Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapņi piepildas

 
Reitings 3
Reģ: 06.03.2018
Sveiki, ilgi domāju zem kura foruma tēmas šo problēmu/ varbūt ne problēmu likt.:-D
Lieta tāda, ticiet vai nē, varbūt man pašai kaut kas nav kārtībā, bet ļoti bieži, gandrīz vai katru otro nakti redzu sapņus, kas vēlāk piepildas dzīvē. Pilnībā jebkas, piemēram nosapņoju, ka salauzīšu kāju neveiksmīgi kritot braucot uz skeita, pēc 2-3 dienām tas arī notika, vai arī redzēšu sapnī, kad kāds no ģimenes locekļiem pēkšni izdomās aizbraukt no Latvijas, pēc nedēļas tā arī notiek. Sapņi ir dažādi, gan smagi, gan arī labi, bet piepildās tie katru reizi, tas pat mani sāk nomākt, pat bailes reizēm iet gulēt, kat tik nenosapnoju kādu nelaimi, kas arī var pienākt:-D:-|. Vai kādam arī ir bijusi līdzīgs situācija? Tikai no hate.
22.03.2018 03:23 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man ir loti interesanti-ja redzu sapnii paziisatamus cilveekus,tad veelaak atklaajaas,ka vini ir domaajusi par mani.
Loti patiik sapnot,jo biezi redzu interesantas ,neredzeetas vietas,nekad neredzeetus cilveekus.Mani sapni ir loti teelaini,kraasaini!
22.03.2018 03:56 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Mani sapņi 95 % gadījumu nepiepildās un parasti neko sliktu nenozīmē (vai arī es neprotu nolasīt simbolus). Piemēram, sapnī zobi man izkrīt diezgan bieži, bet līdz šim tas nav nozīmējis, ka kāds nomirs. Bieži vien man sapņos ir visai "creepy" sižets, bieži redzu sen nesatiktus cilvēkus jocīgās situācijās... Tiesa, vienu reizi gan pieķēru, ka sapnī redzētā situācija ir piepildījusies, taču pavisam citā kontekstā nekā redzēju sapnī - tad gan bija jocīga sajūta. :) Noteikti ir bijusi vēl kāda tāda reize, tikai neesmu piefiksējusi.
22.03.2018 08:22 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 29.01.2009
Jā, man arī tā ir, bet mani tas kaut kā nebiedē. Pat patīk. Un intuīcija arī ir stipra.
22.03.2018 08:40 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Oj, negribētu būt tavā vietā, izklausās tiešām traki. Nē, man tā nav bijis, nevaru atcerēties nevienu sapni, kas būtu piepildījies. Nu labi, ir piepildījies, bet nu nosacīti, ne tieši tas, ko redzēju sapnī, bet tā ideja, ka man konkrētais cilvēks par konkrēto lietu ir samelojis un nosapņoju arī kā bija patiesībā :D Un jā, pēc laika izrādījās, ka tā, kā nosapņoju arī bija. Vairākas reizes tā ir bijis par kkādiem meliem, bet nu gan jau sapnī to redzēju vnk tāpēc, ka pati nezināju, bet kkur dziļi zemapziņā droši vien sapratu to :D Bet tā jā, nekas tāds negaidīts nav piepildījies un esmu priecīga, ka tā.
22.03.2018 08:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Man atkal biežāk ir tā, ka es tos sapņus pat neatceros. Nu varbūt vēl pieceļos, tad apdomāju vai pasmejos, bet nu neturu prātā un nemēģinu tur saskatīt kaut kādus draudus. Pēc neilga laika lielākā daļa jau ir izkūpējusi no prāta. Ir tikai kādi daži sapņi, kurus es atceros joprojām, vai nu bērnības vai vienkārši foršu sajūtu, vai arī pilnīgā randoma dēļ. Pavisam noteikti arī nelasu nekādus sapņu tulkus un vēl sazin, domāju , ka tas tikai sagandē cilvēkiem dzīves.
24.03.2018 22:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits