Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkarība no saldumiem

 
Reitings 58
Reģ: 29.09.2017
Čau visiem!
Man ir tāda problēma, ka man liekas, ka man ir atkarība no saldumiem! Es vienkārši NEVARU beigt viņus ēst!! Un mani tas īstenībā ļoti tracina, jo zinu, ka tas galīgi nenāk par labu veselībai un visam ķermenim, bet es vienkārši nespēju no viņiem atteikties...
Vienmēr, kad sāku ēst, piemēram, šokolādi vai kādu citu saldumu, vienmēr sev pasaku:" Tikai vienu gabaliņu, tikai vienu" Nu bet kā tad!! Vienmēr apēdu nevis vienu gabaliņu, bet visu šokolādes tāfelīti un pa virsu vēl visādus draņķus, jo tad vairs točna nevaru apstāties!
Lūdzu, iesakiet, ko man darīt, lai pārstātu gribēties tos saldumus? Varbūt kādai/m ir bijis kaut kas līdzīgs?
It kā varbūt nebūtu vēl tik briesmīgi, bet no tiem saldumiem man metas briesmīgas pumpas uz sejas un man tas ļoti nepatīk, bet tik un tā vienkārši NESPĒJU atturēties! Ak, šausmas! (t)
Lūdzu, iesakiet kaut ko:-P
18.03.2018 12:14 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
18.03.2018 12:18 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Man tā ir bijis, palīdzēja vairākas lietas: vienkārši nepirkt neko no tā. Nav mājās un viss, nekad nav tik ļoti gribējies, lai ietu tagad uz veikalu un pirktu, bet ja stāv uz galda vai ledusskapī, tad jau vienkārši atkal apēst visu.
Un man trūka kaut kādu vitamīnu, tāpēc traki gribējās saldumus. Sāku dzert vitamīnus un pamazām tā kāre pārgāja.
Un arī vajadzēja domāt sev līdzi un labāk neapēst nevienu gabaliņu nekā "vienu, bet apēst visu". Vienkārši labāk neņem vispār, ja zini, ka nevarēsi iztikt tikai ar vienu.
18.03.2018 12:20 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.09.2017
TRY Jā, laikam gan būs jāsāk nepirkt tie saldumi, lai nav mājās un tad būs miers!:-D Bet ir tā, ka manai mammai ļoti grašo saldumi un viņa viņus parasti sapērk un atnes uz mājām, un tieši tāpēc nevaru pretoties, jo, ja redzu, ka ir mājas saldumi, tad vienmēr viņus apēdīšu!:-D
18.03.2018 13:50 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
ak saldumi :D precīzāk šokolāde ir mana vājība. :D esmu mēģinājusi aizvietot ar "veselīgajām" lietām - riekstu maisījums, dažādi augļi, veselīgie deserti utt, bet man tas neko labu nedeva, jo es nespēju kontrolēt savu apetīti un man tā ir liela. Riekstu maisījums beidzās ar to, ka apēdu visu paku, kur iekšā ir pie 1000kcl. Un tad beigās nebija vairs starpības vai ēdu riekstus, vai atļāvu sev apēst šokolādi. Tā kā daudz trenējos un uz vasaru dzenu nost tauku procentu, lai būtu reljefs, tad man tie "veselīgie " ēdieni bijuši nebijuši. Organisms tāpat visu redz ne tikai mikroelementos un vitamīnos, bet galvenokārt kalorijās, un ja tā šokolāde manas dienas normā ietilpst, tad es viņu arī ēdu. Galvenais ir - necenties sev liegt, bet ēd visu samērīgos daudzumus.
18.03.2018 13:52 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Esmu saldumu fans,bet nesen uzsāku veselīgu,sabalansētu uzturu un vēlme pēc saldumiem ir krietni mazinājusies.Ja man ļoti iegribas saldumu,tad izdzeru ūdens glāzi.Ja nu tomēr kāre nemazinās,tad izbaudot apēdu vienu koņču.Pagaidām viss strādā
18.03.2018 14:43 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Es arī esmu saldumu mīle kopš bērnības, taču tagad cenšos meklēt veselīgas alternatīvas. Ja kārojas kaut ko saldu, labāk ēdu augļus (svaigus, žāvētus, saldētus) vai riekstus. Arī jo vairāk dzeru ūdeni, jo mazāk gribās našķoties. :-)
18.03.2018 15:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!