Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs solārijā.

 
Reitings 381
Reģ: 04.08.2014
Sveikas! Pašlaik meklēju darbu , aizsūtīju cv uz visurieni jau un viena no vietām kur izdomāju uz dullo pieteikties bija solārija studija, kur man atrakstīja šodien ,ka ja man interesē tas darbs, tad lai aizbraucu pie viņiem un tur man parādīs/pastāstīts viss kas un kā, bet tagad domāju vai vispār man ir jēga braukt, jo kā saprotams,lai strādātu tādā darbā krievu valoda arī ir vajadzīga. Nav tā,ka es viņu nemāku, es saprotu ,ko cilvēki saka ( varbūt ir daži vārdi ko dažreiz arī nesaprotu, bet tas netraucē ) , lielāka problēma ir ar runāšanu.. Itkā pamatzināšanas man ir un varu krieviski runāt, bet tur tomēr var būt tā ,ka jāstāsta par krēmiem, jāpastāsta par solārijiem un tik plaši krievu valodā es šaubos ka varētu pastāstīt. Ko iesakat darīt? Aizbraukt vai tomēr nē?
21.03.2018 14:00 |
 
Reitings 760
Reģ: 08.08.2011
Brauc! :-)
21.03.2018 14:02 |
 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Brauc!
Man krievu valoda arī kliboja, strādājot savā sfērā, radās tādas frāzes, kuras atkārtojās, kuras varēja vienkārši iemācīties norunāt. Savādāk, protams, bija, kad klients pienāca parunāt par dzīvi. Lai nu kā, ej un mēģini! Visu pārējo (krēmu īpašības, pielietojumu (krievu valodā, lai pastāstītu)) varēsi ar laiku mierīgi iemācīties.
Good luck!
21.03.2018 14:06 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Protams, brauc! Man bija tāpat - sapratu krievu valodu ļoti labi, rakstīju labi, runāšana bija nekāda, jo nebija bijusi vajadzība īpaši izmantot krievu valodu. Pieteicos darbā, kur krievu valoda bija vajadzīga, un tā arī iemācījos runāt. Tiesa gan, tagad jau atkal būtu, kā būtu, jo jau labu laiku nav bijusi vajadzība runāt :-D
21.03.2018 14:08 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Brauc!
Visu, ko vajag darbam var ātri iemācīties. Pierakstīt visus vārdus un terminus un iemācīties.
21.03.2018 14:09 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nez kāpēc krievi analogā situācijā pat neapsvērtu iespēju nebraukt, lai gan VALSTS valodu nereti zin ļoti, ļoti vāji.
Tu taču nepretendē uz profesionāla tulka amatu- solārijā ir tik mazs preču un pakalpojumu sortiments, ka nezināmos vārdus (10-15?) vari iztulkot un iemācīties. Neviens neprasīs tev garu monologu- vairums jautājumu ir ar atbildi jā/nē.
21.03.2018 14:10 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Piesakies, ja darbs interesē.
Krievu valoda ir tāda pati valoda kā jebkura cita svešvaloda, solāriju studijā Tev nekad nebūs jārunā krieviski par kvantu fiziku. Iemācīsies pareizi pateikt ap 10-20 standartfrāzēm, kas nepieciešamas konkrētajam darbam, ar to pilnīgi pietiks. Un tas taču nav nekas sarežģīts.
21.03.2018 14:11 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Mana draudzene identiskā situācijā aizbrauca, nepateica, ka vispār neprot runāt krieviski un nesaprot. Nu ir laiku pastrādājusi un darbam nepieciešamo info krievu valodā ir iemācījusies un prot atbildēt ;) iemācīsies un sapratīsi, noteikti nelaid garām iespēju dēļ šāda iemesla ;))
21.03.2018 14:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits