemaz nerunāsim par sīpoliem, bietēm, burkāniem...
Nu ļoti ātri var savākt vismaz 100gr OH
avenes, kazenes visu ko redzu ir OH 8-10gr. un skaitās liesas
Es pati ēdu daudz dārzeņus, augļus un ogas un zinu ka oh var savākt ātri vien.
Cik zinu keto piekopj tie kas ēd dzīvnieku izcelsmes produktus un jūrasveltes un faktiski nemaz dārzeņus, augļus, bet es nezinu vai prāta darbs ir ko tādu darīt.
Rumudum vēl liekas ok, ja ir nepieciešamās zināsanas uzturā!
06.04.2018 22:20 |
 
Reitings 159
Reģ: 21.02.2017
Man vnk fizioterapeits ieteica,bet es shaubos,vai vareshu.:-|
07.04.2018 08:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!