Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ļoti interesanta aptauja sievietēm!

 
Reitings 30
Reģ: 26.02.2018
Sveiki!
Vai TU lasi, vai kādreiz lasīji žurnālu Lilit? Man ir nepieciešams tavs viedoklis par atspoguļoto sievietes tēlu Lilit žurnāla reklāmās!
Katru dienu mēs redzam simtu reklāmu, īpaši, kur ir attēlota SIEVIETE! Kas ir sieviete reklāmās un kādu nozīmi tā sevī nes? To taču ir ļoti interesanti uzzināt! Tāpēc, mīļas sievietes, man ir vajadzīga Jūsu palīdzība!
Piedalieties manā sievietes aptaujā par žurnāla Lilit sievietes tēliem! Jūs man ļoti palīdzēsiet manā bakalaura darbā, un tas aizņems ne vairāk kā 5 minūtes no Jūsu laikā!
Iepriekš paldies un sūtu Jums daudz plusiņu karmai! Bet, ja Jūs vēl arī dalīsieties ar aptauju ar kādu, tad Jūs esat manas dievietes! Un atceraties - visu var karaļi, bet karalienes var vēl vairāk!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeyVroe0_Xb5gvtEB3PLtuPotZtTAceKVffO2zszoCL5olRfA/viewform#responses
01.03.2018 12:09 |
 
Reitings 30
Reģ: 26.02.2018
Mīļās sievietes, diemžēl joprojām nesasniedzu vajadzīgo respondentu skaitu un, tāpēc ceru uz Jūsu palīdzību!
06.03.2018 13:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits