Jūsu smaržas

 
Reitings 141
Reģ: 15.03.2017
Sveikas!
Nebūs kārtējā diskusija,kur tiek jautāts par jūsu šī brīža/iecienītākajām smaržām. Par kaut ko citu.
Šodien pētīju netā dažādas smaržas. Ir dažādas mēģinātas. Apskatīju arī daudzu favorītsmaržas, kas vairāk vai mazāk ir populāras.
Man patīk daudzi aromāti no lēto galu smaržu brendiem, piemēram, Bi-Es, La Rive u.tml. Protams, noturība arī par sevi liek manīt.
Nav man vairs zem 20 vai nedaudz 20+.
Kā ir jums - tomēr izvēlaties dārgākas smaržas? Skataties lai ir tāds populārāks smaržu brends?
Gan jau daudzas spēj atpazīt - dārga/lēta smarža. Tad aizdomājos - varbūt jāmet pie malas lētucīši un jāskatās tomēr kas nopietnāks?(t)
Kā jūs ietekmē tā smaržu izvēle?
15.03.2018 15:09 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
"vecmodīgos" brendu aromātus var nopirkt ārzemju internetveikalos pat par 50% lētāk nekā visādos Douglas.

Varbūt vari padalīties ar kādu tāda veida inernetveikalu? :D
16.03.2018 12:49 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Ex radiniecei bija tendence dāvināt avon un oriflame smaržu komplektus, tā arī viņas nelietoju, atdevu tālāk, lai lieto nost. Nu roka man neceļās iepūst smaržas, kuras nepatīk(t)
Manuprāt, ir ļoti labi jāpārzina smaržu gaume, lai uzdāvinātu smaržas, kuras cilvēkam patīk.
Itālijā viena traka tante uzpūta uz rokas smaržas, biju diezgan neapmierināta, smaržas izrādījās plaģiāts un mana roka smirdēja, ilgi berzu, lai trakajā svelmē nenoģībtu no tās smakas..(t)
16.03.2018 12:48 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Mischa, es uz dullo neriskètu sūtīt. Noteikti aizdotos uz smaržu veikalu, lai parāda smaržas, kādas man patīk (pēc apraksta - saldas, rūgtas, svaigas utt) un izvēlētos sev tīkamākās.
Esmu smaržu fane, dievinu tās un lietoju dārgā gala smaržas, vairāk jau pargīmus. Tagad vairs diendienā nesmaržojos, ir iemesls, bet kad izeju kkur un vēlos sajusties uzpucējusies, tad iesmaržojos (l)
Man ļoti patīk chanel mademoisellle edp, bet viņas ir ļoti spēcīgas un diendienā nelietoju. Ir vēl strîpa ar smaržām, kuras vēlos, jāiepriecina būs sevi(l)
Man ļoti patīk burberry my burberry edp, Pasadena (l)
16.03.2018 12:44 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Smaržas, kuras sūtat internetā, jūs vispirms pasmaržojat dzīvē vai arī sūtat uz dullo?
Es vienmēr apjūku smaržu veikalos, jo nezinu ar ko sākt un beigās vairs neko nesaprotu :-D
Es lietoju Cartier smaržas, kuras man Atēnu lidostā smuki pārdeva 5 minūtēs (gods pārdevējai) :-D
16.03.2018 12:34 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Neuzskatu, ka tikai dēļ konkrēta vecuma, ir jāizvēlas smaržas noteiktā cenu kategorijā. Ja patīk smaržas un pārmaiņas pašai negribas, tad neredzu iemeslu, lai neturpinātu pirkt.
Man smaržas parasti dāvina (pašreiz Burberry my Burberry) un sev pēdējos gados esmu nopirkusi tikai Bottega Veneta smaržas, kas manam maciņam ir pietiekoši dārgas, lai apsolītos vairs nepirkt, kamēr sadāvinātās nav iztērētas. To sakot, jāpiemin, mamma atveda no Parīzes Fragonard smaržas speciālā futlārī, kas aizkavē izgarošanu. Pašas smaržas noturīgas, aromāts man ļoti patika un cena nebija pārāk sālīta. Domāju, ka varētu pasūtīt tās nākamās, kad beigsies esošās, jo futlāris, kas izskatījās diezgan mazs, lietojāt ilgi.
15.03.2018 23:44 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Icecream
Nosacīti dārgie aromāti ir tie, ko pārdod Douglas, Stockmann, Kolonna (ne visi, bet pamatā). Lētie ir visi dārgo aromātu pakaļdarinājumi (sintētiskā smarža), ko pārdod lielveikalos, Drogās, tirgū, mazās bodītēs. Latvijā dārgos aromātus (var saukt arī par oriģināliem) pārdod aptuveni vienā cenu kategorijā gadu desmitiem. Ārzemju internetveikalos ir cita sistēma- dārgi ir jaunie aromāti (katram zīmolam ik pa laikam tiek radīti jauni aromāti), bet iepriekšējo gadu aromāti vairs nav "modē", tāpēc tos pārdod lētāk. Un tad vēl regulāras noliktavu tīrīšanas (smaržas netur noliktavā gadu desmitiem līdz izpārdod), kad smaržām ir papildus atlaide. Rezultātā "vecmodīgos" brendu aromātus var nopirkt ārzemju internetveikalos pat par 50% lētāk nekā visādos Douglas. Mums Latvijā nav tik izteikts smaržu modes kults- katrs lieto to, kas patīk, tāpēc man (un es ticu ka daudziem citiem) netraucē, ja aromāts nav 2018.gada jaunums.
15.03.2018 23:09 |
 
Reitings 582
Reģ: 24.01.2016
Es pērku tās kuras man patīk,nav tā, ka pērku tikai brenda dēļ.
Protams, ka lētās smaržas smaržo savādāk nekā dārgākas, manuprāt.
15.03.2018 22:36 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Piekrītu meitenēm par internetveikaliem. Nekad nav nācies vilties jeb iegrābties fake aromātos. Pie tam, bieži vien atrodas atrast interesantus nišas aromātus, discontinued retumus, kurus Douglasā neredzēt.
15.03.2018 22:34 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
100% pievienojos Viedās Minkas komentāram. Precīzi aprakstīts, ko nozīmē šī te atšķirība starp lēto un dārgo galu.
Pati izvēlos tikai dārgās. To, kas maksā zem 40 eur/30ml (uz atlaidēm :D) pūtu līdz 20 gadu vecumam. Vienīgi, Dzintara "dārgā gala" smaržas atzīstu. Likās daudzpusīgas notis, labs aromāts un noturība. Nopirku Operu, palietoju, bet kaut kā tomēr līdz galam neaizgāja - ātri apnika :D šis arī vienīgais "lētais" izņēmums pa šiem gadiem.
15.03.2018 22:05 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Nelietoju smaržas un nav problēmu. :-D Īsti nejūtu vajadzību un pēdējos gados esmu izlietojusi vien dažas smaržu pudelītes, visas dāvinātas.
15.03.2018 21:14 |
 
Reitings 91
Reģ: 06.02.2018
Skolas laikā lietoju dažādas Avon smaržas un biju sajūsmā. :D Tagad gan vairs tie aromāti tā neuzrunā. Ikdienā lietoju smaržas no Douglas klāsta, bet nupat izskatās, ka manas iemīļotās smaržas vairs neražos, tāpēc sāku nedaudz panikot, jo man ļoti patika un piestāvēja. Cenas ziņā uz ļoti dārgo galu nemaz neskatos, bet man ir svarīgi, lai patīkams aromāts un man piestāvētu. Tad ir vienalga, cik lētas skaitās smaržas. No Drogu klāsta vēl lietoju vienas no Pumas smaržām, bet tagad reti, kad veikalā ieraugu to konkrēto versiju.
15.03.2018 21:10 |
 
Reitings 19
Reģ: 12.03.2018
Es nezinu , vai Lacoste skaitās pie dārgajām, vai lētajām jūsu izpratnē:-/ Esmu pamanījusi,ka šīs smaržas pārsvarā uzrunā mani, man ir bijušas dažādas un ir pat tādas kuras vīrs ir dāvinājis pēc savas gaumes un man patīk:)
Britnijas Spīrasas Fantasy man plauktā stāv jau gandrīz 9 gadus:D nav manas mīļākās noteikti nē,bet žēl mest ārā, vai atdod:D, jo uznāk dažreiz garastavoklis kad gribās viņas iepūst.Tapat ir ar HUGO BOSS Boss Jour , viņas gan ir pretēji Britnijas saldajām.
Ir man arī avons un oriflame smaržas , bet tās lietoju reti.
15.03.2018 20:45 |
 
10 gadi
Reitings 2798
Reģ: 29.01.2009
Viedā Minka
Beigās pati nonāci pretrunās ar sevi, ka tad jau dārgās ir tikai nedaudz dārgākas kā lētās :D
Man laikam noteicošais ir aromāts. Diemžēl visi mani mīļākie aromāti vairs netiek ražoti, varu liet gaužas asaras.
Rochas Aquawoman man vēl stāv puspudele kā svētums.
Tad vēl no tām, kas beigušās, pieminu Les Belles de Nina Ricci (dzeltenās), Versace Jeans Couture Woman un lētie varianti, H&M White Mullberry un Avon Rome (tik satriecošu upeni vairs neku neesmu atradusi). Ā, arī Yves Rocher zemene.
15.03.2018 19:06 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Un smaržu noturība ir atkarīga no tā, kas uz pudeles rakstīts- tualetes ūdens vai smaržas. Pirmais būs lētāks un nenoturīgāks, otrais- dārgāks un noturīgāks. Tualetes ūdeņi paredzēti ikdienai, lai dienas beigās tie izgaist un cilvēks var uzpūst smaržas vakara izgājienam. Pretējā gadījumā- pēc darba būtu krietni jānopūlas, lai nomazgātu dienas aromātu un varētu uzpūst vakara aromātu. Jā, jā- katrā plauktā būtu jābūt vismaz diviem aromātiem- dienas un vakara. Vai vēl labāk- četriem- ziemas un vasaras komplektam.
15.03.2018 18:59 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Dārgas smaržas nav tikai brends. Dārgās smaržās lieto dārgākas izejvielas- dabiskākas. Lētājās- sintētiskus esterus. Tāpēc lētas smaržas vairāk atgādina ziepju aromātus nevis "aizved pasakainā aromātu ceļojumā". Lētajās aromāti ir vairāk kā kakofonija, dārgajās- var atpazīt notis- citruss, vaniļa, roze, muskuss, utt. , kas atveras cita pēc citas. Uzpūšot parasti ir viegls aromāts, pēcāk atveras citas notis, kas ir spēcīgākas un visbeidzot atveras paliekošais aromāts. Lētās uzpūšot ir viens, garlaicīgs, sintētisks, ziepīgs aromāta mākonis, kas relatīvi ātri izgaist.
Analogi būtu salīdzināt šokolādes- lētu poļu uz augu tauku bāzes ar zemu kakao saturu (kas mutē slikti kūst un rada taukainu sajūtu) vai īstu beļģu šokolādi, kurā ir kakao masa, kakao sviests un kas pati maigi kūst mutē.
Kopš ārzemju interneta veikali piedāvā piegādi uz LV, dārgas smaržas vairs nav nekas ekskluzīvs. Iznāks tikai mazliet dārgāk par Drogu lētajām.
15.03.2018 18:50 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vispar patik saldas smarzas un milakas jau paris gadus ir Si by Giorgio Armani, ja, ja, zinu, ka daudziem teoretiski riebjas, bet es esmu sanemusi daudz komplimentus un nevienas citas nespeju pielidzinat sim.

Man tieši tas pats. Jau otro gadu Sì un domāju, ka nemainīšu viņas vismaz tik pat ilgi. Ļoooti patīk (l)
15.03.2018 18:50 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ne visām dārgajām ir laba noturība. :-D
15.03.2018 18:34 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Ikdienā smaržas nelietoju, nav man viņas kā tādas pārāk svarīgas. mājās ir divas, abas lētās. Galvenais ka aromāts patīk man. Zinu ka dārgajām noturība ilgāka, bet žēl naudu.
15.03.2018 18:34 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Man pusaudzu gados kokjete bija milaka! :D Vispar patik saldas smarzas un milakas jau paris gadus ir Si by Giorgio Armani, ja, ja, zinu, ka daudziem teoretiski riebjas, bet es esmu sanemusi daudz komplimentus un nevienas citas nespeju pielidzinat sim. Lietoju katru dienu, dazreiz uzpusu ari pirms dodos gulet, jo vienkarsi patikami, bet svarigak par visam smarzam tomer ir higiena. Citas pudelites ir davinatas un lietoju negribigi.
15.03.2018 18:34 |
 
10 gadi
Reitings 1318
Reģ: 30.06.2013
Vasarā man patīk svaigas smaržas, nedaudz skābas. Ziemā un rudenī smagākas, bieži vien unisex. Tom Ford daži aromāti ir vienreizēji! Maksā arī nereālu naudu, tāpēc ekonomijas dēļ pūšu īpašos gadījumos. Lētākās ir no Dzintara, noteikti ziemas smaržas! Un noturība ļoti, ļoti laba! Un nē, es te nerunāu par ''koķeti'' :D
15.03.2018 18:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits