Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sporta klubs sievietēm

 
Reitings 15
Reģ: 11.09.2012
Sveikas, dāmas!
Tuvojas pavasaris, tāpēc gribas savā dzīvesveidā ieviest vairāk fizisko aktivitāšu. Varbūt varat ieteikt labāko sporta klubu/ fitnesa studiju sievietēm Rīgas centrā? Kādas atsauksmes par Lady Fitness vai Body Sport? Varbūt kāda ir apmeklējusi šeipinga sporta klubu Juta (ja tāds vēl darbojas)?
23.02.2018 15:12 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Kād''el vēliestie';si sieviešu sporta klubu?
23.02.2018 15:53 |
 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Vienmēr, cik apmeklēju, tad apmeklēju tieši LadyFitness. Man patīk, ir plašs grupu nodarbību klāsts, kā arī sporta zāle ir ar visu man nepieciešamo, pieejama arī sauna...
kabans, man personīgi patīk labāk sieviešu sporta klubā, jo jūtos ērtāk un man iepazīties nav nepieciešams, un atrādīties nevienam neeju. Šo es neattiecinu uz visām sievietēm, vienkārši man visu, kas priekš manis vajadzīgs ir pieejams, piemēram, Lady Fitness un man nav nekādu citu vajadzību apmeklēt citu sporta klubu, taču citām sievietēm tas var būt ir citādāk un būt citi iemesli.
23.02.2018 16:02 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es kaut kā esmu ievērojusi ka tieši sievietes vairāk slinko un pēta citas sievietes, kamēr veči vienkārši dara kas viņiem jādara. Nesaprotu kāpēc vīrieši sporta zālē dažām traucē..
23.02.2018 17:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits