Pase un manas izredzes

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Heija, sveiciens visiem! Man tagad ir plānos vasarā aizbraukt uz Ukrainu, jo esmu dzirdējis, ka tur tās ukrainietes ir baigi kāras uz eiropiešiem. Un es tieši gribu tikt vaļā no nevainības. Bet man te rādās jautājums:

kam meitenes vairāk atdot priekšroku – pilsoņiem vai nepilsoņiem?


Negribas, lai aizbrauktu un man tur gaidītu „abloms” saistībā ar to, ka neesmu Eiropas pilsonis, bet tikai tās iedzīvotājs. Tā ka gribas to jautājumu atrisināt jau tagad pirms vēl nav par vēlu:

vai man vajag pilsonību, lai nokoļītu sev kādu meiteni Ukrainā vai pietiks arī ar vienkāršu Eiropas iedzīvotāju pasi?


P.S. Ja, un vēl… Var būt kāda zina kur tieši Rīgā var nopirkt T-kreklu ar lielas drukas uzrakstu: „I’m from Latvia” (vai „Latvian here”)?

Liels paldies uz priekšu!
16.02.2018 16:06 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
eu, man radās ideja, tā nevainība jānotirgo. nu internetā tak ik pa laikam izpeld raksti ar to kā meitenes pārdod pirmās nakts tiesības par bargu naudu. varbūt arī čalis kādu ieinteresēs - varēs sev bikses pēc tam jaunas nopirk
A kā viņš to nevainību pierādīs?
17.02.2018 00:32 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
A kā viņš to nevainību pierādīs?

Parādīs savus "palagus" par meitenēm no cosmo un citiem forumiem(t)
17.02.2018 09:42 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Es nejaucu privāto dzīvi ar darbu.
Nevar sajaukt to, kā nav

Pērle! :D
17.02.2018 23:52 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Es nejaucu privāto dzīvi ar darbu.
Nevar sajaukt to, kā nav

Pērle!

Paldies!:-D
19.02.2018 07:54 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
MrCarrot
Sveiks!
Esmu dzirdējis ļoti labas atsauksmes par meitenēm no Brazīlijas un Rumānijas!
Ja ir interese par vietējām dāmām, tad rēķinies, ka Rīgas (nesen atklāju, ka arī Daugavpils) klubos un bāros ir ļoti grūti kaut ko izveidot - vairākus gadus veltīju teorētiskai un praktiskai šī jautājuma izskatīšanai. Pieņemu, ka tas tā ir straujā seksa tūristu pieplūduma dēļ. Uzskatu, ka Rīgā ar meitenēm labāk iepazīties kādos interešu (deju, dziedāšanas utt.) pulciņos.
Pats gan dodu priekšroku meitenēm no citām pilsētām. Tikai nesen konstatēju, ka mazākās pilsētās (piem, Liepājā un Valmierā) kopumā meitenes ir atvērtākas un ne tik aukstas kā Rīgā un ar viņām ir vieglāk komunicēt un veidot attiecības.
Cerams, ka kaut nedaudz tev palīdzēju!
25.03.2018 00:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits