TĀ KRŪZE/GLĀZE

 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
TĀ KRĒSLA diskusijas iespaidā :D, iedomājos par tipisku biroju ar TO KRŪZI uz galda. To, kura nereti ir jau ar brūniem tējas/kafijas nosēdumiem iekšpusē.
Tātad- vai jūs darbā/mājās pēc katras tējas/kafijas/ūdens dzeršanas krūzi/glāzi mazgājat? Vai varbūt turat to savā tuvumā visas dienas garumā?
05.04.2018 20:19 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Dienas laikā nemazgāju, pa retam izskaloju tikai ar ūdeni. Tiek dzerta gan kafija, gan tēja, gan vnk ūdens. Neredzu vajadzību katru reizi mazgāt, ja gandrīz konstanti iekšā stāv kāds šķidrums. Dienas beigās apkopēja saliek trauku mazgātājā. :)
06.04.2018 07:14 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Jāpiebilst, ka krūzes iekšpuse ir balta :D Nav jau tā, ka tiek mazgāta reizi nedēļā. A kur ir TĀ RĒSLA diskusija? (t)
06.04.2018 07:17 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Man darbā ir divas krūzes - viena rīta chai latte dzērienam, kuru mazgāju uzreiz pēc dzēriena izdzeršanas un tad ir krūze, kura visu laiku stāv uz mana galda un tiek pildīta ar ikdienas dzeramo tēju un vairākas reizes dienā tiek pārlieta ar dzeramo ūdeni. To otro mazgāju reti, jo krūze īpaši neiekrāsojas, nosēdumus izņemu, izmetu un krūzi izslauku ar salveti. Tā tas ir ikdienā. Draaausmas, ne!? Turklāt, lai citi nelūr un nešķauda krūzē, piesedzu to ar:

Ar mājas krūzēm arī mēdzu slinkot, jo ja kruzē lieku citron/ingver medu un dabīgās tējas un ar to arī tiek krūzes pildījums atjaunots, enredzu vajadzību pēc katras reizes mazgāt. Kafijas krūze gan tiek mazgāta pēc katras lietošanas.
Ar mājas ūdens glāzēm apmēram tā:
ūdens glāzes pa dzīvokli ceļo vairākas, kad aizceļo līdz izlietnei, tad arī tiek mazgātas.

Aplikumi maniem traukiem nav un ne savam (tam, kas nedzivo kopā ar mani) cilvēkam nedošu krūzi/glāzi, kura nav svaigi mazgāta.
06.04.2018 08:11 |
 
Reitings 55
Reģ: 20.02.2017
Man darbā ir līdzīga glāze ar salmiņu, kurā visu laiku ir ūdens, un loģiski ka katru reizi to nemazgāju pirms uzpildīšanas. Dienas beigās tikai izskaloju. Kafijas krūzi gan magāju katru reizi pēc kafijas dzeršanas. Nevaru iedomāties uztaisīt svaigu kafiju netīrā krūzē (t) Ar tēju gan mazliet savādāk, dažreiz noslinkoju un varu uztaisīt jaunu tēju krūzīte no kuras jau ir dzerts, jo tējai neko nelieku klāt un sanāk tāds ūdens ar garšiņu, līdzīgi kā koijots jau minēja
06.04.2018 08:16 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Tīri intereses pēc, kāpēc jāslauka ar salveti, ja var izmazgāt? Es domāju, ir loģika mazgāšanā, id loģika nemazgāšanā (slinkums uc), bet kur loģika slaucīt ar salveti? Izmazgāt krūzi laika ziņā būtu tas pats, kas noslaucīt,tātad tādam paradumam jābūt kādam citam skaidrojumam?
06.04.2018 08:31 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Izmazgāt krūzi laika ziņā būtu tas pats, kas noslaucīt,tātad tādam paradumam jābūt kādam citam skaidrojumam?

Slinkums iet līdz izlietnei:D
06.04.2018 09:08 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Ja par sevi- darbā krūzi mazgāju pēc katras kafijas / tējas. Ūdeni dzeru no sporta pudeles- to gan nemazgāju pirms katras uzpildīšanas.
Mājās- kafijkrūzes mazgāju pēc katras dzeršanas. Par tējām- bieži vien kā izdzeru vienu tā gatavoju nākamo. Ja gatavoju tādu pašu, tad nemazgāju krūzi.
06.04.2018 09:11 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man TĀ krūze nav, ņemu kuru tajā brīdī paķeras, bet mazgāju pēc katras lietošanas reizes, nu nav jau piedegusi panna kura ar fairy būtu jaberz, pietiek,ka ar siltu ūdeni izmaksāju,tas tik 1min lab ja aizņem:-)
06.04.2018 09:11 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Hmm bet es dzeru visu dienu no vienreizlietojamajām krūzēm. Kad dzeru kafiju, uzlieku vācinju , lai neatdziest:)
06.04.2018 09:22 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Nu katru reizi citu njemu:-D
06.04.2018 09:23 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es nemazgāju, es izskaloju.. Dzerot piparmētru tēju, izlēju atlikumus, ja neizdzēru līdz galam, kārtīgi noskaloju, maliņas paberžu, bet nu ar mazgāšanu es saprotu kādu mazg. līdzekli + švamme... Protams, ja dzerot citu tēju, ir nosēdumi, tad mazgāju.. Darbā ir sava krūze.. Protams, ka pēc katras kafijas tiek .. skalota, darbā nav virtuves, tāpēc krūzes mazgājam tualetē, kur švammes nav... Bet reizi pāris dienās ņemu švammi un tad mazgāju, pārējā laikā tikai noskaloju, nosusinu.
***
Bet.. pēc katras padzeršanas reizes kkas tiek darīts - skalots vai mazgāts (pēc situācijas), nevaru iedomāties citādi. Man ir arī pudele ūdenim, līdzīga Mincis ieliktajam, to gan mazgāju, bet retāk
06.04.2018 09:43 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Man darbā ir krūze, kurā leju gan tēju, gan ūdeni, es nemazgāju pirms katras jaunās tējas ieliešanas, bet tikai izskaloju, mazgāju es viņu dienas beigās. Mājās man tādas nav, mājās man krūžu ir daudz, nav vajadzības pēc vienas īpašās :D
06.04.2018 09:44 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Man īsti nav TĀ krūze ne darbā, ne mājās.
Darbā dzeru dažādas kafijas (espresso, latti, vienkārsi ar pienu, līdz ar to - katram veidam katrai reizei ir arī sava krūzīte. Tējai cita krūzīte, kuru vienmēr mazgāju pēc lietošanas un nolieku virtuvē. Ūdens- no glāzes. Nu, labi - glāzi mazgāju reizi dienā :D
Mājās arī līzīgi - katru dzērienu dzeru no savas krūzes un tās arī attiecīgi pēc lietošanas mazgāju.
Es patiesībā esmu toleranta pret visādām līdzcilvēku "dīvainībām", bet krūzes nemazgāšanu un piemēram - tējas vai ūdens liešanu krūzē, kur pirms tam bijusi kafija (ar pienu...) vispār nespēju "sagremot" :D Un, jā - šādus pāris cilvēkus kolēgu lokā esmu manījusi :D
06.04.2018 09:56 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Oi, jāatzīmējas ar šmulīgumu :D
.. jo - man ior gan Tā glāze, gan Tā krūze, bet:
* Tā glāze ir mājās un tajā ir ūdens, ko dzeru ik pa laikam un ik pa laikam papildinu, bet parasti neizdzeru vienā reizē, tāpēc tā reti ir tukša, pat naktī;
* Tā krūze ir darbā - dzeru pamatā zaļo/balto tēju un ūdeni, un dzeru es daudz, tējas maisiņu varu apliet vairākkārt, līdz krūzē drīzāk ir ūdens nevis tēja, tad nu mazgāju tikai darba beigās vai reizēm noslinkoju un iegrūžu savā skapī līdz nākamajai dienai. Tikai nesaprotu, kā var krūzē nebūt tumša aplikuma no tējas, kā dažas apgalvo - man vienmēr krūzes sieniņas iekrāsojas tā, ka ar beršanu jāberž, un tieši tāpēc atmetu mazgāšanu katrreiz pēc tējas dzeršanas, ja zinu, ka pēc pusstundas apliešu jaunu porciju. Vienīgais, kas palīdz viegli noņemt šo aplikumu ir kā skāba paturēšana krūzē neilgu laiku.
06.04.2018 11:34 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Bet vispār Tā krūze ir tikai mana krūze, tā stāv manā skapī, un nevienam no tās nav jādzer un uz to jāskatās. Mani vairāk mulsina kolēģi, kuri pie izlietnes mēdz nokraut veselu krūzīšu bateriju, pēc kafijas apmaisīšanas karotīti iemet kādā citā tīrā krūzē un nākamreiz apmaisīšanai atkal ņem citu karotīti, un viss atkal atkārtojas. Reizēm esmu lējusi ārā tikko vārītu ūdeni, jo bijušas bažas, kurš no pie izlietnes esošiem traukiem izmantots tējkannas uzpildīšanai - diemžēl izlietne tāda, ka pa tiešo tējkannā ieliet nav iespējams.
06.04.2018 11:47 |
 
Reitings 86
Reģ: 16.08.2017
Mājās nav ne TO krūžu, ne glāžu. Pēc katras trauku lietošanas tos nomazgāju/nosklaoju (skaloju pēc tīra ūdens dzeršanas). Darbā gan ir TĀ krūze, kas visu laiku stāv uz galda. Ja dzeru no tās tēju, tad nākošo mierīgi varu uzliet tajā pašā, bez mazgāšanas, ja kafiju, tad gan mazgāju, jo nevaru iedomāties kādu, kurš nemazgātu (jo krūzē paliek biezumi, protams, ja dzer malto kafiju, nevis automāta vai šķīstošo, tomēr arī pēc tām man gribētos to krūzi izmazgāt). Dienas beigās neatkarīgi no tā, ko esmu dzērusi, izmazgāju krūzīti, lai nākošajā rītā gaida svaiga, tīra krūze. Darbā ūdeni dzeru no pudeles.
06.04.2018 11:48 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Darbā vairāk kā 1x kafiju nedzeru, bet ir TĀ glāze, kuru papildinu bez mazgāšanas. Dienas beigās gan krūzi, gan glāzi ielieku trauku mazgājamā mašīnā, jo nešķiet jauki likt to darīt apkopējai.
Mājas ir TĀ glāze ūdenim, mazgājam kā pagadās, bet noteikti vismaz reizi dienā sanāk. Ir arī viena mana TĀ krūze, no kuras dzeru visus karstos dzērienus. Skaloju vienmēr, mazgāju pēc vajadzības. Un, ja reiz man kāda krūze paliek mīļa, tad no tās dzeršu gadiem ilgi. Manu bērnības krūzi pēc 10 gadu lietošanas sadauzīja radinieks :-/ No šīs dzeru jau kādus 5 gadus.
06.04.2018 15:21 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
krūzes nav un nebūs. glāzes mūžs ilgst līdz nākamajam rītam, kad ielido izlietnē pie mazgājamiem traukiem.
Toties man ir TĀ cepešpanna. Nu ziniet, vecā, bleķeniece. ieklāju tik cepampapīru un aidā - kamēr nekas nepietek, tikām arī nemazgāju :-D
06.04.2018 16:00 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Pēc kafijas parasti mazgāju uzreiz, tēju gan varu vairākas reizes dzert no nemazgātas, dzeru daudz viņu un katru vakaru tik izmazgāju.
06.04.2018 20:56 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
tējas maisiņu varu apliet vairākkārt, līdz krūzē drīzāk ir ūdens nevis tēja,

Zini, cik reizes var tējas krūzē peldināt tējas maisiņu? Sešas. Jo septītajā reizē tas uzpeld virspusē, lai paskatītos, kurš slinkais skopulis to dara! :-D:-D:-D
06.04.2018 21:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!