Tēta nedienas 2

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vai kāda skatās?:-)
08.02.2018 14:41 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tas dzīvoklis man vēl nelikās trakākais. Jā, remonts nemākulīgi taisīts un vietām arī netaisīts nemaz, bet, manuprāt, smukākās profesionāļa līmētas tapetes jau nu nav svarīgākas, piemēram, par brillēm bērnam, no nesmukākas sienas neviens vēl nav nomiris. Nedaudz nošokēja netīrie trauki. (t) Bet visvairāk šokēja vīrs. OK, tu vari nestrādāt, var gadīties, ka nevari/nejēdz atrast darbu; es arī nešķirtos no sava vīra, ja viņš īslaicīgi zaudētu darbu, piemēram. Bet es uzskatu, ka vīrietim pašam jāredz un jāsaprot, ka jāsalabo skapja durvis, ka krampītis ir izkritis un jāsalabo, un tas tak nav normāli, ka bērni raud, kad tētis ar viņiem "komunicē", būtu vismaz normālu kontaktu ar bērniem nodibinājis. Tajā šovā visi trīs bērni raudāja, pat vecākais, tas jau ir rādītājs.
19.04.2018 21:47 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Tikko sāku skatīties vakardienas sēriju,un joprojām nespēju noticēt, ka tajā tējas krūzītē iebēra 7 (!!!) cukura karotes!!:-D
19.04.2018 21:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet soks par parejo nav? Ledusskapis netirs , est nav ko, aiznemas 20 euro ka laura teica viniem ta liela nauda, un...noperk tikai saldumus par to, nekadu jedzigu partiku. Berni ed no netiram plastmasas blodam , atslegu aplimeja ar zilo skocu!!!!!!!!!!!!!! tipa salaboja, nu jomajo.
19.04.2018 21:55 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Rīdziniece, ņemot vērā to, ka tas čalis nekur nestrādā un viņa bērniem no viņa ir bail, mani tas viss pārējais īpaši nepārsteidza. :-D Par ledusskapi gan bija tāds :-O ka var dzīvot arī tā.
Bet es nesaprotu, kāpēc viņš, līmējot tapetes, aizlīmēja rozeti ar zilu izolācijas lentu, un mani tiešām interesē, kā viņš to izolācijas lentu dabūs pēc tam nost. Jo tur pat man būtu ko palauzīt galvu, kā to izdarīt.
Es tiešām nesaprotu, kas tiem cilvēkiem vainas, viņi nekad nav redzējuši kā līmē tapetes? Es arī augu bez tēva, dzīvojām divatā ar mammu, bet tapetes pat es protu līmēt no gadiem 16. Vientuļās mammas dzīvo neremontētos dzīvokļos? Vai kā? Man liekas, ka noskrūvēt rozetei vāciņu, izgriezt caurumu tapetē (kaut nelīdzeni) un uzskrūvēt atpakaļ prot pat desmitgadīgs bērns.
19.04.2018 22:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ne man labak patik zilais skoc kur aplimeja durvju atslegu. bars ar skocu, es uz pauzes.
un stv spdienskatos ar uz pauzes...netira vannasistaba???????????????? ne, nopienti to teica laura kas dzivo ka bomzis cuku kuti?:-O:-O:-O:-O:-O
19.04.2018 22:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un citas vcirs slinks, ne nopietni...KADS TAVS LAURA...es sokaaaa TADA DIVKOSE.
19.04.2018 22:19 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu labi daudz tādu ģimeņu - saprotu, ka Laura bija tajā šovā, bet kas viņai bija par problēmu? Tā kā nākusi no nelabvēlīgas ģimenes vai kas (bez uzbraucieniem, neko par to šovu nezinu, tik cik, ka tur piedalījās ar smagām problēmām sievietes)? Viens otru mīl, par bērniem rūpējas, bet, ja tas vīrietis būtu kaut nedaudz čaklāks utt., tad ietu jau labāk viņiem. Laura saprot, ka jātīra, jādara, bet nu jā, iespējas ir kādas ir, bet nu nav arī nauda jāiztriec saldumos - var taču keksu uzcept un visiem bērniem pietiks vairākām dienām un būs lētāk. Tāpat tas brālis, pie kura nāk dirnēt arī interesanta paskata meitene, nu baigi traki, ka tā neapjauš daudz ko, jo nu laikam tā bērnība traka bijusi. Protams, izteicieni un runa, valoda zem katras kritikas un baigi tā ārprātīgi kopumā rada iespaidu, lai gan kaut kādas pamatlietas jau ir. Bet viņi taču varētu darīt daudz vairāk paši, lai būtu tā dzīvošana labāka - tapetes ir, līmi nu sajaukt otro reizi lai mācās, durvis pielikt un jau labāk. Tāpat komentētājs raidījuma vidū minēja, ka nopelnīs tos 500 eiro, varēs kaut ko izdarīt, būs nauda utt., tieši tajā momentā nodomāju, cik feini, nu jā, tas pat atsver dalību šādā šovā un tāda stāvokļa atrādīšanu tv, jo tiešām varēs tās trubas pareizi salikt, lai ir ūdens viņiem, bet beigās sapratu, ka nē, galīgi trūkst viņiem tā (piemēra?) vai drīzāk izpratnes par daudz ko. Baigi traki.
19.04.2018 22:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
vecis redz realo situaciju, berni..bet vinam vajag TETOVEJUMUUUUUUUU.. ta ka naudu atkal notrallinas.
19.04.2018 22:41 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Man trakākais likās attieksme pret bērniem, izskatījās, ka bērniem no viņa ir bail. Meitene nevarēja pastāstīt, ka vēders sāp. Vecākais puika visu laiku tik mierīgs, tāds kā iebaidīts. Un kad līmēja tapetes, tad puika gribēja palīdzēt un viņš dzina viņu prom.. Saprotu audzis bez tēva utt. Bet pats uzvedās kā bērns, krita histērijā, raidījuma beigās vēl apvainojās.. Ja viņam nebūtu tāda Laura, kas lai vai kā vismaz grib cīnīties un bērniem kaut ko labāku, man liekas viņš kkur uz ielas jau būtu nomiris..
19.04.2018 22:46 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Būtu cits rūpīgāks vīrietis, būtu cita dzīve. Varbūt tad arī mainītos pati Laura. Bērniem neies viegli.
19.04.2018 23:22 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Jā, pēdējā sērija bija kaut kas. Kas tur viņiem īsti pie vainas, ka tā ir?
20.04.2018 15:34 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Personīgi man visskumjākais brīdis šķita tas, ka pēc 500 eur iegūšanas neviens pat vairs neatcerējās par brillēm mazajai.
20.04.2018 17:25 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Es arii shodien noskatiijos jauno shovu ''Mamm, brauc maajaas!'' , Laura arii tur ir tikusi iekshaa . :-D
Tagad nezinu kas ir trakaak - Taadu viiru kaa Laurai, vai viiru kaa Roberts Gobzinjsh . :-|
Taa Gobzinja attieksme ir vienkaarshi shokeejosha. Man vinjsh taads neriktiigs liekas peec shii shova. Kaut ko chiikst par atpuushanos 4h pa dienas vidu, visiem maajaas ir jaachukst & nedod Die's kaads vinju kungu iztraucees un pajautaas kaut ko . Skapiiti, gultu meitaam salabot pats nevar , kaut kaadas smiekliigas atrunas par instrumentiem un invaliditaati. Spoguli vannasistabaa arii nomazgaat vinjam nav iespeejams jo tur ir rokas jaacilaa un vinjam saapot.. nu nemaz tik vaargs vinjsh neizskatiijaas. :-|
20.04.2018 17:33 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Lauras vīru mierīgi var pieskaitīt pie viņas bērniem.
20.04.2018 17:58 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Saintriģējāt ar to "Mamm, brauc mājās!" Diezgan pretīgi skatīties. Gan Lauras liekuļošanu, ka viņai jau nu gan māja spīd, gan Gobziņa un viņa sievas iedomību un smīkņāšanu.
20.04.2018 20:21 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Jēziņ, domāju par ko tad te visas tā šausminās, omg, noskatījos un viss bija skaidrs:-/, ko tā Laura tajā vecī atrada? Neko mājās sataisīt nemāk, ar bērniem nespēlējās, lupata ne vīrietis! (t)
Un tie viņa aizbildinajumi,ka tēvs nav mācījis un totāls stulbums, manam draugam ar tēvs nebija, nu bija bet viņš nelikās ne zinis par bērniem, bet draugs man māk , šķiet visu un tēvs viņam neko no tā nemācīja, ok varbūt visiem nav zelta rokas,bet tad tā ar pasaki.
Nu tur viņam no pakaļas aug rokas.
Vispār briesmīgi piedalīties tādā šovā kur visa lv redzēs cik nemākulīgs "vīrietis" ir . Un kad pārbīdīja to zaļo dīvānu , tad tā "reklamēja", cik daudz sūdu tur bija,bez maz vai ka Laura slikta saimniece .
Briesmīgi ,nu nabaga bērni un pēc viņa šķita,ka šis uzskata, ka viņš; ir visu naudu tik sev pelnījis,jo tak ar savām rokām darīja,darba pat neko normāli viņš neizdarīja, gan jau pēc dažām dienām i tās tapetes atlimejas un durvis skapim izkrita.
Oj par ledusskapi man vispār šoks,nu pat ledusskapim durvis nemāk ielikt.
Viņiem pašiem neērti nebija piedalīties???:-/
20.04.2018 22:41 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Viņiem pašiem neērti nebija piedalīties???

Viņi iepriekš bomžoja kāpņu telpās un dzīvoja kkādā dārza būdiņā..
Gan jau nelepojas ar to visu, bet tādi prasti, neizglītoti cilvēciņi. Viņi to tā neredz, kā uz to skatās vairums, kas to raidījumu redzēja. Tāpēc arī viņu vēlmes ir tādas, kādas ir.. tetovejumi un teļļuks.. ar visām palīdzībām, joprojām bezatbildīgi bez tālejošiem merķiem. Bet cerams, ka šī izvazāšana pa tv šoviem nāks par labu.
20.04.2018 22:56 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Vakar noskatījos tikai 15 minūtes un tur teica, ka vīrietis strādā (auto mazgātuvē, man šķiet). Vai arī vēlāk atklājās, ka tomēr nē?
20.04.2018 23:05 |
 
Reitings 54
Reģ: 21.06.2016
kapēc mazais mācās lasīt krieviski?:-/
20.04.2018 23:26 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kā reize ar valodām tajā ģimenē manā skatījumā viss ir korekti saregulēts, jo bērni runāja arī latviski. Es pati augu bilingvālā ģimenē un uzskatu, ka tas ir visvērtīgākais, kas man ģimenē ir dots. Piemēram, mana mamma ar mani runāja krieviski, bet ar savu mammu (manu vecmammu) - latviski, manuprāt, tas ir retums, jo mammas parasti ar bērniem runā tajā valodā, kurā runā ar māti. Ļoti labi, ka bērni no tāda vecuma iemācās uzreiz 2 valodas. Mani brālēni arī iet krievu skolā, bet latviski runā tā, ka nepateiksi, ka nav latvieši.
20.04.2018 23:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits