Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Csdd braukšanas eksāmens

 
10 gadi
Reitings 994
Reģ: 21.08.2012
Sveiki, esmu ceļā uz autovadītāja apliecības iegūšanu, pagājušajā nedēļā izkritu figūrās. Pilnīgi muļķīgi, jo par figūrām biju ļoti pārliecināta. Tagad jāpiesakās nākamajai reizei, bet sāk piemesties nepārliecinātība par sevi.
Kādai nesen gadījies likt tiesības? Padalieties ar saviem eksāmenu stāstiņiem.
11.03.2018 14:42 |
 
Reitings 5
Reģ: 26.12.2018
Noteikti nav pamats satraukuma. Figūrās var izkrist vairāku apsvērumu dēl, uztraukums ( galvenais šķērslis ), CSDD mašīnas - šobrīd pieejams veselas trīs markas - BMW, AUDI un VW GOLF.
Ja sanāk izkrist, noteikti iesaku izbraukt kādu reizi ar instruktoru, lai atkārtotu to, kas pieklibo, un pieteikties otrajam CSDD braukšanas eksāmenam.
08.01.2019 18:29 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Izlasot tēmu, likās, ka to esmu rakstījusi es, jo man bija ļoti līdzīgas sajūtas.
Eksāmenu nokārtoju 2 nedēļas atpakaļ, pirmajā reizē izgāzos figurās, neiebraucu garāžā, biju tik ļoti sanervozējusies, ka man tiešām tie stabiņi juka, pildīju visu pēc "mācītā" nevis pēc mašīnas izjūtas. Bet neko, pierakstījos uzreiz nākamajam eksāmenam. Pirms eksāmena braucu pati uz laukumu un trenējos figūras līdz apnikumam, jo par satiksmi zināju, ka labi braucu, to teica gan instruktori, gan tie kas bija ar mani braukuši.
Otrā reize bija veiksmīga, lai gan figūrās izvilku kasi, nezinu, kas būtu ar to garāžu. Satiksmē gadījās dažas lažas, viena rupja pēc kuras domāju, ka viss braucam uz CSDD, bet nekā, eksāmenu ieskaitīja.
Meitenes, ja godīgi, es reāli brīnos par to, ka tiek popularizēti mīti par to statistiku ar mēneša sākumu/beigām. Viņi tač skatās, protams, viņi pavelk uz augšu vai uz leju, bet nedomāju, ka tam ir jel kās sakars ar to cik cilvēki jāizgāž. :-|
12.03.2018 09:21 |
 
10 gadi
Reitings 994
Reģ: 21.08.2012
Paldies :)
11.03.2018 23:26 |
 
Reitings 51
Reģ: 21.10.2014
Noliku rudenī ar pirmo! :-D Figūras braukājos trenēties uz laukumu ar mammas mašīnu, tiešām palīdzēja! Vairākas reizes izbraucu, paskatījos vēl youtube, kā visu jādara, un tad pārliecību devos uz eksāmenu. Lai veicas tev, galvenais nepadodies!:-D
11.03.2018 23:07 |
 
10 gadi
Reitings 994
Reģ: 21.08.2012
Ishi, paldies par uzmundrinājumu :)
11.03.2018 21:07 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nesatraucies par to izkrišanu eksāmenā un to, cik reizes jāliek, lai noliktu, galvenais kaut kad nolikt un tiešām neesmu dzirdējusi, ka kāds ļoti grib tiesības un tā arī braukšanas eksāmenu nekad nenokārto, pazīstu sievieti, kas ar 7. reizi nolika. Un es tiešām nedomāju, ka tad, ja tas prasīs vairākas reizes, tad uz ceļa labāk nerādīties, esmu pati kādu laiku nobraukājusi ikdienā pie stūres un esmu sēdējusi blakus cilvēkiem, kas ir tikko ieguvuši tiesības un varu pateikt tikai vienu- vai ar 1. vai ar 3. vai ar kuru reizi nolikuši, neviens tūlīt pēc eksāmena nemāk braukt labi un pa lielam, visi brauc +/- vienādi slikti, piedodiet :D Tur vajag pieredzi un praksi. Tā kā tas neko nemaina, kaut kad jau noliksi, nav tādas veiksmīgās formulas- mēneša sākumā, kamēr vēl nevajag nevienu iegāzt + vēl labāk dienas sākumā, kamēr vēl nav inspektors nokaitināts + bet ne pārāk agri, lai nav ļoti liela satiksme + vēl labāk ne 6dienā, jo viņam noteikti būs slikts garastāvoklis brīdienā strādājot utt, kas tik nav dzirdēts :D Vienkārši trenējies un liec :D
11.03.2018 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 994
Reģ: 21.08.2012
Vispār jau tas šoks man ir no tā, ka tieši figūrās izkritu. Labi, es braucu kā ābečnieks pēc stabiņu sistēmas, bet man ar to visu laiku labi veicies. Jāsakoncentrējas nākamajam mēģinājumam....Ai.
Pat uz ceļa netiku,par to škrobe, būtu sajutusi mašīnu, apradusi ar to eksāmena sajūtu vismaz.
Par inspektoriem....Viens otrs tiešām izskatījās tā, it kā visa pasaules vara būtu viņu rokās :D
11.03.2018 20:17 |
 
10 gadi
Reitings 994
Reģ: 21.08.2012
Jaunā, baigi interesanti, es lasīju kaut kur, ka mēneša sākumā cerīgāk, jo mēneša beigās viņiem jāizpilda izgāžamo plāns. Nezinu, cik tur taisnības, bet daudz raksta, ka esot jāizgāž kaut kāds skaits obligāti. Es ar savām figūrām izdarīju lāča, pakalpojumu, nebija nepieciešamības izraudzīties īpašu maršrutu :D
11.03.2018 20:06 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Nepārliecinātību mazinās trenēšanās - paņem pusi dienas un braukā figūras līdz viss izdotas perfekti. Kad esi eksāmenā, centies būt “tur” un koncentrējies uz braukšanu.
Pati visu noliku ar pirmo reizi bez nevienas kļūdas.
11.03.2018 19:42 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Pirmo reizi ejot autoskolā liku csdd braukšanas eksāmenu vismaz 4 reizes un nespēju nolikt (skolas instruktors tikai teica, ka braucu labi, neesot man vairs ko mācīt utt), tāpēc beigās atmetu ar roku. Pēc 4 gadiem iestājos vēlreiz autoskolā (šoreiz citā) un tad noliku csdd gan teoriju, gan braukšanu ar pirmo reizi. Bija ļoooti bail no figūrām, bet paveicās, ka dabūju kases aparātu, kā arī inspektore bija jauka sieviete, kura neradīja papildu stresu, kas ir ļoti svarīgi. Ak, jā, eksāmenu liku Rīgā, kas ir grūtāk nekā citās pilsētās, jo Rīgā ir ļoti daudz visādi krustojumi, Mūkusalas aplis, Krasta iela, vienības gatve utt, kur stresa situācijā ir viegli apjukt, tāpēc galvenais būt pārliecinātai par to, ko Tu dari un neskaties uz citiem vadītajiem, jo 90% viņi dara nepareizi. :-D
11.03.2018 19:26 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Harmony
Neķer kreņķi! Ir tādi instruktori, kuri visu savu varenību īsteno uz meitenēm-skolniecēm. Pilnīgi normāla parādība, kura nav normāla. :D Maiņas instruktoru nekad neņem tajā vai "draudzīgajā" autoskolā. Fortūnai tā ir Presto, laikam. Pamēģini jau ieteikto vai paskaties šeit: http://instruktori.lv .
---
Jaunna7
Man teica, ka kārtojot laikā līdz 12 lielāka iespēja nolikt. Skaidrojums bija saistīts ar pieņēmēja statistiku. Lai to saglabātu kaut kādam mēneša vidējam "izkritušo" rādītājam jābūt pozitīvam. To tad viņi sadalot uz dienu. Dienai ejot uz beigām paliek aizvien piekasīgāki. :D
11.03.2018 19:24 |
 
Reitings 28
Reģ: 07.06.2016
Tici man,par braukšanu nekad nevar būt pārliecināts,kamēr viss nav nolikts:-D.
Braukšanas eksāmenu noliku ar 2.reizi.
Liku pagaišgad novembrī, 1.reizē noliku figūras ar 1.mēģinājumu,tas bija ļoti vienkārši,redzēju arī,ka daudzi izgāžas. Toties satiksmē izdarīju dažas muļķīgas kļūdas(palaidu mašīnu,kaut arī man bija priekšroka,un ārpus pilsētas,kaut arī ne1 netraucēju,braucu ar mazāku ātrumu,kaut gan vajadzēja braukt 90km/h),bet ar to pietika,lai nenoliktu.Īstenībā zināju,kā nenolikšu,jo trāpījās arī tāds instruktors,kurš neliecināja,ka varētu nolikt utt.
Tad uz pusmēnesi paņēmu pauzi,bez instruktoriem,bez braukšanām aizgāju likt 2.reizi.
2.reizē satiksmi noliku bez kļūdām, 1.kārt liku, tad kad ir intensīva satiksme (ap 16.30) +trāpījās maršruts baigi ''labais''- daudz jāparkartojās+ 2x Mūkusalas aplis, Krasta iela un Maskačka, bet kaut kā noliku bez kļūdām.
Vēl nezinu, vai tas tā tiešām ir, bet liekot mēneša pirmājos datumos,lielākā daļa izkrīt,toties liekot eksāmenu 20-30tājos datumos,ir lielāka iespēja nolikt....
11.03.2018 19:04 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.07.2009
http://www.b-kategorija.lv/
Normunds Kolāts - skaitās privātais, vienkārši lielisks
11.03.2018 19:02 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nezinu, kur atrast tādu privāto instruktoru. 5dien paņēmu vienu no citas autoskolas, pilnīgs zābaks, es atvainojos, kas saka man lai pārkārtojos pa kreisi, kad esmu to izdarījusi prasa man kāpēc es tā darīju, pilsētā spiež savu gāzes pedāli uz gandrīz 80 un prasa man kāpēc es skrienot, kad es vispār jau kāju no pedāļa noņēmusi un nesaprotu, ko pie velna viņš vispār dara. Uz guļošajiem liek apstāties un pārslēgties uz pirmo - kāpēc, es tā arī nesapratu. uz 50 liek braukt 3. ātrumā, kad mašīnai apgriezieni jau iet pāri 2000, tas pats uz 70. Man mācīja uz 50 braukt ar 4 un uz 70 ar 5. Uzsākt braukšnu no kalna, nesapratu, kas par sviestu vispār, normāli uzbraucu, varētu aizbraukt, nē šis liek apstāties un sākt atkal un tad vēlreiz, rezultātā es stāvu uz krustojuma un kaut ko tur mīcos, kad sen jau varēju aizbraukt. Man bal vispār kaut ko mcitu mēģināt. Liekas, ka labāk es iešu un likšu to eksāmenu savā skolā. Varbūt jāsāk uz kontu sūtīt, lai šiem neizdev
igi, citādi tagad 3 eksāmeni, nauda uz rokas, nekādu papīru nav, iebāza kabatā 90eur. Ērti. Varbūt, ja jāsāk maksāt nodokļi vairs nav izdevīgi.
11.03.2018 18:51 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Pirms 2 gadiem liku tiesības, figūrās arī gandrīz izkritu, jo pie instruktora braucu ar golfiņu, bet paralēlā parkošanās/eksāmens bija ar audi. Ar pēdējo mēģinājumu viss izdevās. Sevi ļoti pārsteidzu ar figūrām, jo nelikās, ka tas būtu kas sarežģīts, ar instruktoru braucu visas svilpodama un tikai pāris reizes pa visām apmācībām, jo nebija jēgas vairāk braukt.
Par braukšanas daļu stresoju vēl mazāk. Vienīgais aizrādījums bija figūras.
Visbailīgāk bija pirmās pāris reizes pašai braukt pie stūres, ļoti jocīgi, ka blakus neviens nesēdēja, visa atbildība tikai uz manis.. :D
2 gadi pagājuši no čaļiem saņemu komplimentus par braukšanas stilu :-D
11.03.2018 18:47 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Nepažēloju naudu un paņēmu CSDD testa/izmēģinājuma braucienu. Iepazinu auto, figūru laukumu, procesu. Pēc nedēļas uz eksāmenu un noliku ar pirmo( Rīgā). Bet ja kādam vajag 8 reizes lai noliktu, tad vai nu instruktors galīgs lohs, vai varbūt tiešām topošajam vadītājam jāpadomā savas spējas.
11.03.2018 17:35 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Harmony
Es nomainīju autoskolas instruktoru pret privāto, brīdināju autoskolu un klātienē visus jautājumus izrunāju ar filiāles administratori. Man gan bija pretenzijas jau mācību procesā. Naudu par pilnajām stundām (neizbraukstajām) neatgrieza, tādēļ sanāca sālīti, bet man vismaz gāja secen simts braukšanas autoskolā.
Varbūt, pameklē kādu privāto - pazvani, parunā.
__
Ja runājam par "nenolikt ar pirmo reizi", ASV viena sieviete eksāmenu kārtoja 90+ reizes, nezinu vai jau nokārtojusi, vet apņēmība apsveicama. :D
Nav ko kreņķēt, stress dara savu. Pirms eksāmena sarunā braukšanu ar instruktoru. No laukuma, pa ielām, izlaiž pie CSDD pirms eksāmena. Tas ļooooti daudziem palīdz! Lai veicas!
11.03.2018 17:33 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Pirms diviem gadiem liku Valmierā. Figūras ar pirmo izdevās, taču izkritu jo trīs reizes noslāpu un itkaa kautkur apbraucot neparādīju pagriezienu, kautgan braukšanas stundās ar to tiešām nebija problēmu un arī eksāmenā atceros ka visu rādīju. daudzi teica ka man ar instruktoru eksāmenā nepaveicās jo pie viņa neviens ar pirmo nenoliekot. Ar otro reizi pie cita instruktora noliku bez problēmām un pat nenoslāpu :-D
11.03.2018 16:57 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Šobrīd esmu ceļā uz. Nevaru nolikt skolas brauksanas eksāmenu. Gāž iekšā un piesienas pie visa. Braucu jau no augusta, visa Latvija jau izbraukāta, bet eksamenu nolikt nevaru. 3. reizē pateica, ka es visu mākot, visu saprotot, zināšanas un prasmes ir, bet vajagot vairāk pieredzes, neko vairāk iemācīt man nevarot. Nu bet bļāviens! Pieredze nāk ar gadiem! Jau nolaižas rokas.
11.03.2018 16:52 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Pirms četriem gadiem es izkritu csdd eksāmenā 4.reizes un atmetu ar roku. Pagāja četri gadi, kad saņēmos atkal likt tiesības un biju ļoti nedroša par sevi, jo instruktoriem jau sev alga arī jāpelna. Mācījos Rīgā un dažas reizes Talsos. Talsos gāja grūtāk īpaši uz laukuma. Bet noliku Rīgā ar pirmo reizi, kas bija pārsteigums man pašai :-D
11.03.2018 16:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!