Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizdomas par krāpšanu, ko darīt?

 
Reitings 14
Reģ: 06.02.2018
Sveikas,meitenes!
Esmu ar draugu attiecībās pāris mēnešus,bet pēdejā laikā mūsu attiecībās sāk parādīties kāds liekais. Esmu diezgan greizsirdīga pēc dabas, taču draugs savukārt ir diezgan komunikabls un draudzīgs. Cik viņš ir stāstījis, tad mīlas dzīvē viņam nekad nebija garlaicīgi, proti, vienmēr kāds ir bijis. Viņš vienmēr ir citu meiteņu uzmanības centrā,tāpēc arī iepriekš neņemu vērā to,ka viņam kāda raksta/zvana- manā klātbūtnē tā nekad nav bijis. Tomēr pēdejā laikā esmu pamanījusi kādu,kas ļoti sāk dominēt mūsu attiecības. Esmu viņam teikusi,ka mani tas neapmierina, uz ko viņš man atbildēja,ka ar viņu viņam nekā nopietna nav, viņa ir viņa bijusi, ar kuru viņš tagad kļuva par labākiem draugiem, viņa viņu saprata un atbalstīja grūtākajā dzīves brīdī, tāpēc tā, un,ka man nav pamata uztraukties, lai sāku beidzot uzticeties viņam. Ja iepriekš man pat nebija vēlmes ošķerēt pa viņa telefonu,tad tagad es pamanīju,ka pat,ja viņš iet uz tualeti, telefonu ņem līdzi. Bet,protams,tagad, kad pajautāju viņa telefonu, viņš nekādīgi nevēlas dot,ka dēļ mums rodas jauni konflikti.
Gribētu dzirdēt Jūsu viedokli un domas par šo, ko Jūs būtu darījušas manā vietā :)
06.02.2018 17:39 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Nožēlojami. Pasūtītu demit mājas tālāk tādu veci jau sen.
06.02.2018 20:00 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es neprasītu telefonu. Vispār neko nedarītu šajā sakarā :)
06.02.2018 20:03 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Izrunāties savā starpā bez liekām scēnām, nevis prasīt uzrādīt sarakstes fb, telefonā u.c. vietās. :)
06.02.2018 20:35 |
 
Reitings 11
Reģ: 04.02.2018
Varbūt pacenties uzticēties, jo ja mani apvainotu nepamatoti kaut kādās darbībās vai spiestu rādīt telefonu, es principa pēc to nedarītu, noteikti nebūtu ko slēpt, bet principa pēc!
Varbūt apsēdies uz tasi tējas, izstāsti, ka bez viņa atļaujas neskatīsies telefona, bet varbūt ir iespēja, ka kopīgi sēžat un viņš parāda tavam sirdsmieram?
Ja mans draugs atteiktos arī tad, pēc šāda uzaicinājuma, es neķertos ņemt telefonu un lasīt, es izliktos it kā tas man ir vienaldzīgi, pateiktu viņam, ka man tad to nevajag, un censtos tēlot, ka viss ir kārtībā, bet vērotu viņa darbības un rīcības.
Jo domā, ja cilvēkam ir kaut kas ļoti slēpjams, viņš jau to nav paspējis izdzēst? :-|
Bet par bijušo, cik ilga bijusī? Ja nesen kaut kad, tad savādāk, bet ja jau pirms laba laika, tad es domāju, tev nav jāuztraucas, ja jau tu tagad esi pie viņa sāniem, tad savā ziņā tu jau esi labāka par viņu. 8-)
07.02.2018 18:46 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Varbūt tiešām nekas nav,bet baidās,ka tu varētu asi reaģēt, jo noteikti abi sarakstās vai sazvanās. Šķiet varbūt dīvaina doma, bet viņi ir bijušie un iespējams dēļ tā viņi kā teikt var brīvāk runāt, varbūt sms viņu starpā ir kā lai saka tādas ka tu varētu pārprast,lai gan nekā nav.
07.02.2018 19:00 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Džeida, negribu apgalvot neko, tas Tev būtu jājūt sevī pašā vai gribi viņam ticēt vai nē. Ja gribi, tad nemēģini pārbaudīt, nemēģini "vākt pierādījumus" u.t.t. Varu tikai pateikt to, ka no dažu esošo puses es izskatītos kā iemesls Tavai greizsirdībai...pilnīgi nepamatoti. Dažreiz ir situācijas dzīvē, kad kādu brīdi cilvēks ir tuvs, bet saproti, ka nav Tava mūža mīslestība. Tādā gadījumā, personīgi es, eju tālāk, bet tas nenozīmē, ka nevaru ar tiem džekiem uzturēt draudzīgas attiecības, jo ir jau tomēr kāds iemesls, kādēļ kādā brīdī esam bijuši tuvi, vienīgi tas ir pagājis un pārtapis vienkārši draudzībā. Es vairāk kļūtu uzmanīga, ja vīrietis sāk saskatīt draugu sievietē, ar kuru līdz šim nav bijušas tuvas attiecības, tas pat dažos gadījumos drīzāk varētu norādīt arī uz iekāri, jo viņš vēl nezin, kā tas ir, bet darbojas viņa mednieka instinkts.
07.02.2018 19:12 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ja pareizi atceros, Tev arī iepriekš ir līdzīgi gājis. Nu nevajag kāpt uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem. Protams, ja dikti patīk, vispirms labāk pašam pajautāt iemeslu un tad atkarībā no atbildes var triekt pie velliem.
21.02.2019 16:07 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nezinu, es nepiekrītu visiem šiem - jāuzticas, jātic, jāsamierinas, labāk ātrāk noskaidrot, lai var visu izbeigt, nevis akli ticēt, ja darbības signalizē par ko citu. Ar bijušo pēkšņi kļuva par bff, un tā, tev aiz muguras. Ha ha.
21.02.2019 16:31 |
 
Reitings 118
Reģ: 09.07.2012
labāk ātrāk noskaidrot, lai var visu izbeigt, nevis akli ticēt, ja darbības signalizē par ko citu.

Pilnīgi piekrītu. Labi, ja viss ir labi, bet ja nav un dzīvot ar to maldos, ka "gan jau tikai liekas"..es tam neļautos. :)
21.02.2019 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 457
Reģ: 26.12.2009
Neapnika cept izdomātas diskusijas ?! :-/
21.02.2019 17:32 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Labākie draugi ar ex? Goda vārds nu tāda 18 gadnieku padarīšana, normālam vecim ex un visādas citas meitenes nav labākie draugi.
Sūtītu ellē tādu džekiņu, un tāds kas kko dara vai nedara "principa pēc" ar var iet dirst. Tas par 1610 komentāru :D
21.02.2019 17:54 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Sūtītu ellē tādu džekiņu, un tāds kas kko dara vai nedara "principa pēc" ar var iet dirst.

Principā visi var iet dirst :-D
21.02.2019 18:21 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Labākie draugi ar ex? Goda vārds nu tāda 18 gadnieku padarīšana, normālam vecim ex un visādas citas meitenes nav labākie draugi.

+++++++++++++
21.02.2019 18:24 |
 
Reitings 48
Reģ: 21.04.2018
Ir pamats uztraukumam, jo Tev JAU TAGAD ir uztraukums :-)
Ja man būtu šāda situācija, es draugam pateiktu, ka mani tas neapmierina un pat sāpina, un lūgtu, lai šī biežā komunikācija vai nu kļūst uz pusi retāka vai vispār pārtraucas. Jo nu tomēr-tā ir bijusī, nevis vienkārši draugs no draugu loka visas dzīves garumā (tādā gadījumā,ptotams,nevar uzstādīt ultimātus''vai nu es vai draugs'').Tieši tāpat kā Tu ''cieni'' to, ka viņiem redz tuva saikne, tāpat viņam būtu jāciena tava sliktā pašsajūta šī visa dēļ. Un viņam taču ir svarīgi kā Tu jūties un vai esi priecīga....Dzīvot visu laiku kā uz nažiem nav forši.
Šeit , protams, vēl ir jautājums cik Jums stabilas attiecības šo mēnešu laikā ir izveidojušās un vai ir sajūta, ka šis būs ''ilgtermiņa projekts'' :-D
Un tas, ka ņem telefonu uz wc līdzi.......nu beidziet, kāda velna pēc.......tas jebkuru meiteni jebkurā situācijā radīs bažīgu :-/
21.02.2019 19:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits