Aicinu darbā online kazino

 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Strādāju 9 gadus nu jau labi zinājamā online kazino Euro Live Technologies. Man šeit ļoti patīk. Protams, ir šādi tādi sīkumi, kuriem var piekasīties, bet kopumā nevaru iedomāties, kurā darba vietā vēl ir tik lieliska darba vide. Šobrīd mums tiek rīkots potenciālo jauno dīleru cv vākšanas konkurss.
Tātad. Aicinu meitenes, kuras vēlētos pamēģināt savus spēkus šajā sfērā, droši sazināties ar mani. Varu visu apspriest arī šeit publiski, jo, kā jau teicu, viss ir super. Konkursa jēga? Ja atnesīšu daudz cv, tikšu pie bonusa. Ja reāli nostrādāsiet vismaz 3 mēnešus un vairāk, tikšu pie bonusa.
Kādēļ siltu iesaku tieši sevi? Jo reti kuram dīlerim ir tik liela darba pieredze un zināšanas par šo darbu. Ja iesniegsiet tieši šī konkursa ietvaros, tieši caur mani, tad tiksiet pie papildus 100€ bonusa pēc pirmā nostrādātā mēneša. Ja iesniegsiet cv tieši caur mani, tad garantēju visu iespējamo palīdzību kādu vien varu sniegt, gan sekojot līdzi jūsu darbam, palīdzot nepieļaut klasiskas kļūdas, palīdzot iejusties darba vidē un saprast, kas ir kas. Vienmēr atbildēšu uz jautājumiem facebook vai darbā, ja uzrunāsiet mani kādā pauzē.
Kādas ir prasības? Vēlme strādāt. Punktualitāte, disciplīna un precizitāte. Angļu valodas zināšanas tādā līmenī, lai jūs spētu brīvi komentēt spēli, skaidrot noteikumus un sarunāties par ikdienišķām lietām. Tev jābūt meitenei/sievietei. Vismaz 18 gadus vecai. Pievilcīgs ārējais izskats. Drīkst būt tetovējumi.
Gaidīšu jūsu jautājumus šeit vai uz manu epastu [email protected]. Cv jāiesūta līdz 19.aprīlim man uz epastu.
Šī būtu manuprāt leiliska iespēja meitenēm, kas vēlas darbu savienot ar studijām. Sakarā ar paredzamo lielo saņemto cv skaitu, pieļauju, ka aptuvenais darba uzsākšanas laiks būtu maijs vai jūnijs. Tātad lieliska iespēja iestrādāties vasarā un rudenī, ja ir vēlme, strādāt pus slodzi, vai tikai darbadienās, ja studējat sestdienā u.tml. Darba grafiks ir salīdzinoši elastīgs, ar laiku var izvirzīt prioritātes un studentiem tiek nākts pretī.
19.03.2018 04:07 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Šāda darba vieta cv pilnīgi neko nedod!

Pilnīgas muļķības.
Tik žēl, ka šeit nav aizķēries kāds darba tirgus eksperts, kas var objektīvi un argumentēti komentēt. Visi "man šķiet" un "man teica" ir tīri nezinātāju spriedelējumi pie kafijas...

super eksperts neesmu, bet pakomentēt varu - no elt cilvēkiem vēl vajadzētu citiem pamācīties precizitāti, uzmanību un spēju ātri + precīzi strādāt, kas ļoti daudzos darbos ir nepieciešamība. Un kur nu vēl disciplīna.
ELT ir pietiekami liels uzņēmums, turklāt tādā jomā, lai spētu visu to, kas minēts, atļauties un vēl vairāk :) Ļoti daudz kas, to skaitā arī alga, ir atkarīgs no maiņām, līmeņa kādā atrodies. Kad es tur vēl strādāju (un paskat - ielas neslauku (l) ) tad vienīgais, kas nepatika, bija sēdēšana vienā ēkā, bez iespējas iziet ārā.
Ar šodienas skatu man virsroku ņem stabilitāte, bet šis tiešām ir ideāls darbs studentiem. Nepiekritīšu, ka to var darīt jebkurš, bet kaulus nelauž :) Jākopj sevi, savu izskatu, jāprot apieties ar meikapu, prezentēt sevi. Tikai, kad gribēsies nomainīt darbu, būs smagi sākt kaut kur no sākuma ar krietni zemāku atalgojumu!
Citādi - tur tiešām bija forši.
Ar 5 valodām kazino man gan būtu garlaicīgi, jo citur pakaļ darbu met par labākiem atalgojumiem. Bet spriest par inteliģences līmeni pēc darba vietas ir vēl muļķīgāk kā lepoties ar 2 augstākajām izglītībām, sēžot kazino, jo tad tas īsti zaudē savu jēgu.. Gribu pateikt, ka abi varianti muļķīgi, nav ko mērīties ar krāniņiem :D
25.03.2018 18:56 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja tās ir sakarīgas augstākās normālās augstskolās un 5 valodas pārzini labi, nevis tikai "mani sauc Una", tad 1000-1500 noteikti nav nekāds kosmoss, bet drīzāk jau pamaz...

.
Man pāris draugi strādā online kazino, apmierināti gan ar darbu, gan algu, es tur arī neko sliktu un slēpjamu neredzu. Bet nu jā, ja tā parēķina, 2 augstākās izglītības, tie ir izglītība investēti 6 gadi, plus, pieņemu, ka arī investētas finanses. Kur atdeve, darot darbu, ko var darīt ar precīzi nulle augstākās izglītības?
.
Es pati tagad esmu studente, maksāju par studijām, bet īsti neredzu, kur un kad tās investīcijas atpelnīsies. (t)
25.03.2018 19:37 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Par studijām neesmu maksājusi nekad ne centa/santīma (studēju vēl latiņu laikos). Laikam nav man "sakarīgas" augstākās, jo nekad arī neesme pēc tådām tiekusies. Tā kā joprojām nevaru iztēloties, kādu citu darbu es gribētu darīt, jo esmu ar visām četrām iekšā spēļu industrijā, nepārtraukti sekoju līdzi šai sfērai. Abas augstākās studėju, jo vēlējos padziļinātas un profesionālas zināšanas valodniecībā un restaurācijā. Ties ir vēl divi hobiji, bet atšķirībā no kazino lietām - mega štruntīgi apmaksāti. Man tās zināšanas noder un lieku lietā, bet ne peļņas nolūkos. Tā kā jau gadiem organizēju underground kazino eventus, tad man gribētos studēt vēl arī pasåkumu organizēşanu un vadīšanu, bet arī - prioritāri pašattīstībai.
25.03.2018 21:26 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Winterra, liels tev paldies par viedokli! Vienmēr akceptēju arī kritiku, ja vien tā ir argumentēta. ;-)
25.03.2018 21:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Restaurācija izklausās forši. Bet nu jā, jāpiekrīt - valodniecība (man arī tāda bezmaksas izglītība ir) un restaurācija tiešām nav "sakarīgas" (lasi - apmaksātas) profesijas. Diemžēl.
25.03.2018 21:33 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Up
Man šis būs aktuāli vienmēr, bet itsevišķi līdz 20.aprīlim...
28.03.2018 16:50 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es arī zinu darba devējus, kuriem ir aizspriedumi pret šāda veida darbu. Bet nu ir arī, kam nav.
Otrs - loti viegla nauda, labs grafiks - un tieši tas ir tas, kas darbiniekis tur ilgi notur. Par pitbosiem un ceo visi neklus, tāpēc šādu darbu tik tiešām iesaku studentiem vai cilvēkiem, kuriem nav lielu plānu dzīvē attiecībā uz karjeru vai grib to veidot tur.
Pa lielam - par šo vietu paliks pozitīvas atminas. Vienīgais minuss - bonusu sistēma, kuru nu vajadzētu kārtīgāk apdomāt.
28.03.2018 17:14 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Besame, paldies par atsauksmi. Bonusu sistēma nepārtraukti tiek pārskatīta un uzlabota. Tas nenotiek tik raiti, jo tomēr smalks process. Piemēram, sākot ar aprīli, dīlera līmeni noteiks darva sniegums pēdējo divu mēnešu laikā, nevis trīs. Grūti prognozēt rezultātu, bet ceru, ka tas iepriecinās daudzus. ;-)
28.03.2018 17:55 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Šodien pamanīju smuku video, kur var redzēt, kā pie mums izskatās plus info par atvērtajām durvju dienām, kur var pieteikties ikviens interesents. 10.un 12.aprīlī 12:00 un 17:00. Iepazīšanās ar mūsu uzņēmumu ilgs 2,5h. Neatradu info, vai tas ir aicinājums tikai potenciālajiem dīleriem vai arī citām pozīcijām. Varbūt par opcijām ir grib painteresēties kāds grāmatvedis, iepirkumu guru, personāldaļas darbinieks, biroju administrators, pitboss, IT speciālists...
https://www.prakse.lv/event/539/ka-sasniegt-savus-karjeras-merkus-nac-un-atklaj-to-darba-vieta-kas-motive-sasniegt-vairak
29.03.2018 08:59 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Pats video ir šeit
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1670784649679622&id=262086177216150
29.03.2018 09:01 |
 
10 gadi
Reitings 3032
Reģ: 13.11.2011
Tieši nesen ar vienu paziņu runājām, un viņa stāstīja par šitām apmācībām. Itkā esot tā, ka dalot kārtis, tu nevari viss kustēties, grozīties, viss ir jādara mierīgi, kustinot tikai rokas un daudz runājot. :D apmācību ietvaros viņi esot filmēti un pēc tam visi kopā skatījās un izrunāja kļūdas, lai labāk redzētu kā viss izskatās no malas. Un viņa teica, ka tas esot bijis briesmīgi, visi sēdējuši un smējušies par viņu.
29.03.2018 10:41 |
 
10 gadi
Reitings 3032
Reģ: 13.11.2011
Ir draugi, kuri ASV kazino dienā nopelna daudz vairāk kā viens cilveciņš Latvijā mēnesī,

mums katram ir vismaz viens tāds "draugs" :-D
29.03.2018 10:47 |
 
Reitings 13
Reģ: 18.01.2013
Nemaz nezināju, ka šāds darbs pastāv. Paskatījos youtube pāris video. Jāsaka, ka puiši izskatās ļoti labi - baltā kreklā un vestē. Bet meitenes pārsvarā gan trūcīgi ģērbušās :-|
Tāds darbs studentēm nemaz nebūtu jau tik slikts, bet diez vai ilgāk par gadu ir vērts aizkavēties.
30.03.2018 22:23 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Jā, kleitas mēdz būt knapas, ļoti puretāniskām meitenēm nepatiktu. BET. Tam auduma knapumam ir arī diezgan praktiska nozīme. Dalot diezgan daudz jākustas, jāvicinās ar rokām - ir karsti un ļoti svīst paduses. Kā no sporta. Gadiem dalot šeit un visur citur esmu sapratusi, ka dalît komfortabli ir iespējams tikai ar atsegtām padusēm. Turklāt formas šobrīd ir daudz un dažādas, mēdz būt diezgan slēgtas. JO. Nu jau lavu laiku vairs nav svarîgi, cik dīlere ir vai izskatās seksīgi. Klientu atsauksmes šajā jautājumā vairs neko ne dod, ne ietekmē.
30.03.2018 22:51 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Vēl visa Latvija nav laikam lasījusi šo ierakstu. Paceļu tēmu un gaidu cv. 8-)
03.04.2018 13:46 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Hmm, man jau liekas, ka tie tērpi ar katru gadu ar vien atkailinātāki paliek ( dzeltenās korsetes vai knapi dibenu piesedzošās violetās kleitas).
Par slapjām padusēm - smieklīgi :-D
04.04.2018 11:19 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Nu es no pieredzes taču stāstu. Iepriekšējā forma bija balts krekls ar pusgarām rokām un pirms tam ar garām rokām. Man riktīgi traucēja. Es svīdu. Pēc katras maiņas mazgāju to kreklu. Tagad izbaudu dalīt bez piedurknēm, bet palīdz arī rozā Adidas rullītis. :-D
05.04.2018 03:19 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Up! Visizdevīgak šai vakancei cv sūtīt līdz 20.aprīlim.
10.04.2018 19:22 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Varbūt vēl kāda? Mmm? ;-)
17.04.2018 19:43 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Ja reiz viss tik skaisti, tad kādēl šis evolušns pastajana meklē darbiniekus? Tas vien jau pierāda ka nekāds saldais darbs tas nav :-D
17.04.2018 21:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits