"Sēdēšana uz vīrieša kakla"

 
Reitings 11
Reģ: 13.03.2018
Labvakar!
Sieviete rūpējas par mājām un vīrietis nes naudu mājās.
Kāds viedoklis Jums ir par šādu attiecību modeli?
13.03.2018 23:53 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ja tik ļoti neinteresē mans viedoklis, tad vari neatbildēt, ne? vai arī kas sāp? :D bet forumā tāpēc arī ir diskusijas.
tās kuras sēž uz kakla ātri vien degradējas
tikpat daudzas degradējas strādājot. Ja cilvēks neattīstās, viņš degradējas. Ir ļoti daudz darbu,kas nekādu attīstību neveicina. Ja cilvēks grib, viņam tieši ir vairāk brīva laika, lai sevi attīstītu, ja mazāk jāstrādā. Kad man bija darbs ar parasto darba laiku - es degradējos! Jo biju nogurusi ļoti un ļoti maz laika veltīju tik daudz lietām,kas man gan patīk, gan mani attīsta.
Tāpēc jau ir šīs diskusijas, lai aicinātu padomāt plašāk un diskutēt par to.
....
bet, protams, Tu drīksti gan strādāt, gan tīrīt māju, gan gatavot ēst.
mani un daudz citas tas vienkārši neapmierina, jo kāpēc sievietei jābūt universālajam kareivim, bet vīrietis var tikai strādāt?
tas tāds divu laiku apvienojums - tradicionālā saimniekošana - gan sieviete visu dara mājās un PLUSĀ mūsdienu vienlīdzība, kad arī sieviete strādā. tik te kaut kā tas viss komplektā apvienots, lai sieviete darītu VISU.
14.03.2018 12:52 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Man patīk tas viedoklis "ja jau sēž mājās, tātad degradējās", cik gan te daudzas kultivē savas smadzenītes strādājot par administratorēm, sekretārēm? Kultivēt smadzenes lilit portālā var gan sēžot administratorītes krēslā, gan sēžot mājās, bet tas tā :-D
Manuprāt, ja pārim der tāds modelis, viss kārtībā! Personīgi, es tomēr izvēlos pelnīt savu naudu, bet kādu laiku varētu arī mierīgi pavadīt mājās. Man ir ļoti daudz un dažādu interešu, tāpēc garlaicīgi nebūtu un smadzene nenodegradētos :-P
14.03.2018 12:54 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Mischa
To parasti kultivē universālie kareivji. :D ka tās,kas nestrādā, nu tik ļoti degradējas un tās,kas ir universālie kareivji ir tik ļoti attīstītas. eh, ja būtu tik vienkārši.
gribētos jau, lai visas sievietes, kas strādā, būtu ļoti attīstījušās :)
14.03.2018 12:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
? Es strādāju, gatavoju, tīru un gabals nav nokritis
Drausmigi tragiska degradacija vel pie tam 21 gadsimta! Ta ka kalpne iznak. Bedigi tiesam.:-(
14.03.2018 12:59 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Rīdziniece
vaine :D :D
14.03.2018 13:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet tu iedomajies kad bus berni, veci aks pofig tikai darbs..a sieva i darba syrada, i maja ka pavare,m i ka kalpone visu uzkopj..arprac. Nu i nafig vajag veci aks ir prasta mebele maja, uzturet nevar maz pelna, maja visu sieva tikai dara.
Dzivojot kopa ar virieti ir jabut labi, sudigi dziuvot sieviete avr ari viena pati. Zel tadu aks arlaiku sparatis ka ir nodziti darba zirgi. Nu domats ja maja kalpone.
14.03.2018 13:04 |
 
Reitings 96
Reģ: 14.11.2017
Pec dabas esmu ambiciozs cilveks. Jau no apmeram 16, 17 gadu vecuma stradaju, lai gan ne vienmer regulari. Neciesu ofisa darba laiku no 8-17. Varu sadi izturet vien paris menesus. Tapec censos atrast darbus, kas ir ka projekti, vai vismaz no majam. Ienakumi, gan nav regulari, kas ir minuss sada veida darbiem. Vispar uzskatu, ja abi strada to ofisa darba laiku, no 8-17, tad abiem ari ir japilda kopigi majas darbi un jagatavo est abiem. Ir sastopami gimenes modeli, ka sieviete strada tik pat daudz, maksajumus dala uz pusem, bet virietis majas neko nedara, tad atkal sanak, ka virietis "sez uz kakla". Uz kakla sedesana neskaitas, ja sieviete pati gatavo un tiek gala ar visiem majas darbiem, rupejas par maju, bet virietis tikai nes majas naudu. Tad vismaz atnakot majas virietim viss jau ir gatavs, drebes izmazgatas, maja tira, ediens garsigs. Protams, ja sieviete majas neko nedara un atnakot virietim majas vina sagaida izstaipita treninterpa, netira maja ar kaudzi nemazgatiem traukiem, tad gan to var nosaukt par "sedesanu uz kakla". Var but dazadi attiecibu modeli, kamer abus tas apmierina. Bet, ja attiecibas otrs ir ka parazits, tad protams ta ir otra izmantosana.
14.03.2018 13:30 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Man sads modelis galigi nederetu.
Pirmkart, gruti iedomaties, kas virietim butu jadara, lai nopelnitu savu + manu algu un vel pari paliktu.. tada gadijuma man butu jamekle kads 50+ gadus vecs sugar daddy, jo no sava komforta limena neesmu gatava attekties.
Otkart, man neder vienmuls dzivesveids, man patik sakt dienu ar sporta zali vai kadu svarigu pasakumu darba, tad energija visai dienai pietiek, un ari pec darba gribas vel iet un darit, nevis iekrist divana un cikstet, cik loti esmu nogurusi. Butu no tam sievietem, kuras degradejas, jo ka jau mineju, energija rada energiju, vismaz man..
Nesaprotu sievietes bez berniem, kuras izvelas but majsaimnieces, ko taja dzivokli visu dienu var darit? Cita runa, ja ir hobiji un izglitojosi pasakumi, bet maju mazgak un pie plits stavet nav nekada maksla.
14.03.2018 13:30 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tā arī neviena neuzrakstija kas tad īsti ir tās lietas ko dara bezdarbniece un ar ko tieši viņa attīstas?? Hobiji...intereses...bet kādas tad ir tās intereses? Vismaz dažus piemērus...
14.03.2018 13:44 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Peekaboo1
neviena neuzrakstīja arī piemērus, kā tieši parastā darbā strādājot sieviete attīstās? :D
Ņemot par piemēru vidējo darbinieku, kuram nav ikdienā jārisina sarežģītas problēmsituācijas, darbs nesūta regulāri kursos utt.
14.03.2018 13:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kad nestradaju saku macities italu valodu, gaju kursos saistiba ar darbu , tad papildu kursi cita joma bet tagad re nodereja. Daudz lasiju, nu daudz vairak ka tagad. Vairak laika foto hobijam, ari ar to nopelniju. Vairak laika kontaktu veidosanai kasa tagad darba noder. Un ta bez gala un malas. Tagad kad stradaju lieakai dalai laika nav, un brivdiena gribas atpusties.
14.03.2018 13:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
eviena neuzrakstīja arī piemērus, kā tieši parastā darbā strādājot sieviete attīstās?
es ar gribu zinat. Ne man vairs laiks foto, ne lasisanai, ne kadiem kursiem kurus gribetos bet neiznaks gan. Labi ja pietiek laiks atputai un gimenei.
14.03.2018 13:56 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Baigajam gribaspēkam jābūt, lai varētu sēdēt mājās un tiešām sevi attīstīt. Šobrīd jau gandrīz divus mēnešus sēžu mājās, jo gaidu mazo, bet man ir daudz darāmā saistībā ar augstskolu, plus jādomā viss par un ap bēbīšu lietām, māju iekārtoju, bet tāpat man ir ļoti grūti sevi motivēt (t) Izlienu no gultas vēlu un kamēr sevi samotivēju visu izdarīt, pati jūtu, ka ir jau man garlaicīga rutīna iestājusies un palikusi dikti slinka.
Es drīzāk apbrīnoju mājsaimnieču būšanu, īpaši, ja vēl nav bērnu - tad kur tā enerģija vispār rodas kaut ko darīt?
Otrs aspekts - es nevarētu vispār nepelnīt naudiņu, kaut minimālu piepelnīšanās veidu atrastu, lai būtu vismaz sava nauda.
14.03.2018 14:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet maju mazgak un pie plits stavet nav nekada maksl
nu ir gan maksla. Cik nav edzets cilveka bez darba bet maja ka cukkuts un gatavot neprot.Un ir tadas majsaimniecei ka sgatavo ka dievi. Turklat var maju neuzkopt, aicinat par maksu uzkopeju privato bet ats nebus lets prieks. Ja kas;-) Un ja uztiret kartibu ir tomer maksla.
14.03.2018 14:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Baigajam gribaspēkam jābūt, lai varētu sēdēt mājās un tiešām sevi attīstīt.
Mulkibas, vienkarsi jabut paspietiekmais un zinkarigai.Nu ir tadu tadas kam vispar nekas neinterese, neko nezin tikai darbs un darbs. Tads brinas ka pat draugu nav, te tadu simtiem bijis, mekleju draudzeni temas biezi paradas un komentari simtiem.;-)
14.03.2018 14:05 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
nu ir gan maksla. Cik nav edzets cilveka bez darba bet maja ka cukkuts un gatavot neprot.Un ir tadas majsaimniecei ka sgatavo ka dievi. Turklat var maju neuzkopt, aicinat par maksu uzkopeju privato bet ats nebus lets prieks. Ja kas Un ja uztiret kartibu ir tomer maksla.

Tas ir slinkums nevis māksla :-D
14.03.2018 14:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Saku pec dzives pieredzes, ir gan maksla. ;-):-P
14.03.2018 14:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
P.S. Ja es gadyus 25 atpakal macetu to pasu ko tagad, gan virtuve , gan maju kopjot aiii tas man aiztaupitu milzums daidz naudas nervu un laika. Tacu muzu dzivo, muzu macies.
14.03.2018 14:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.macibaspieaugusajiem.lv/ daudzas kas strada ir pieteikusas? Feini ats ka aomaciabs pasa iznak maksat tikai 10% parejo sedz ES...
14.03.2018 14:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mācīties var vienu reizi
“Pieteikšanās notiek, iesniedzot dokumentus izglītības iestādēs klātienē, lai šī gada jūnijā varētu sākties grupu komplektēšana un mācības. Tā kā ikviens strādājošais vecumā pēc 25 mācīties šajā projektā var tikai vienu reizi, aicinām izdarīt pārdomātu izvēli un izglītības iestādē rūpīgi izpētīt izvēlētās izglītības programmas saturu, iepazīties ar plānoto nodarbību grafiku, pasniedzējiem un noskaidrot, vai izvēlēto mācību apguvē nepieciešamas priekšzināšanas,” aicina VIAA Profesionālās izglītības projekta departamenta Pieaugušo izglītības pārvaldības nodaļas vadītājs Ingus Zitmanis.
Piedāvājumā kopumā ir 403 izglītības programmas šādās nozarēs:
ēdināšanas pakalpojumi un tūrisms (75 programmas),
elektronisko un optisko iekārtu ražošana un IKT (71 programmas),
metālapstrāde, mašīnbūve un mašīnzinības (71 programmas),
transports un loģistika (51 programmas),
kokrūpniecība (43 programmas),
enerģētika (34 programmas),
būvniecība (24 programmas),
tekstilizstrādājumu, apģērbu, ādas un ādas izstrādājumu ražošana (17 programmas),
drukas un mediju tehnoloģijas (6 programmas),
ķīmiskā rūpniecība (4 programmas),
kultūra (4 programmas),
pārtikas rūpniecība un lauksaimniecība (3 programm

un ja atrast sev ko piemerotu var gandriz jebkurs. Ideali...programma stradas tikai lidz 2020 gadam.
14.03.2018 14:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)