menstrual cup jeb Menstruālais kauss

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vai kāda ir šo lietojusi? Vai ir labāks par paketēm un tamponiem??:-)
15.03.2018 20:08 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Cukurvāvere labāk un precīzāk nevarēju noraksturot:-D:-D
Eliise cik patīkami,paldies:-)
25.03.2018 00:02 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es nesaprotu, kā kaut ko tādu var labprātīgi lietot. :D Es nezinu, varbūt tiešām superforša lieta, bet man tomēr liela aizture - nu tiešām mats matā kā maisiņi, ko liek pacientiem, kuri paši nevar urinēt vai atvieglot savu vēderu dabiskā veidā. Tad tiek likti tādi kā maisiņi, kurus pēc tam arī vajag iztukšot, tīri šis piltuves princips..
25.03.2018 02:06 |
 
Reitings 3
Reģ: 25.03.2018
Kad uzzināju par šo lietu pirms apmēram 5 gadiem, biju ļoti kategoriska. Šķita , ka nekaaaaaaad mūžā neko tādu nemēģināšu, ka tas ir kkas absolūti nepraktisks un neērts.
Laikam ejot un vairāk iedziļinoties zero waste filozofijā , vnk sērfojot pa jūtūbu un dzirdot draudzenes atsauksmes, nolēmu pamēģināt.
Šobrīd ir 3 cikls pēc kārtas, kad to lietoju. APSOLU, ka nekad vairs neatgriezīšos pie tamponiem.( Paketes nav opcija, jo tās galīgi nav man. Riebjas tā čaukstoņa, skats, sajūtas)
Tāpat kā daudzas min šajos komentāros baidījos par ielikšanu un par izņemšanu. Likās, ka viss būs asinīs, ka neapšļakstoties nebūs iespējams izņemt utt.
Tomēr tas viss ir daudz vieglāk kā sākumā var škist.
1) Ielikt izdevās ar pirmo reizi. Tikai jāpapēta tie locīšanas veidi, man laikam paveicās un izvēlējos sev visērtāko un piemērotāko ar pirmo reizi :)
2) Izņemšana sākumā var šķist nedaudz piņķerīga, bet tur ir tikai viens āķis -ATSLĀBINĀTIES. Un ņemot ārā tā nesprāgst ārā kā korķis, bet lēni izvelkās ārā un nekādas šļakstīšanās nav.
3) Piekrītu, ka pirmajās reizēs var būt mulsinoši redzēt savas asinis tādā apmērā, bet kamoon. Tas tak ir mūsu ķermenis. Tur nekam pretīgam nevajadzētu būt. ( Ja tomēr ir jocīgi, mans ieteikums ir to visu procesu darīt dušā..
4) Tās, kas briesmīgi uztraucās par piltuves mainīšanu publiskās vietās. Nu var tak arī ieplānot vnk nemainīt piltuvi Galerijas centrs WC, bet atrast tualeti ar atsevišķu kabīnīti un izlietni tajā. Tāpat, ja nejūtieties ērti ar savām asinīm un piltuves skalošanu, tad dienās, kad ejiet pārgājienos vai brauciet uz Positivusu - Izmantojiet tamponus :D
Kāpēc man patīk piltuve? 1) Es varu aizmirst par to, ka ir mr vismaz 8-10 h. Nav nekādu noplūžu, ( vienīgā reize, kad bija noplūde, bija kad aizmirsu par to un noturēju 14h) Nav nekāda diskomforta, ko dažreiz var radīt tampons ( nerunājot par paketēm) Piltuvi vispār nejūt! Un varbūt šis ir TMI bet tampons bieži rada tādu kā kairinājuma, sausuma sajūtu. Šajā gadījumā nekā tāda nav.
Un galu galā - ietaupās daudz nauda un arī videi draudzīgāk! :)
Vārdsakot - pamēģiniet pirms esiet tik kategoriskas. Ja nepatiks, neviens taču nespiež lietot :D
27.03.2018 23:07 |
 
Reitings 443
Reģ: 25.01.2014
Pārdodu jaunu OrganiCup piltuvi, A izmērs, 15 eur :)
28.10.2018 19:31 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Tās, kas briesmīgi uztraucās par piltuves mainīšanu publiskās vietās. Nu var tak arī ieplānot vnk nemainīt piltuvi Galerijas centrs WC, bet atrast tualeti ar atsevišķu kabīnīti un izlietni tajā.

Jā, var paskraidīt pa restorāniem un pajautāt, kādas tualetes ir tur. :-D
28.10.2018 19:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!