Divriteņi

 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Labdien, meitenes!
Gribēju apjautāties, kādi jums ir velosipēdi (nu vismaz kāda veida, ja nevēlaties precīzi teikt)? Cik daudz un pa kādiem segumiem braucat?
Es sāku apsvērt domu, ka man vajadzētu iegādāties jaunu riteni. Man pašai ir nu jau pavecs pilsētas ritenis. Viss forši, patīk, labs un ērts ikdienā. Bet pagājušajā gadā ar draugu sākām daudz visādus aktīvus izbraucienus ar riteni pie dabas, pa ceļiem un neceļiem. Mans dzelzs rumaks gan gods godam turējās, bet pašai palika žēl viņu tā nodzīt. Pie tam dažādos neceļa apstākļos tomēr tik ērti nav. Tāpēc domāju, ka varbūt vajadzētu riteni visādām šādām aktivitātēm, jo šovasar vēlos vēl vairāk visur izbraukāties ar riteni.
Bet...man īsti nav saprašanas, kāda veida ritenis labāk derētu, ja plānots daudz braukt gan pa asfaltu, gan grants ceļiem, gan meža ceļiem utml. Piem., šovasar ir plānā nobraukt 80 km līdz jūrai vai Igaunijas robežai in tad pa mežiem padzīvoties. Kā arī ogu laikā daudz sanāk braukt pa mežiem ogās. Un tā visādi. Kāds ritenis šādiem nolūkiem labāk derētu? MTB? Tūrisma? Šie ir divi varianti, pie kā esmu nonākusi, lasot aprakstus, bet īsti nesaprotu, kurš variants būtu piemērotāks. Gribētu kādus ieteikumus un padalīšanos pieredzē, lai varu jau tagad, kamēr slimoju, pačekot variantus internetā. Protams, iešu arī uz velo veikalu, ka izveseļošos, bet gribētos jau tagad papētīt opcijas.
05.04.2018 15:08 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nu bet regulēt var, ne jau vienkārši nolaist uz viszemāko. :D
06.04.2018 13:21 |
 
Reitings 111
Reģ: 11.01.2018
Es arī par šito esmu domājusi. Gribētu riteni, bet liekas, ka varētu būt neērti ilgtoši braukt saliecoties uz priekšu. Sakiet, ka tā nav? Pierod? Un, ja vēl pasmaga mugursoma mugurā?
Pagājušogad pāris reizes pabraukāju ar brāļa riteni, bet vienmēr tā braukšanas poza likās tik dīvaina.
06.04.2018 17:15 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Erenpreiss. Patīk, jo viegls. Kalniem un mežiem gan nederēs. Laukos ir Trek velosipēds, ar to gan bauda braukt visur.:-)
06.04.2018 18:15 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti nepatīk tā saliektā mugura sporta velosipēdiem..fuj.. :D
Man pašai Ērenpreiss. (Mūsdienu, modernais variants). Pa pilsētu ļoti labi. Pa normālu meža ceļu arī esmu braukusi, arī viss labi. Pa baigajām saknēm, brikšņiem, protams, būtu citādāk.
06.04.2018 19:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!