"Sēdēšana uz vīrieša kakla"

 
Reitings 11
Reģ: 13.03.2018
Labvakar!
Sieviete rūpējas par mājām un vīrietis nes naudu mājās.
Kāds viedoklis Jums ir par šādu attiecību modeli?
13.03.2018 23:53 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Iemācies rakstīt beidzot :)
14.03.2018 18:05 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Es nedotu vairāk, ja esat vienojušies uz pusēm, tad uz pusēm. Tas, ka Tu pelni vairāk ir tikai Tavs nopelns!
14.03.2018 18:10 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Labāk to naudu atliec krājkontā vai kā citādi.
14.03.2018 18:10 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tokyodream
Šis ir tas retais gadījums, kad padoms "šķiries" ir labākais, ko ieteikt. Ja ir lielā mīla, es ieteiktu atrast kādu ieganstu pārtraukt kopdzīvi. Dzīvojiet atsevišķi, ejiet uz randiņiem. Kopā ar alfonsiem nevajag dzīvot un veidot ģimeni. Nokritīs,rozā brilles, atradīsi labāku. Tikums ir taupība, ne skopums un sīkstulība.
14.03.2018 18:20 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Par finansēm, mums itkā ir kopīgs budžets, kādēļ itkā? Jo nav tā ka draugs vai es atnesam naudu un tad katrs nu ņems no atvilktnes un ies tērēt, katram sava nauda stāv uz kartes, ja draugam ir bijuši papildus ienākumi,tad tos atstāj mājās un man ir teicis,ja vajag un man nav naudas vairāk, lai neprasu ,bet vienkārši ņemu. Mums arī ir lietas pa ko maksāju tikai es un ir lietas pa ko tikai draugs. Mašīna ir draugam,bet arī es ar viņu braucu,nu pareizāk sakot tieku vesta,bet man pēc tam neprasa naudu par benzīnu vai piem es agrāk nedzeru kafiju ,bet pienu un kafijas pupiņas pirku es,un pēc tam tak neprasiju naudu par to:-D.Principā. visi izdevumi par dzīvokli ir uz draugu man ir pārtika un sadzīves lietas un vēl mazajam viss nepieciešamais.
14.03.2018 18:26 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Šāds modelis man neliekas nekas neparasts vai nosodāms, taču mūsdienās sievietes un vīrieši ir vienlīdzīgi naudas nesēji mājās (taču joprojām grib, lai par mājām rūpējas tikai sievietes) :-)
14.03.2018 19:06 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Rīdziniec, tas kopējais budžets ir vira nopelnītā nauda? Kur tu ne pirkstu neesi kustinājusi lai nopelnītu?
Aa pareizi, tev jau uzkopšana un ēst gatavošana ar ir baigā māksla.

Ka tik randomā uzvemt.
Nu ja jums tāds princips, tad sāktu to ievērot visur - nu saki, ka viņa mašīnai metat uz pusēm, bet tad arī tavējai tāpat. Tad viņš uzskatāmi redzētu, ko tas nozīmē, domājams, ka varētu izrunāt, kā labāk darīt, no kā atbrīvoties, lai paliek nauda.
14.03.2018 19:20 |
 
Reitings 169
Reģ: 23.02.2018
Šāds modelis man neliekas nekas neparasts vai nosodāms, taču mūsdienās sievietes un vīrieši ir vienlīdzīgi naudas nesēji mājās (taču joprojām grib, lai par mājām rūpējas tikai sievietes)

Šim piekrītu. Ir gadījies uzklausīt, ka vīrietis sūdzas, ka viņa draudzene zāģējot. Vārds pa vārdam - beigās sanāk, ka viņa zāģējot par to, ka vīrietis mājas darbos nepiedalās, bet viņam esot arguments - "es strādāju, vakarā esmu noguris". Noskaidrojas, ka meitene arī strādā. Un tad viņam bija tāds - "pff, kas tur daudz ofisā ko darīt". Abi labi :-D
14.03.2018 19:22 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Mums ir taa -
Manam viirietim alga ir lielaaka nekaa man, teiksim meenesii vinjam uz rokas sanaak apm. 500EUR vairaak nekaa man .
Mees iiri maksaajam uz puseem un vinjsh maksaa visus reekjinus. Prieksh eediena mums ir kopiigais konts kuraa mees abi divi katru meenesi ieliekam 200EUR.
Ja mees dodamies izklaidees- Kino parasti vinjsh nopeerk biljetes un es uzsaucu popkornu, vai arii ja ejam uz restoraanu tad ja reekjins ir liels tad to uz puseem, bet ja reekjins ir zem 40EUR vinjsh parasti to apmaksaa .
Nu ir ok, gribeetos lai vairaak shad tad palutina ar izklaideem , bet nu es arii saprotu ka vinjam taa alga ir kaada ir un negribaas to viirieti arii slaukt nepaartraukti . :-D Nav mums taa algu starpiiba TIK milziiga lai vinjsh man tagad visu izmaksaatu .
14.03.2018 19:29 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Man ir noveicies ar draugu kuram rokas neaug no vietas kur saule neiespiid.
Vinjsh ir ljoti tiiriigs, vienmeer taisa eest , visu aiz seviim novaac , maajas uzkopshanas darbos mums abiem ir iegaajusies rutiina - vinjsh tiira virtuvi un dziivojamo platiibu, es tiiru guljamistabu un vannasistabu .
Abi divi straadaajam, abi divi vienliidziigi daram maajas darbus. Tur nemaz nevar buut savaadaaka runa ..
Es nemaz neielaistos dziivee ar kaut kaadu memmes deelinju kursh aiz sevis neviizho sakaartot.
Ja abi cilveeki nes maajaas '' mamutu'' tad nevar visus maajas darbus pieprasiit tikai no vienas puses.
BET ir sievietes kuraam patiik tiirit un berzt, vinjaam patiik sava kaartiiba un rutiina un viirietim tur nav ko pat maisiities pa vidu. :-)
14.03.2018 19:37 |
 
Reitings 50
Reģ: 03.02.2010
BananaGod
Es sēžu vīram uz kakla un abus viss apmierina
14.03.2018 16:45 | saite
KAĶIS
BananaGod
Nevar būt. Tu degradēsies un tad Tevi pametīs!
Jap, noteikti! :D
14.03.2018 19:54 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Rūpēties par māju savā ziņā arī ir darbs, protams par to naudu nesaņem, bet savu darbu ,savus spēkus arī tajā ieliek un ja tu piemēram esi visu dienu mazgājusi dzīvokli, lai atnākot vīram viss spīdētu un laistītos,bet viņš ienāk ,nomet apavus kur pagadās, paēd vakariņas, nomet šķīvi un aiziet pie tv, tad diezvai ir prieks ko darīt;-)
14.03.2018 19:55 |
 
Reitings 50
Reģ: 03.02.2010
Sognore,
Bet ir taču varianti, ka algas lielums pieļauj gatavot tikai retu reizi, un piem. reizi nedèļā lielajai tīrīšanai paņemt mājkalpotāju. Ja abus tas apmierina, kāpēc ne. Ir vīrieši, kam tas liekas Ok.
14.03.2018 20:00 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
cariño ir,protams, bet man personīgi nepatiktu,ka svešs cilvēks ložņā pa mana un drauga istabām, nezinu ,sajūta ,ka ielaužas manā privātajā zonā.
14.03.2018 20:12 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu varbūt nevajag jau sākumā pīties ar virieti kas neko neprot gatavot, grīdu nemāk izsukt, putekļus notīrit vai aiz sevis traukus nomazgāt vai veļasmašīnu ieslēgt...nopietni...ko var mūždien sūdzēties ka sievietēm ne tikai jāstrādā bet redz arī visi mājas darbi jādara..atrodiet veci kam rokas no dirsas neaug un tādu problēmu nebūs.
14.03.2018 21:18 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es pati tā nevarētu, taču nekādā ziņā nenosodu tos, kas piekopj šādu ģimenes modeli, jo svarīgi jau tikai tas, lai ģimenes ievaros visi ir mierā ar pastāvošo kārtību :-)
Taču, pat ja šāds modelis tiek piekopts, manuprāt, ļoti svarīgi sievietei izveidot kādu drošības spilvenu - uzkrājums, investīcijas, izglītība - kaut kas, kas noderētu, ja attiecīgas pēkšņi pārtrūktu.
14.03.2018 21:45 |
 
Reitings 17
Reģ: 27.02.2018
Man atkal no vecāku puses iegājies, ka vīrietis visu apmaksā un sieviete strādā priekš sevis, saviem tēriņiem, iegādājās higiēnas preces un šad tad nopērk pārtiku.
Es nāktonē arī vēlos tādu ģīmenes modeli, ka strādāju priekš sevis, jo vīrietim jābūt galvenajam. Protams šo to arī varu nopirkt priekš mājām. BET cik mūsdienās tagad tas ir reāli?
14.03.2018 21:50 |
 
Reitings 169
Reģ: 23.02.2018
Nu varbūt nevajag jau sākumā pīties ar virieti kas neko neprot gatavot, grīdu nemāk izsukt, putekļus notīrit vai aiz sevis traukus nomazgāt vai veļasmašīnu ieslēgt...nopietni...ko var mūždien sūdzēties ka sievietēm ne tikai jāstrādā bet redz arī visi mājas darbi jādara..atrodiet veci kam rokas no dirsas neaug un tādu problēmu nebūs.

++ Ideāla atbilde uz visām īdēšanām par attiecību problēmām.
14.03.2018 21:50 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nu varbūt nevajag jau sākumā pīties ar virieti kas neko neprot gatavot, grīdu nemāk izsukt, putekļus notīrit vai aiz sevis traukus nomazgāt vai veļasmašīnu ieslēgt...nopietni...ko var mūždien sūdzēties ka sievietēm ne tikai jāstrādā bet redz arī visi mājas darbi jādara..atrodiet veci kam rokas no dirsas neaug un tādu problēmu nebūs.

Mazliet atgādina tēta nedienas, kur arī tēvi tiek atstāti vieni un beigās dažs labs nemāk veļas mašīnu ieslēgt vai nezin ar ko traukus mazgā vai kādu režīmu likt veļasmašīnai .:-D
14.03.2018 21:52 |
 
Reitings 120
Reģ: 27.02.2018
Pilnīgi noteikti nenosodu sievietes, kuras uztur vīrieši. Drīzāk kaitina visi tie lielie brēcēji, kuri kliedz par nelietīgajām sievietēm, kuras sēž vīrietim uz kakla. Man tas liekas smieklīgi, jo kliedzēji laikam aizmirst, ka attiecības veido divi cilvēki un, ja viens no tiem sēž otram uz kakla, tad, attiecīgi, tas otrs vai nu to pieļauj vai atbalsta. Jebkurā gadījumā - tas, ka kāds kādu uztur, ir tikai divu cilvēku izvēle, kuru citiem nav ne jāatbalsta, ne jānosoda.
Es pati noteikti nekad nevarētu būt mājsaimniece šī vārda standarta izpratnē, jo nespētu tīrīt, gatavot, uzkopt - man tas viss riebjas. Bet, tai pat laikā, arī karjeriste neesmu un, riskējot izklausīties kā baigā sliņķe, atzīstu, ka, ja nauda kristu no gaisa, es patiešām nestrādātu, jo man nepatīk strādāt. Ja man maksātu par to, ka apmeklēju valodu kursus vai, es nez, ceļoju pa pasauli, es būtu tikai "par"! :D
14.03.2018 22:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!