Jūsu smaržas

 
Reitings 141
Reģ: 15.03.2017
Sveikas!
Nebūs kārtējā diskusija,kur tiek jautāts par jūsu šī brīža/iecienītākajām smaržām. Par kaut ko citu.
Šodien pētīju netā dažādas smaržas. Ir dažādas mēģinātas. Apskatīju arī daudzu favorītsmaržas, kas vairāk vai mazāk ir populāras.
Man patīk daudzi aromāti no lēto galu smaržu brendiem, piemēram, Bi-Es, La Rive u.tml. Protams, noturība arī par sevi liek manīt.
Nav man vairs zem 20 vai nedaudz 20+.
Kā ir jums - tomēr izvēlaties dārgākas smaržas? Skataties lai ir tāds populārāks smaržu brends?
Gan jau daudzas spēj atpazīt - dārga/lēta smarža. Tad aizdomājos - varbūt jāmet pie malas lētucīši un jāskatās tomēr kas nopietnāks?(t)
Kā jūs ietekmē tā smaržu izvēle?
15.03.2018 15:09 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Dārgas, saldas smagnējas. Besī, ka tās, kas patīk, ir dārgas :D
kādreiz pusaudžu gados mīļākās bija no Escada, vēlāk Britnijas, vēl vēlāk CK, Versace (dimanti), tagad Lancome, YSL, Burberry. Pērku reti un ikdienā smidzinu tikai pudelītes sākumā. Kad iet uz beigām, taupos īpašiem gadījumiem.
Kāpēc ne lētās? Tepat diskusijā par Prada "Candy" pavīdēja trāpīgs apzīmējums - neinteresantas. Nav lētajām tā dziļuma, tās noturības. Uzpūš un visiem smaržo vienādi.
15.03.2018 16:42 |
 
Reitings 169
Reģ: 23.02.2018
Es vados tikai pēc tā vai man aromāts patīk, tādēļ manās acīs nav nozīmes vai smaržas maksā 3 vai 300 eur. Noturība man neinteresē - man patīk iepūst smaržas uz konkrēto mirkli un baudīt pāris stundas, bet ne tā, lai vēl vakarā sajustu to aromātu.
Aromātu ziņā deguns ir izvēlīgs un mainīgs - tādēļ ir grūti nopirkt smaržas, kuras gribēsies izlietot visu pudelīti.
Man ir pamatsmaržas Nina Ricci Premier Jour, kuras lietoju jau gadiem. Pēc patikšanas dažādībai mēdzu nopirkt kādus no Avon smaržūdeņiem, Adidas vai Primark pieejamās lētās pudelītes.
15.03.2018 16:51 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Prada candy man mīļākā...citas kas ļoti patīk ar 70€ lētākais cenās :D
15.03.2018 16:51 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
apzīmējums - neinteresantas. Nav lētajām tā dziļuma, tās noturības. Uzpūš un visiem smaržo vienādi.

Tieši tas pats, kas tagad ar YSL - Black Opium, Lancome - La vie est belle visām variācijām, Armani Si visi varianti. It kā dārgas, bet smaržo vienādi un katrai otrajai ir. Tāda smaržu mode tagad un visi taisa pēc vienas šnites.
Pati lietoju visādas smaržas, pārsvarā sūtu internetā, jo neredzu jēgu maksāt douglas 2x vairāk.
Vairāk patīk rūgteni svaigas.
Tās visas, kas šobrīd modē ciest nevaru.
15.03.2018 16:56 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Man ir gan dārgākas, gan lētākas smaržas, ko lielākoties izvēlos pēc tā vienkāršā parametra - vai man patīk konkrētais aromāts. No vienas puses, cenai galīgi nav nozīmes, bet no otras puses - es zinu, ka maksāju kaudzi naudas par to smuko iepakojumu, to brendīgo nosaukumu un to sajūtu, kas man rodas, kad paņemu rokās smaržu pudelīti un iesmaržojos. Tā darbojas luksusa preču psiholoģija. :-D Pašlaik cieņā Versace Yellow Diamond, nejauši paostīju tax free un iemīlējos. Būtu nopirkusi arī, ja tas būtu kāds drugstore lētucis, bet atzīstu, ka patīk dārgo lietu sajūta. (un, jā, jā, zinu, ka yellow diamond nav nekāds luksusa kalngals, bet priekš manis nolikt tādu naudu par smaržu pudelīti ir sasodīts luksuss)
15.03.2018 17:21 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Ahh, atkal būšu trolle. :-D Jūs tiešām katru dienu smaržojaties ar tām dārgajām smaržām? Man ir gan dārgās, gan lētās, bet pašai labāk patīk dārgās, jo nav ko noliegt - smaržo labāk. Bet smaržas ikdienā tikpat kā vispār nelietoju, jo esmu sapratusi, ka man pašai nepatīk sasmaržot to mākslīgo aromātu uz sevis, kad strādāju. Gribas vairāk dabiskuma un mazāk ostīt visas tās smaržas, ķīmijas utt.
Man ir draudzene, kurai ir alerģija pret smaržām, viņa nepanes. Tāpēc zinot to, es pat nebēdājos ikdienā tādas nelietot. :-D
15.03.2018 17:35 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Ja palieku mājās, tad nesmaržojos, bet izejot ārpus mājas man tas ir must have, citādi jūtos kaila.
Reizēm arī mājās esot iesmaržojos, ja ir attiecīgs noskaņojums.
15.03.2018 17:47 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ikdienā lietoju smaržas. Vispār esmu jūtīga pret smakām, un labāk staigāju savā "smaržu mākonī".
15.03.2018 17:49 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Tikai "dārgas", jo lētas arī smaržo lēti... Pēdējos pāris gados nemainīgi tikai Chanel. Un jā, smaržojos katru dienu, bez smaržām, tāpat kā bez skropstu tušas jūtos kaila :-)
15.03.2018 17:57 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es īsti nezinu, kuras smaržas skaitās dārgas, kuras lētas, te izskanēja doma, ka Prada Candy ir lētas, es tās pie lētajām gluži nepieskaitītu, tā ka nezinu, smaržojos ar lētām vai ar dārgām, bet parasti smaržas pērku Douglas, Stockmann utml. veikalos un manā plauktā ir/ nesen bija: Gucci Flora, Burberry Rythm, Jimmy Choo Blossom, Versace Eros, utml. smaržas.
Smaržojos katru dienu, bet nedaudz, 1-2 pūtienus, tāpēc smaržas vienmēr pērku 30ml, jo jau šis tilpums man iet vairāk kā pusgadu. Izņēmums ir Gucci Flora, kas nekad neapnīk.
Man ir arī daži smaržūdeņi kā The Body Shop un uzdāvināja Victorias Secret, vispār patīk arī tie, bet tos lietoju vairāk kādos ceļojumos, izbraukumos, jo mazāka noturība un arī ir neloģiski brīvā laika jakā smaržot pēc vakara Versace.
Esmu novērojusi, ka veikalos dārgāk maksā smagākas smaržas, piemēram, Chanel No. 5, daži Dior, bet es tādas nelietoju, man jau veikalā pieliekot degunu paliek nelaba dūša no tik smagām smaržām, kur nu vēl sev virsū pūst.
15.03.2018 18:02 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Manu smaržu izvēli ietekmē pati smarža, ja pārāk nenoturīga, tad vairs nepērku. Smaržas iegādājos lidostā, citur tik tad, ja tieku pie kādas dāvanu kartes. Ir bijusi doma paostīt arī ko no Drogām un iegādāt, ko lētāku, jo nu nav tur slikti aromāti. Ar to gribu teikt, ka neizvēlos smaržas pēc cenas (labi, nepirkšu par 80 eur, jo tāda cena jau šķiet par dārgu).
15.03.2018 18:10 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ja gribas kaut ko lētāku, manuprāt, daudz labāka izvēle ir Body Shop, Stendera smaržūdeņi, arī apģērbu veikalos, piemēram, Women's Secret, Massimo Dutti ir interesanti smaržūdeņi un tiem bieži ir akcijas. Victoria's Secret arī, bet nu tas pie mums nav. Kad es pēdējoreiz pētīju smaržas Drogās, likās, ka smaržo pēc Centrāltirgus. :-/ Bet varbūt kaut kas ir mainījies.
15.03.2018 18:16 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Vasarā man patīk svaigas smaržas, nedaudz skābas. Ziemā un rudenī smagākas, bieži vien unisex. Tom Ford daži aromāti ir vienreizēji! Maksā arī nereālu naudu, tāpēc ekonomijas dēļ pūšu īpašos gadījumos. Lētākās ir no Dzintara, noteikti ziemas smaržas! Un noturība ļoti, ļoti laba! Un nē, es te nerunāu par ''koķeti'' :D
15.03.2018 18:22 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Man pusaudzu gados kokjete bija milaka! :D Vispar patik saldas smarzas un milakas jau paris gadus ir Si by Giorgio Armani, ja, ja, zinu, ka daudziem teoretiski riebjas, bet es esmu sanemusi daudz komplimentus un nevienas citas nespeju pielidzinat sim. Lietoju katru dienu, dazreiz uzpusu ari pirms dodos gulet, jo vienkarsi patikami, bet svarigak par visam smarzam tomer ir higiena. Citas pudelites ir davinatas un lietoju negribigi.
15.03.2018 18:34 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Ikdienā smaržas nelietoju, nav man viņas kā tādas pārāk svarīgas. mājās ir divas, abas lētās. Galvenais ka aromāts patīk man. Zinu ka dārgajām noturība ilgāka, bet žēl naudu.
15.03.2018 18:34 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ne visām dārgajām ir laba noturība. :-D
15.03.2018 18:34 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vispar patik saldas smarzas un milakas jau paris gadus ir Si by Giorgio Armani, ja, ja, zinu, ka daudziem teoretiski riebjas, bet es esmu sanemusi daudz komplimentus un nevienas citas nespeju pielidzinat sim.

Man tieši tas pats. Jau otro gadu Sì un domāju, ka nemainīšu viņas vismaz tik pat ilgi. Ļoooti patīk (l)
15.03.2018 18:50 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Dārgas smaržas nav tikai brends. Dārgās smaržās lieto dārgākas izejvielas- dabiskākas. Lētājās- sintētiskus esterus. Tāpēc lētas smaržas vairāk atgādina ziepju aromātus nevis "aizved pasakainā aromātu ceļojumā". Lētajās aromāti ir vairāk kā kakofonija, dārgajās- var atpazīt notis- citruss, vaniļa, roze, muskuss, utt. , kas atveras cita pēc citas. Uzpūšot parasti ir viegls aromāts, pēcāk atveras citas notis, kas ir spēcīgākas un visbeidzot atveras paliekošais aromāts. Lētās uzpūšot ir viens, garlaicīgs, sintētisks, ziepīgs aromāta mākonis, kas relatīvi ātri izgaist.
Analogi būtu salīdzināt šokolādes- lētu poļu uz augu tauku bāzes ar zemu kakao saturu (kas mutē slikti kūst un rada taukainu sajūtu) vai īstu beļģu šokolādi, kurā ir kakao masa, kakao sviests un kas pati maigi kūst mutē.
Kopš ārzemju interneta veikali piedāvā piegādi uz LV, dārgas smaržas vairs nav nekas ekskluzīvs. Iznāks tikai mazliet dārgāk par Drogu lētajām.
15.03.2018 18:50 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Un smaržu noturība ir atkarīga no tā, kas uz pudeles rakstīts- tualetes ūdens vai smaržas. Pirmais būs lētāks un nenoturīgāks, otrais- dārgāks un noturīgāks. Tualetes ūdeņi paredzēti ikdienai, lai dienas beigās tie izgaist un cilvēks var uzpūst smaržas vakara izgājienam. Pretējā gadījumā- pēc darba būtu krietni jānopūlas, lai nomazgātu dienas aromātu un varētu uzpūst vakara aromātu. Jā, jā- katrā plauktā būtu jābūt vismaz diviem aromātiem- dienas un vakara. Vai vēl labāk- četriem- ziemas un vasaras komplektam.
15.03.2018 18:59 |
 
10 gadi
Reitings 2744
Reģ: 29.01.2009
Viedā Minka
Beigās pati nonāci pretrunās ar sevi, ka tad jau dārgās ir tikai nedaudz dārgākas kā lētās :D
Man laikam noteicošais ir aromāts. Diemžēl visi mani mīļākie aromāti vairs netiek ražoti, varu liet gaužas asaras.
Rochas Aquawoman man vēl stāv puspudele kā svētums.
Tad vēl no tām, kas beigušās, pieminu Les Belles de Nina Ricci (dzeltenās), Versace Jeans Couture Woman un lētie varianti, H&M White Mullberry un Avon Rome (tik satriecošu upeni vairs neku neesmu atradusi). Ā, arī Yves Rocher zemene.
15.03.2018 19:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits