Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apalītes pret tievajām.

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Sveikas dāmas. Ilgi domāju vai vajag ar Jums padiskutēt, bet nu labi, lai jau iet.
Tātad esmu sākusi strādāt jaunā darba vietā, kur ir paliels kolektīvs un vairākums ir sieviešu.
Viss jau būtu jauki, bet nācās novērot vienu lietu-tās kolēģes, kas ir apalītes(kā, lai maigāk pasaka) ir ļoti ar dzīvi neapmierinātas. Pārējās ir foršas, par sevi pārliecinātas, simpātiskas un ļoti draudzīgas, bet tās apaļās, konkrēti ir divas, tieši savā veidā mani kā jauniņo ignorēja un vēl veltīja pāris naidīgus acu skatienus. Tāda sajūta radās it kā būtu kaut ko ļaunu izdarījusi vai būtu kaut ko viņām parādā. Vārdu sakot nepatīkami.
No manas puses izrādu kā pret kolēģēm cieņu un pati sveicinu un apjautājos kā iet, bet no viņām nekādu pretreakciju nesagaidu.
Un tas arī visvairāk krīt acīs, tieši tā attieksme no viņu puses, jo ar pārējiem nekādu "problēmu" nav. Lieku pēdiņās, jo it kā jau man ar viņām nav jādzīvo kopā, bet patīkami nav, kad iekrīt vienā darba laikā strādāt.
Tad nu no citu sarunām un kā viņas kontaktējas ar citiem var redzēt, ka ir visu laiku tāds kā negatīvisms un būtībā arī vairāk kontaktējas ar vīrieškārtas kolēģiem nevis sieviešu.
Labi man ar lieko svaru nekad nav bijušas problēmas un pati es nevaru spriest, kāda ir sajūta, kad ir liels liekais svars un vai tiešām, tad visa pasaule apkārt liekas nebaudāma.
Vēl atceros kopmītnes laikus, kad pie mums istabā ielika ļoti apaļu meiteni un viņa burtiski uzvedās, kā vīrietis. Visām, kas dzīvoja vienā istabiņā bija ļoti labas attiecības un gāja jautri. Bet viņas attieksme pret pārējām gan bija ļoti negatīva un vienmēr izteica kādas ļaunas piezīmes. Un pārējie baidījās no viņas. Mēs vēl centāmies viņai palīdzēt tievēt, jo viņa pati teica, ka nav apmierināta ar svaru, bet viss beigās izvērtās ar torti un divām lielajām čipsu pakām guļot gultā. Ja ir tā, ka neesi apmierināta ar savu izskatu un, ja vēl ir tā, ka dēļ tā cieš apkārtējie, vai nevar tomēr mēģināt savest sevi kārtībā? Vai vismaz uz doto momentu censties paturēt sevī to negatīvismu.
Vai Jūs esiet ievērojušas, ka tieši tās apaļās zem 30 parasti ir naidīgi noskaņotas pret citām sievietēm?
Un vai vispār ir nācies kaut ko tādu pamanīt, vai arī pašām ir bijis liels liekais svars un, tad var padalīties kā tad īsti jutāties.
Brīva vieta izpausties :-)
10.02.2018 18:06 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
ā un atvainojos, lai jau neizraisītu lielu negatīvo komentāru lērumu. Tās apaļas kolēģes arī ir simpātiskas :-)
10.02.2018 18:09 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Neesmu nekad ievērojusi, ka apaļīgākiem cilvēkiem būtu riebīga attieksme tikai tāpēc, ka tie ir apaļi.
Vnk wtf :-D
10.02.2018 18:16 |
 
Reitings 54
Reģ: 13.01.2018
Ne jau apaļumā gan jau ka tā problēma, bet gan tajā ka skauž, vīrieši gan jau, ka arī uztver tiki kā čomienes un nekā vairāk..
Man draudzene strādā vīriešu kolektīvā , bet ir kabinetā ar vēl vienu , kamēr mana draudzene jauna tieva , simpātiska tikmēr otra resnīte , kura patstāvīgi problēmas ar svīšanu utt.. un vienmēr kad pie manas draudzenes nāca kolēģi vīrieši sveicināties un paflirtēt tā tusnīte naidīgi lūrēja un pat ar vēl vienu kolēģi aprunā, ka mana draudzene esot staigule, lai gan patiesībā ne ar vienu pat tikusies nav, pasmaida atbild un viss..
Un arī tas ka dažas labas tievās atļaujās skatīties nosodoši kad tusnītes stumj māgā cepumu uc saldumus..
Ko tev ieteikt nezinu, laikam jāsamierinās un tas arī viss vai arī jāizrunā kas par vainu..
Ko citas saka par to ka šīs tādas niknas? Nedasex ilgs varbūt arī?:-D
10.02.2018 18:16 |
 
Reitings 54
Reģ: 13.01.2018
Vai arī varbūt tās tievās ir kaut ka nelaipni izteikušās vai kā un tādēļ tusnītēm zobs?
10.02.2018 18:18 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Pixie Bingo:-D
Nu pārējie kolēģi pasmejās, jo tas tiešām ļoti acīs cērtas. Un galvenais, ka man tieši ar viņām abām ir sanācis "kašķis" ar pāris vārdu pārmaiņām, nekas īpašs tur nebija, bet kladzināja gan tā, ka jau otrs darba gals zināja. Tas tiešām bija sīkums ar ko ātri vien varēja tikt galā.
10.02.2018 18:21 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Cik aprobežoti cilvēkus reducēt tikai uz viņu svaru. Un kā Tu zini, kas cilvēkam notiek privātajā dzīvē, viņa galvā un sirdī. Un tie cilvēki, kuri ir darbā draudzīgi, ne vienmēr tādi arī patiesi ir. Ir cilvēki, kuru māk labāk uzlik masku un citi nē.
Tavus apgalvojumus neesmu novērojusi, jo cilvēkus neiedalu pēc svara, ādas krāsas, nacionālās piederības, seksuālās orientācijas un uzskatiem.
Sekli!
10.02.2018 18:22 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
It kā neko tādu neesmu manījusi, acīs jau neviens parasti nemāk pateikt, bet gan aiz muguras.
10.02.2018 18:23 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
gazele tikai dalos ar savu novērojumu par to, kas ir manā darba vietā. Nevis jau iedalu visus cilvēkus.
10.02.2018 18:24 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Tu iedali cilvēlus tavā darba vietā!
10.02.2018 18:29 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Nu, tad jau varbūt es varu iet un bļaut par diskrimināciju attiecībā uz sevi, nestrādāju Latvijā un esmu vienīgā iebraucēja savā darba vietā.
Ja tieši no šo sievieškārtas kolēģu attieksmes un manis sacīto var nosaukt par visu cilvēku iedalīšanu, tad ok.
10.02.2018 18:32 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Ne, ir gan nejaukas tievas meitenes, gan pozitivas apaligas. :) Pati sevi izmainas nejutu, jo ir buts ar liekajiem kg. Varu but gan pesimistiska, gan apmierinata abas lomas.
10.02.2018 18:34 |
 
Reitings 54
Reģ: 13.01.2018
Nav jau jāiedala visi cilvēki. Man ir arī draugu lokā apaļīgas sievietes, vienai ir labs darbs, laba alga, māk sevi gan pasniegt tā lai ar viņu būtu jautri un forši parunāt un pasēdēt, vienmēr kopta, laba gaume un tā . un starpcitu vienmēr pozitīva un labsirdīga (ja nav pretēja iemesla.
Vēl viena ir , kura peldās vīriešu uzmanībā un komplimentos un iet bieži uz randiņiem, sēž tinderī un ar viņu arī ir jautri pasēdēt paklausīties stāstos un nav ieciklējusies uz saviem pārdesmit liekajiem kg
un vēl pārītis kuras ir apmierinātas ar savu dzīvi, bet ir arī tādas, kuras ieciklējušas uz savu resnumu, nemaz neinteresējas par kosmētiku kā tādu arī apģērbu velk, kurš der un ne vairāk, skatās ar skaudību uz pārējām draudzenēm , jo cita precās, citai karjera , citai bērnu un viņai nekas, tādēļ nekas cits neatliek kā tikai gausties un uz citiem izlikt savu negatīvismu..
Lai gan neesmu psihologs un tie ir tikai mani subjektīvi noverojumi un ne vairāk, varbūt arī ja šīs sievietes būtu ar Meganas Foksas figūru būtu tieši tādas pašas..
10.02.2018 18:35 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Un te ir vēl viena lieta, meitenes, kas jāatķeksē pirms aizrādiet par seklumu. Es tikko uzsāku strādāt un šos cilvēkus satieku pirmo reizi dzīvē. Manā gadījumā es nevērtēju uzreiz pēc izskata, bet gan pēc attieksmes. Vizuālais tas, ka apaļas ir vienīgā lieta, ko starp viņām varēju savilkt nezinot kādas viņas ir patiesībā. Un pēc tam tikai ko jau nu katrs par viņām izsakās, ko būtībā es neņemu vērā, jo cenšos spriest pēc tā, kas attiecas personiski pret mani.
Tad jau, piemēram, ieraugot puisi, kas ar Jums cenšas iepazīties,kad Jūs viņu atraidiet dēļ tā, ka nav Jūsu gaumē arī liecina par seklumu.(jo nedevāt iespēju parādīt kāds viņš ir patiesībā).
10.02.2018 19:23 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Man vispār nepatīk izteikts slaidums. :-D pati esmu normāla svara, BMI ir ideāls
Man šķiet Kardašjanai ir perfekta figūra. Ne slaida, ne apalīte. Zinu, zinu plastiskās op., bet balti apskaužu meitenes, kurām no dabas tāda figūra :-)
.
Man ir nācies sastapt tikai ar dzīvi apmierinātās.
Manuprāt, tur nav vaina apaļumos, bet gan galvā. Jebkurš cilvēks var izskatīties labi, jebkurš uz šīs pasaules. Tievs, resns, apaļš, ratiņkrēslā, invalīds. Problēma varētu būt arī kopskatā. Varbūt nezin kā krāsoties, varbūt nevar piemeklēt pareizo apģērbu. Varbūt arī problēmas dziļāk, kaut kur emocionāli, zemapziņā
10.02.2018 19:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tev vēl vajag tēmu par algām un tēmu par abortiem, un lielo kašķu tēmu četrinieks būs nosegts.
10.02.2018 19:52 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Vai Jūs esiet ievērojušas, ka tieši tās apaļās zem 30 parasti ir naidīgi noskaņotas pret citām sievietēm?

Nē, neesmu neko tādu novērojusi.
10.02.2018 19:57 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Cik gan daudz labāka būtu šī pasaule, ja cilvēki izbeigtu knābāt cits citu par tievumu/resnumu.
10.02.2018 20:03 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nevar būt tā, ka ievēro Tev nepatīkamas īpašības vairāk, jo sievietes ir ar lieko svaru? Ceru, ka neuztversi šo jautājumu kā uzbrukumu, vienkārši šī diskusija atsauca atmiņā pasenu diskusiju par citu cilvēku kategoriju un viņu “tipiskajām īpašībām” un likās, ka, iespējams, més vienkārši vieglāk saredzam tās stereotipiskās īpašības konkrētajā cilvēkā un “norakstām” uz to konkrēto iemeslu (mūsuprāt). Piem., Tavā gadījumā, viņas vienkārši nav draudzīgas dabas cilvēki, un tam ar svaru nav nekāds sakars?
10.02.2018 20:18 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nē, tādu novērojumu nav. Ja tādus sāktu domāt, tad liktos, ka ar garīgo veselību un prāta spējām kaut kas būtu sagājis doskā. Šoreiz lēts domu gājiens, pacenties ko dramatiskāku, 57days jau pameta, uz kuras bāzes jāveido. Kaut kāda trauma un slikta pieredze ar tiem apaļīgajiem varbūt, kur pat šis faktors nav spēlējis patiesībā lomu, kaut gan ļoti iespējams cits iemesls.
10.02.2018 20:22 |
 
Reitings 54
Reģ: 13.01.2018
Cik gan daudz labāka būtu šī pasaule, ja cilvēki izbeigtu knābāt cits citu par tievumu/resnumu.

Bet kā tad ar sieviešu galeno īpašību tā saucamo - deguns citu darīšanās ? Tas ir jau man liekas vēsturiski, ka otra jāpaknābā un jāaprunā lai nodzītu spriedzi..
*
*
*
Cik daudz sievietes ir dzirdētas sakam "man ir tik daudz darīšanu un interesanta sava dzīve, lai nelīstu svešā" un tad citu vakaru pie vīna glāzes sākas "nu bet tak Ieva iet uz sport zāli kaut ko tur ņemās, bet kad bijām ēstuvē tad tik stūma iekšā kartupelīšus ceptus ar vistu, nu šausmas"
Un lai met ar akmeni jebkura, kura nav bijusi virspusēja/sekla un ne reizi nav neko sliktu nodomājusi vai pateikusi par otru izskata dēļ jo īpaši satiekot cilvēku pirmo reizi un neko nezinot par šo cilvēku :-P
10.02.2018 20:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits