Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

precējies raksta

 
Bija man brūtgāns pirms dažiem gadiem, nekas nopietns. Labi zināju, ka viņam pa skuķim uz katra pirksta. Pavadījām kādu laiciņu kopā. Bija klusums no viņa ilgu laiku. Tagad nedēļas nogalē viņš man pēkšņi raksta, tā un tā, seksu piedāvā. Laikam pālī, baigi jocīgie teksti. Galīgi neatšuvu.
Es gan zinu, ka viņš bija precējies, pašam neprasīju. Paskatījos Feisbukā, joprojām tur rakstīts, ka precējies, nesen taisītas bildes ar sievu. Sieva smuka, kopta.
Kaut kā stulbi sajutos. Gribas tai sievai uzrakstīt, lai zina, ka viņas vīriņš joprojām pa citām gultām ņemas.
Domāju arī vai ar viņu vēl sarakstīties, lai arī nekas nopietns nebija, sirsniņā vēl palicis.
Ko jūs darītu manā vietā?
21.03.2018 16:18 | saite
 
Es laikam vienkārši ignorētu. Ne viņam atbildētu, ne censtos atmaskot.
21.03.2018 16:22 | saite
 
Saglabātu savu pašcieņu un palūgtu, lai vairs neraksta.
21.03.2018 16:23 | saite
 
Netērē savu laiku cilvēkam, kuram tas neko nenozīmē.
21.03.2018 16:30 | saite
 
 
Kā vispār var sirsniņā palikt cilvēks, kurš sevi parāda no šādas puses? (t)
21.03.2018 16:40 | saite
 
Ja jau visu to zinātu iepriekš, tad divu domu nav - ignors vai augstākais pateiktu, lai vairs neraksta. Ja nesaprastu un rakstītu, tad vienkārši nobloķētu numuru. Sievai gan neko nerakstītu.
21.03.2018 16:42 | saite
 
Man interesē, kas viņam noticis un kāpēc pēkšņi tāda interese par vecām brūtēm. Varbūt tiešām veca mīlestība nerūs :D bet es iedomājos, kā es justos ja būtu tās sievas vietā, turklāt tas vakarā, kad parasti kopā ar ģimeni. Jums kādreiz ir kāds bijušais tā rakstījis un piedāvājies? Mums agrāk bija paradums nedaudz neķītri sarakstīties, bet šis jau vilka uz seku pa telefonu. Kas tad man, es brīva meitene, varu izklaidēties
21.03.2018 16:45 | saite
 
Tu to nopietni?! Kāda vēl "veca mīlestība"?! Tu tiešām domā ka, ja viņam pret Tevi būtu kaut kādas jūtas, viņš Tev rakstītu ar piedāvājumu pārgulēt? Dieva dēļ, nepazemo sevi, komunicējot ar šādu indivīdu.
21.03.2018 16:55 | saite
 
Mm.. Ja nav trollis, tad stulba aitiņa, kurai glaimo šī uzmanība. Sapriecājusies nolēma savu pašvērtējumu pacelt padaloties ar šo informāciju. Sevis cienoša sieviete tā nedarītu. Ķip.. Nabaga sieviņa, stulba, vīriņš grib manu galiņu. Mhm, tikai vīriņam tu esi gaļas gabaliņš, un viss, tā kā beidz lēkāt aiz priekiem.
21.03.2018 17:03 | saite
 
Haha, veca mīlestība:-D mums nekā nebija, bet veca mīlestība (t)
Skaidrs, ka kungs copē tur, kur zivtiņas ir savlaik piebarotas. Tas taču ir tik viegli.
Par mīlestību te sasapņojusies. |-)
21.03.2018 17:06 | saite
 
Jūs tā saklupāt virsū :-( Situācija ir stulba, es jau nezinu, kas viņiem tur īstenībā notiek, var jau būt, ka tur nemaz vairs nekāda ģimene nav. Man pirmo reizi ir tā, ka raksta kāds no bijušajiem brūtgāniem, un uzreiz tik konkrēti. Jums tā kādreiz ir gadījies, ka tik droši sakāt, ka jāaizmirst?
Man arī ienāca prātā, ka tā vispār varbūt kāda tā pārīša perversā lieta, un sieva pati skatās uz šo saraksti.
21.03.2018 17:23 | saite
 
Domāju arī vai ar viņu vēl sarakstīties, lai arī nekas nopietns nebija, sirsniņā vēl palicis.

Priekš kam, esi dura, kura citu dabūt nevar, sakarīgu un brīvu? Ko sarakstīties, aiz muguras viņa ģimenei aktu pa telefonu taisīt? Cik tev gadu?
Kas tad man, es brīva meitene, varu izklaidēties

Dura, viņam ir SIEVA.
es jau nezinu, kas viņiem tur īstenībā notiek, var jau būt, ka tur nemaz vairs nekāda ģimene nav

Tev nav daļas gar to, kas viņiem notiek. Viņš visticamāk teiks, ka kādas briesmas, tūliņ šķiras, tās bildes fb tikai tāpatās utt., pajās un aizjās. Tu esi reāli tik liela dura vai tikai izliecies?
un uzreiz tik konkrēti

Pizd**c cik konkrēti, ''vecā mīla'' nokniebties tikai grib, nu baigi konkrēti un nopietni jā, ka būtu jādomā, ka baigā vispār mīla šim ir bijusi. Ja tāda būtu, viņš jau būtu šķīries, pavadījis laiku viens un tad normālu tekstu tev aizsūtījis, ne jau šito sviestu.
21.03.2018 17:40 | saite
 
Man interesē, kas viņam noticis un kāpēc pēkšņi tāda interese par vecām brūtēm. Varbūt tiešām veca mīlestība nerūs

(t)
***
Nesaprotu es šādas sievietes.. nu kāda starpība, kas viņam tur galvā notiek? Kāpēc ir tik svarīgi izprast, kāpēc ir interese, zinot visu viņa backgraundu. Turklāt ko tur izprast, seksu meklē, kura uzķersies, tad arī tiks gultā
21.03.2018 17:45 | saite
 
Man ir bijis tā. Ar vienu itka veidojaas attiecibas, paarguleeju arī, bet abi pēc kāda laika sapratām ka nederam viens otram. Pagāja gads, vispār nesazinaajos ar vinu nemaz, biju jau kopā arbsavu savu tagadējo, arī fb attiecibu statuss un bildes man bija, a šis pēkšņi uzraksta - vai es negribu atkārtot to vakaru :D biju uz pauzes un atbildeju ka negribu gan, tad vel kautkovrakstija, ko es vnk noignorēju. Un vairal rakstijis nav.
Un tavā gadījumā arī - tādus tikai kaa ignorēt vai pasūtīt tālāk.
21.03.2018 17:46 | saite
 
Kāda starpība, ir kaut kāda ģimene vai nav vairs nekāda ģimene? Kamēr ir precējies vai ir (kaut vai nefunkcionālās) attiecībās, ir aizņemts. Kamēr nav sakārtotas vienas attiecības, ir amorāli lekt nākamajās. Turklāt, Tev piedāvāja kniebienu - pat ne randiņu.
Noliec sevi sievas vietā. Kā Tu justos, kad kaut kāda svilpaste paziņo - es brīva sieviete, ko gribu, to daru.
Es varu runāt, man ir piedāvājies cilvēks, ar kuru attiecības (paldies Dievam) neizdevās. Pēc n-tās reizes aizbraucu ciemos, pateicu, lai gaida. Aizgāju, uztaisīju sev kafiju, izlamāju čali no panckām par visu kas bijis un visu, kas nebūs. Vairāk nav piedāvājies. Kopīga draugu loka dēļ šad tad saskrienamies, pats vēlāk atzina, ka esot viņu nolikusi pie vietas, un visu donžuāna ego aplauzusi. Domāt esot sācis, kam arī neticu.
21.03.2018 17:46 | saite
 
Kad viņš atsāka Tev rakstīt, viņš pirmajā sarakstē sāka kļūt intīms?
21.03.2018 17:49 | saite
 
Un, manuprāt, pat nav svarīgi vai pateica pa tiešo vai deva mājienus un vai pirmajā ziņā vai ceturtajā, tas viss ir pilnīgi garām.
21.03.2018 17:50 | saite
 
Nesaprotu es šādas sievietes.. nu kāda starpība, kas viņam tur galvā notiek? Kāpēc ir tik svarīgi izprast, kāpēc ir interese, zinot visu viņa backgraundu. Turklāt ko tur izprast, seksu meklē, kura uzķersies, tad arī tiks gultā
+++
Gan jau čalis zin, ka varētu tevi bez problēmām gultā ievilkt.
Uz tavu jautājumu: ko darītu manā vietā? - Pateiktu lai mani vairs netraucē, jo neinteresē intīmi sakari ar aizņemtiem vīriešiem.
21.03.2018 18:08 | saite
 
Uzraksti viņam, lai liek Tevi mierā un aizmirsti. Sievai neraksti, tāpat Tev neticēs, būsi ķertā ex, kas jaucas attiecībās un nekas vairāk.
21.03.2018 18:14 | saite
 
Jā man ir interesanti, ko īsti viņš grib panākt. Jums kādai arī ir tā bijis? Jo viņš uzradās it kā mēs nebūtu trīs gadus neredzējušies, pavisam drīz arī čatiņš par seksiņu Telefonā. Bet nevis tā kā viņš gribētu tiešām mani satikt, bet tā kā ar sevi tobrīd jau darbotos. Tāpēc man arī likās tā dīvaini. Ienāca prātā ka varbūt abi ar sievu tur izklaidējas.
21.03.2018 18:19 | saite
 
Izskatās, Tev arī šādas izklaidītes un fantāzijas labi ietu pie sirds... (t)
21.03.2018 18:21 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits