Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labākā vecpuišu ballīte

 
Reitings 39
Reģ: 06.04.2012
Sveiciens Lieldienās! ;-)
Sen nav pabūts kādā kultūras pasākumā, izrādē, teātrī. Tā kā pavasaris atnācis, gribas saņemt pozitīvu šāviņu kādā izrādē. Kāda ir pēdējā izrāde, teātris, koncerts, kur esat bijušas? Kādas atsauksmes?
Pašlaik nevaru izlemt starp "Pusnakts šovu septiņos", izrādi Karaliskajā Improvizācijas teātrī vai "Labākā vecpuišu ballīte". Varbūt kāda esat bijušas uz šīm izrādēm? Nekur nevaru atrast atsauksmes par "Labāko vecpuišu ballīti".:-D
01.04.2018 20:31 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Nesen biju uz Pusnakts šovu, man ļoti patika un sen jau gribēju aiziet, bet nu - to jau zināju, ka patiks :-D biju ar cilvēku, kas ar tādām lietām uz Jūs, un nekad uz tādu pasākuu biļetes nepirktu, bet arī bija sajūsmā.
Par šo var netā paskatīties video un izsecināt, patiks vai nē :)
01.04.2018 20:37 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Esmu bijusi uz KIT izrādi, kurā bija gan Skutelis, gan Brikmanis. Todien, šķiet, Skutelim nebija joku noskaņojums, bet tāpat patika. "Pusnakts šovs septiņos" var apskatīt internetā, tāpēc es ietu uz "Vecpuišu ballīti".
Pēdējā izrāde, kuru apmeklēju, bija "Dziļā, skumjā jūra" (Nacionālais teātris), bet tur noteikti nebūs pozitīvisma lādiņš. Bija grūti uztvert, jo vienkārši derdzas tāda tipa sievietes, vēl traucēja LMT jaunās zāles interjers. Man ir grūti baudīt mākslu, kas nav neformālā, ja ir sajūta, ka sēžu būvlaukumā.
01.04.2018 20:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!