Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iesācēja sporta zālē

 
Reitings 294
Reģ: 02.03.2018
Sveikas!
Esmu nolēmisi doties uz sporta zāli,bet ar ko sākt?
Tā kā atrodos ārzemēs,sporta treneri esmu nolēmusi neņemt,jo valoda ar nav diez ko ...
Ko jūs darat sporta zālē,lai efektīvāk nomestu liekos kg nost?
Man problēmzona ir vēders .Pēc grūtniecības tas nav nogājis :-/
01.04.2018 14:53 |
 
Reitings 92
Reģ: 01.11.2016
Pateiksu godigi - sac ar to kas patik, jo ja meginasi sevi piespiest darit to kas riebjas atri vien zudis motivacija un jebkada velme doties uz sporta zali.
Man personigi looooti nepatik skriet, tad nu vai nu izvelos grupu nodarbibas vai ari jebkadu citu kardio - airesana vai velo, piemeram.
Sobrid kad nav laika un velmes piespiezu sevi uz HIIT - 20sec max intensitates trenins, 40sec zemas intensitates un ta vismaz 10x, es to daru uz velo vai ari ar airesanu.
Te bus links ka tas izskatas-
https://www.youtube.com/watch?v=Ou9OzfcLlmc
01.04.2018 16:05 |
 
Reitings 294
Reģ: 02.03.2018
vēl padomi?:-|
01.04.2018 18:18 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Ja neņem treneri, ieteiktu sākt ar cardio slodzi - velo, skriešana, eliptiskais, steperis u.c. Vai arī grupu nodarbības.
Lielākajai daļai trenažieru klāt ir bildītes ar pamācībām, bet, ja godīgi, ja no sākuma man kāds nebūtu parādījis, daudzos nezinātu, kā pareizi noregulēt tieši manam augumam, kam un kā jābūt, jo ilustrācijās ir tikai atainota kustība. Protams, var noskatīt trenažieri un youtube atrast pamācību.
Man cardio tā ne pārāk, tāpēc pa lielam tāda cardio slodze ir 10 min iesildoties un 10 min treniņa beigās, pa vidu darbojos vai nu ar trenažieriem, brīvajiem svariem vai veicu vingrojumus ar savu svaru. Ja vajadzētu izteikties konkrētāk, nepietiktu ne vietas, ne laika :D
Zāle noteikti nav vieta, kur valodas barjera var traucēt. Visu fiziski parādīs :-) Ar treneri tomēr mazāka iespēja sevi satraumēt, nezinot, ko dara.
01.04.2018 18:44 |
 
Reitings 294
Reģ: 02.03.2018
paldies.
01.04.2018 18:57 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Zālē bez personīgajiem treneriem vēl ir kopējais treneris/uzraugs, kuram vajadzētu Tev visu parādīt, pastāstīt par katra trenežariera darbību. Man ar tādu ļoti paveicās, viņš man arī noteica sākumā slodzi :-)
01.04.2018 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Ja Tavs vienīgais mērķis ir nomest liekos kg tad sporta zāle te vispār nav pa katru cenu nepieciešama... pirmais un pats pamats ir sakārtots uzturs.. un no sporta puses kardio slodze ko var mierīgi veikt arī brīvdabā kas nereti būs pat veselīgāk un labāk nekā telpās.
Un kardio slodzei nekāds treneris nav vajadzīgs.. pameklē info kāds pulsa intervāls tev jātiur un uz prieksu..
Sakārtot uzturu ? - Varu palidzet.. attalinati.. sastadot uztura planu
01.04.2018 21:30 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Ja runājam par tām bildītēm un vingrojumu video.. tad droši varu teikt ka tas nesniedz pilnīgu ieaku par vingrojumu un nevar ar to vien rēķināties ka vingrojumu tagad veic pareizi.. viens ir reddzēt bet kas cits ir to veikt pašam.. ir lietas kuras pats tu tā no malas sev neredzesi vai nemaz nezinasi kur skatities utt...
Ir tik daudz vingrojumu kur kaut pa pāris grādiem neprecīzi to veic jau ir mazefektīvi, neefektīvi vai pat traumatiski.
Pats trenējos zālē kurā arī pie katar trenažiera ir bilde un pat aplikācijām kods kur var redzēt video kā ar trenažieri rīkoties.. bet labi redzu ka tas nesniedz cilvēkiem pilnīgu priekšattu kā pareizi vingrot.. un tas ir pāssaprotami.. jebkādu kustību vai sporta veidu tak neapgūstam ar pliku skatīšanos - ir pašam jādarbojas un pareiiz tas jāadara ja vēlas rezultātus un max samazināt traumatisma risku
01.04.2018 21:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits