Fitnesa aproces.

 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Geribu, bet nevaru izvēlēties:D
Padalaties, kādas lietojat (ja lietojat). Stāstat + un -.
Kādu gribu? Nu tādu, kuru varu nēsāt visu dienu un lai viņa ir pietiekami gudra, lai atpazītu darbības veidu. Nu karoče- lai mēra, cik aktīva esmu ikdienā:D Skriešanai man ir mans TomTom runner, bet gribu arī aproci.
Paldies:)
07.02.2018 22:20 |
 
Reitings 7
Reģ: 29.12.2017
Daenerys1, varbūt vari iemest bildi ar savu pulksteni?
Izskatās pārāk labs ebayā :D
08.02.2018 23:00 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Alexxa, pa kuru laiku tad Tu strādā un guli, ja reiz Tev iznāk dienā nostaigāt ap 31.6 km, kam jāveltī aptuveni 4.4 h vai vairāk?
09.02.2018 09:06 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Soļu skaitītājs jau skaita tikai soļus, tāpēc, lai zinātu noieto attālumu, jāzin soļa garums. Ar tā noteikšanu var būtiski nokļūdīties, tāpēc vislabāk attāluma mērīšanai izmantot GPS navigatoru.
09.02.2018 09:12 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
man būtiski būtu veiktā distance un ātrums, soļu skaits mazāk svarīgs. šobrīd interesē atšķirība starp aproci un pulksteni.
09.02.2018 09:23 |
 
Reitings 42
Reģ: 30.01.2018
Man ir no Aliexpress, maksaja kautkadi 20 eiro. Rāda pulsu uz pulsktenja, laiku, soļus un var ielikt aktivitati, piemeram, velobraukšana, skriešana, kurai tad nu mera ilgumu un distanci, bet gps tad jasledz telefonā.
Uz telefona ir aplikacija, kas nolasa miega fāzes, cik dziļais, cik seklais miegs. Mēra pēc pulsa nevis pec kustibam man liekas. Rada visas dienas pulsa liiniju.
man loti patik ka uz pulkstenja redzu ka zvana telefons un kas zvana tapat sms, skype, watsapp pazinojumus. T.i. redzu ka ir atnacis un dalju pazinojuma bet protams nevaru ne lidz galam atvert ne atbildet no pulkstenja nav jau tada limenja smartwatch. bet tas ir erti, ja, piemeram sportoju aerobika un telefons ir somaa, tad redzu vai ir verts skriet pec telefona, ja zvanitajs ir bernu aukle vai atzvanishu velak, ja draudzene zvana.
ir telefona meklešanas funkcija, ko bieži izmantoju :D
09.02.2018 09:30 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Mani arī šī tēma ļoti interesē. :-)
1) kādu firmu varat ieteikt? Vai populārais Garmin un ieliktais Ebay brīnums ļoti atšķiras? Viņi darbojas uz baterijām vai ar uzlādi kā mobilie telefoni?
2) visos ir pulsometrs?
3) lietojat viņus 24/7? Tas nav kaitīgi veselībai, ja nepārtraukti pie ķermeņa atrodas elektroniska ierīce?
4) pēc tam visa informācija nokļūst endomondo vai līdzīgā aplikācijā?
09.02.2018 09:32 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
ah, sāku rakstīt, uzrakstīju tik garu tekstu, spiežu pievienot un izrādās, esmu jau izlogota ārā...dusma. Tagad teksts būs īsāks, jo slinkums visu pārdrukāt.
Tātad man ir Garmin, precizāk šis:
https://pulsometrs.lv/produkts/garmin-forerunner-235/?gclid=CjwKCAiAqvXTBRBuEiwAE54dcPF74RgimFqEdZcZ0JqXQE3cuYRqxhxbTSCeaaNIOBB9MKUbQbaGmRoCHQoQAvD_BwE
Esmu ļoti apmierināta. Pulkstenī ir pulsometrs, kas man ir svarīgi skriešanai, lai zinātu, kurā sirds zonā esmu, kāda ir sirds kadence utt, lai sevi nepārslogotu un, kāda ir aerobā slodze. Pēc katra treniņa pasaka recovery time.
1) Garmin maksā 10x vairāk kā ebay brīnums. Neticu, ka viņš precīzi mēra pulsu.
2) Visos nav pulsometrs, tā ir papildus funkcija.
3)lietoju 24*7.
4)viss nonāk endo, strava un garmin connect appā, kur var visu smalki izanalizēt.
Forša funkcija ir meklēt telefonu, šad tad noder. Pulkstenis ir ļoti labs. Bet arī TomTom, Suunto, Polar ir labi.
09.02.2018 10:50 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Manā ir pulsometrs, miega ciklu analīze, soļu skaitītājs, kaloriju skaitītājs (šim es neticu), sporta veidu izvēle, bet tā nenotiek automātiski. Varu izvēlēties skriešanu, riteņbraukšanu, lekšanu ar lecamauklu, skriešanu uz celiņa, lekšanu, presīti. Manā pulkstenī nav asinsspiediena mērītājs, paziņai ir arī tāds, bet nav precīzs - mēs vienā pasēdēšanā visi kolektīvi izmērījām asinsspiedienu ar pulksteni un ar profesionālo asinsspiediena mērītāju. Atšķīrās.
Mans ir uzlādējams ar USB pie datora.
Lietoju visu laiku, izņemot, ejot dušā (šodien noņēmu solārijā), it kā skaitās waterproof, bet tā kā es vienu dārgu waterproof pulksteni tomēr sabeidzu baseinā, tad neriskēju atkārtot.
Reālās bildes uz manas rokas te:
https://failiem.lv/u/9kdwugqf
09.02.2018 11:25 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ā jā, tam pulkstenim ir aplikācija un es varu telefonā redzēt, kas un kā. Maksāja 25$, jo man vajadzēja savienojamību ar Iphone, Androīdiem pulksteņi ir vēl lētāki. Īsāk sakot, esmu ļoti apmierināta ar šo 25$ pirkumu, jo man tas bija vajadzīgs divām lietām: a) soļu skaitīšanai, b) miega analīzei. Tā kā nesportoju, ja neskaita garas pastaigas, man pulsometrs un visi tie sporta veidi nav svarīgi. Ja tas būtu ļoti svarīgi, tad pirktu ko dārgāku.
Vēl manam pulkstenim ir mūzikas režīms, foto režīms un zvanu režīms, proti, pulkstenis vibrē, ja zvana telefons vai modinātājs, kaut kādā veidā varu ar to regulēt foto un mūzikas klausīšanos, bet nav aktuāli.
Šorīt mani pulkstenis pamodināja brīdī, kad uzskatīja, ka esmu vieglajā miega fāzē un varu viegli piecelties; un nekļūdījās.
09.02.2018 11:30 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Jau atkārtošos. Man ir Samsung Gear Fit2. Tas automātiski nosaka veikto darbību, mēra pulsu un miega režīmus. Vienu reizi pieķēru kļūdu. Uzkāpu uz 4.stāvu, bet pulkstenis pieskaitīja tikai 2 stāvus. Tā pārējo nosaka diezgan precīzi. Vēl izbesīja visi tie atgādinājumi un ieteikumi, ka atslēdzu tos nost:-D. Varu izlasīt ziņas un redzēt, kas zvana. Baigi noderiga ir telefona meklēšanas funkcija, jo mēdzu savu trubu atstāt visneiedomājamākās vietās.:-D Cena mazliet augstāka kā ebay brīnumiem(s)
09.02.2018 11:39 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Daenerys1 un Alexxa reklāmas ir pārāk labas. Tagad es arī gribu tādu izmēģināt, lai gan lieliski zinu, ka visdrīzāk pēc kāda laika tas aizmirsts mētāsies kaut kur mājās. :-D
09.02.2018 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Jā, es arī sagribēju :-D
Visvairāk piesaistīja miega dziļuma mērīšana.
09.02.2018 12:09 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man ir garmin vivosmart hr. Esmu apmierināta, bet man galvenais, kāpēc iegādājos, ir soļu skaitīšana, sporta režīmi speciāli jāuzslēdz, pulsu gan rāda pareizi, arī sportojot, par to esmu ļoti apmierināta, jo pirms tam bija Fitbit aproce, tā pareizu pulsu nerādīja. Stāvus pareizi baigi neskaita un ja kaut ko nesu rokā, tad stāvi skaitās daudz ātrāk, bet man tas mazsvarīgi.
Lētajām es neuzticos un tādu sev neiegādātos, bija vienu brīdi kaut kāda lētā, soļus skaitīja jau pie katras roku kustības. Uzticos tikai Garmin, Fitbit, samsung vai tāda veida, kas sākas vismaz no 100 un uz augšu.
09.02.2018 15:34 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
No sākuma pasūtīju sev šādu https://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Bluetooth-Smart-Bracelet-Sport-Watch-Step-Calorie-Counter-Tracker-Pedometer/172985642655?hash=item2846bf6e9f:m:mrt9hPX-0MolvvQCx-0U3sA lai noskaidrotu, vai vispār man tā mantiņa patīk un lietošu. Ņepot vērā, ka nebija pulsometra, tīri neko. Pēc 2 mēnešiem vairs nevarēju saslēgt ar telefonu, tāpēc sāku domāt par labāku mantu.
Šobrīd lietoju fitbit
https://pulsometrs.lv/produkts/fitbit-charge-2/
Lieliska manta. Man galvenokārt vajadzēja, lai pamudinātu vairāk pakustināt savu pēcpusi :-D
Man ļoti patīk dizains :) un iespēja mainīt siksniņas (ko gan vēl neesmu mēģinājusi) Pa 9 mēnešiem ne reizi neesmu nožēlojusi savu pirkumu (l)(l)(l)
10.02.2018 13:50 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Liliii, interesanti. Esmu Fitbit testējusi kopā arī ar citām pulsa mērīšanas ierīcēm, un biju patīkami pārsteigta, cik precīzi iet kopā. Lielākā nobīde bija +/- 2bmp
10.02.2018 13:52 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
minkinjsh - nu man citas meitenes arī saka, ka viņām jaunāki modeļi rāda pareizi, bet man tiešām nerādīja, jo uz vienas rokas bija fitbit, uz otras pulsometrs, kuram bija siksna man aplikta.
bet nu fitbit noplīsa siksna (tam modelim nebija iespējams mainīt siksniņas), nesu uz lmt garantiju un tad man samainīja uz garmin, jo pārāk daudz viņiem fitbit nesa atpakaļ.
15.02.2018 13:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!