Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sejas krēms

 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Lietoju sejai Mixa krēmu, kurš nu drīz beigsies, tādēļ vēlētos pamēģināt kaut ko jaunu. Kādu jūs lietojat un kādu iesakāt mitrinošo krēmu?
04.02.2018 00:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kādās cenās interesē?
04.02.2018 00:17 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Man tagad ir La Roche Posay hydreane light sejas krēms, norm./komb. ādai. Pēc neliela auģskābju pīlinga apdeguma sāku šo lietot, un turpinu vēl tagad, jo krēms ir extra mitrinošs, kā arī mazinājies ādas jutīgums. Pirku zem 15 eiro.
04.02.2018 00:25 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Dārgais gals eksperimentiem šoreiz nebūs piemērots. Madara, Mosa, Eveline, Vichy, Bioderma u. c. -aptuveni tāda klāsta.
04.02.2018 00:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja patīk eko šmeko.. vari eksperimentēt ar Calendula.lv piedāvājumu.. cena, manuprāt, ļoti draudzīga.
Esmu lasījusi arī labas atsauksmes par Dr.Hauschka produktiem :) Tiesa, nav provets :)
04.02.2018 00:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nupat fb....par vaksaciju
Drausmīgs kājstarpes vaksēšanas stāsts! Diezgan smieklīgi gadījās.
Vairums cilvēku erogēno zonu vaksēšanu uzskata par svarīgu dzīves sastāvdaļu. Otrai pusei šķiet, ka tas ir pilnīgi lieki. Šī sieviete ir pieskaitāma pie pirmās kategorijas, tāpēc daudz nedomājot iegādājās pati savu vaksēšanas komplektu.
Kas tad īsti ir aukstais vasks? Tās ir tādas plāksnītes, ko sasilda plaukstās, lai tās pieliptu matiņiem. Līdzīgi karstajam vaskam tikai bez nekārtības. Vismaz tā viņa domāja ...
Lūk arī trakais, sāpīgais, smieklīgais stāsts par kādas dāmas pieredzi ar auksto vasku :
''Būtībā devos uz sava nāvessprieduma parakstīšanas vietu labprātīgi - vannasistabu. Man bija parasts aukstā vaska komplekts. Nekādu krītošu karsta vaska pikuču, tikai jāsasilda strēmeles plaukstās, jāatplēš divās daļās un jāuzliek uz kājas (vai kur citur) un aidā.
Nekāda bardaka, nekādu pikuču.
Cik grūti gan tas varētu būt??
Nu labi, es neesmu ģēnijs šais lietās, bet esmu pietiekami labi izglītota, lai ko tik vienkāršu izfunktierētu pati.
Tātad izvilku no paciņas vienu strēmeli. Tur ir divas lipīgas lapiņas salīmētas viena pret otru ar lipīgo pusi. Tā vietā, lai sasildītu strēmeli rokās, mana ģeniālā domāšana lika to sasildīt ar matu fēnu. Aukstais vasks, jā kā tad ...
Uzliku strēmeli uz ciskas, kārtīgi pielīmēju un vualā. Izdevās.
Nebija patīkama sajūta, bet nebija arī tā sliktākā. Es to varu!
Esmu skūšanās pavēlniece. Katru otro dienu cīnos pret matiņiem, lai āda būtu gluda un maiga.
Pie nākamās vaska strēmeles pārgāju pēc tam, kad biju pārbaudījusi vai bērni jau guļ. Ielavījos atpakaļ vannasistabā, lai dotos pretī matiņu iznīcināšanas čempionātam.
Nometu biksītes uz grīdas un vienu kāju uzstutēju uz tualetes poda.
Darbojoties tieši tāpat kā pirmoreiz, uzlīmēju strēmeli uz mindžiņas labās puses līdz pat dibena vaiga iekšienei (o jā, gara strēmele).
Dziļi ieelpoju un iedrošinu sevi... ČIIIIRK!
Esmu akla! No sāpēm man zudusi redze! AK SVĒTAIS DIEVS!
Redze atgriezusies; pamanu, ka noplēsta tikai puse strēmeles.
NERAŽA!
Vēl viena dziļa ieelpa un ČIIIRK!
Galva griežas un viss ir pleķains.
Es laikam varētu atslēgties... jāpaliek pie samaņas... jāpaliek pie samaņas.
Vai es dzirdu rībam bungas?
Elpo, elpo... Ok, atgriežos normālā stāvoklī.
Gribu redzēt savu trofeju - matiņiem noklātu strēmeli. To, kas man sagādāja tik mežonīgas sāpes. Es gribu redzēt mirdzumu savā kājstarpē. Paceļu gaismā strēmeli...
Uz tās mav matiņu! Kur ir matiņi??
Kur ir vaksācija?Lēnām paskatos uz leju ar joprojām uzstutētu kāju uz poda. Es redzu matiņus. Tos pašus, kam vajadzēja būt uz strēmeles. Pieskaros.. bāc, viss ir ar vasku! :(
Ar roku aptaustu savu visjutīgāko ķermeņa daļu un jūtu aukstu vasku un matiņus. Un tad es pieļauju vēl LIELĀKU kļūdu... Atceries, ka mana kāja vēl ir uz poda. Man radās ideja tāpēc noliku kāju uz grīdas.
Velna milti! Svētie velna milti! Mana dirsa ir totāli salipusi.
Pingvīngaitā staigāju pa vannasistabu, cenšoties izdomāt risinājumu un pie sevis domāju ''kaut tikai nesagribētos `pa lielam`''.
Kā lai izkausē vasku?
Karsts ūdens! Karsts ūdens izkausēs vasku!
Salaižu vannā karstāko izturamo ūdeni un iegremdējos tajā, lai noberzētu nost piekaltušos vaska pikučus.
NEPAREIZI!!!
Ūdens ir karstāks kā šķita sākumā. Bļin, tādā ūdenī pat cietumniekus nespīdzina!
Es laikam būšu aplaucējusies. Uzmini vienu lietu ;) Jā tieši tā, karstais ūdens ne vella neatkusē auksto vasku!
Tagad vēl šausmīgāk par salipušu dirsu ir tas, ka man ir salipusi dirsa un vēl pielipusi pie vannas apakšas. :D Lai cik neapskaužamā situācijā biju, lai Dievs svētī to TopShop tirgoni, kurš pierunāja pieslēgt telefonu blakus vannai!
Piezvanu draudzenei, domādama, ka gan jau viņa ir izmantojusi auksto vasku un zina kādu īpašu noslēpumu, lai tiktu no tā vaļā. Izcils sarunās sākums "Čau, mana mindža un dibens ir pielipuši pie vannas".
Viegls klusuma brīdis.
Viņa nezina nekādus noslēpumus, taču cenšas noslēpt no manis smieklus ''Mēs te runājam par vaigiem, caurumu vai mindžu?'' viņa grib zināt.
Tagad viņa pat vairs nekautrējas slēpt savus smieklus no manis. Ātri izstāstu kā man tas gadījās un saņemu ieteikumu zvanīt uz norādīto palīdzības numuru.
Jā, noteikti. Šodien vairs neviens par mani nesmiesies!
Izejam cauri vairākiem iespējamiem risinājumiem un izlemju noskūt kā matiņus, tā arī vasku. Nav labāka sajūta par salipušu dibenu pie vannas atrodoties karstā ūdenī! :D:D
Es sāku skūt un AK SVĒTIE BUMBUĻI! Kliedziens visticamāk pamodināja manu draugu un bērnus no diendusas.
Šobrīd manas smadzenes vairs nedarbojas, gods ir sagrauts un esmu diezgan droša, ka vajadzēs pēctraumas stresa līdzekļus. Draudzene joprojām iesaka dažādus veidus, ko izprovēt līdz ieraugu savu glābēju - vaska noņemšanas līdzekli, kas iedots kopā ar paciņu.
Ko gan es varu zaudēt?
Bāc, kādas sāpes, bet vismaz nav tās trakākās šodien :D
Tas darbojas!
Draudzene vēl reizi pasmejas par mani un noliek klausuli. Veiksmīgi nahrenizēju lieko vasku no saviem rozā (nu jau koši sarkanajiem) dārgumiem un atviegloti uzelpoju.
Paskatos uz leju. Bļin, joprojām esmu noaugusi ar matiņiem. Šķiet tie ir savairojušies :D Tāpēc nežēloju nevienu pašu un ar skuvekli glīti noskujos.
Neraža, tagad esmu dusmīga.
Vismaz nekas nesāp.
Nākamnedēļ grasos izmēģināt jaunu matu krāsu ... ''
Es par mierīgu lāzerepilāciju !!! Dr.Laila Atiķe
:-D:-D:-D:-D:-D
04.02.2018 01:07 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Lietoju parasto Nivea krēmu un esmu apmierināta!
04.02.2018 09:06 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Lietoju Biotherm Aquasource night spa. Manai sausajai adai loti patik!
04.02.2018 09:33 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Man patīk physiogel daily moisture therapy.
04.02.2018 09:59 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Kādreiz gadiem lietoju šo līniju, ļoti patika
04.02.2018 10:24 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Man ir taukaina sejas āda. Parasti lietoju Avene hydrance optimale light, kas ir mans mīļākais dienas krēms :)
BET! Šis ir mans lielais pārsteigums! Nedēļu atpakaļ Avene beidzās un, kamēr gaidu to atnākam, lietoju šo:

Superīgs krēms! Padara ādu gludu, šķiet, ka pat sašaurina poras, matē, bet tajā pašā laikā āda šķiet forši mitrināta. Āda pēc krēma izskatās ļoti labi, svaigi un veselīgi. Lieliska bāze arī kosmētikai.
Tiesa, sastāvos es neesmu eksperts :)
04.02.2018 10:38 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es lietoju jau vairākus gadus Florie pieminēto Physiogel, ko man ieteica kosmetoloģe. Vienīgi lieku to zem acīm un uz sausajiem vaigiem, reti - uz T zonas.
Agrāk lietoju Avenes produkciju, biju ļoti apmierināta un domāju, ka tā ir pat ļoti droša eksperimentiem.
04.02.2018 12:54 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ziema lietoju so un esmu loti apmierinata:
Lielaku mitrinoso efektu un samtainu efektu dod, ja pirms krema uzliek so serumu:
04.02.2018 13:03 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Paldies par ieteikumiem, tagad nezināšu, ko ''grābt''. :D Daži minētie man pilnīgi jaunumi. :-)
04.02.2018 15:39 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kāpēc tā vaksācija te, gan nesapratu līdz galam, nebūs jau tik traģiski. :D
04.02.2018 15:42 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Autore mineeja aptuvenu cenu intervaalu, kursh interesee. Tachu muusu no stienja nokaapusii “kataleja” pamaniijaas iepostot Clarins - vismaz 2 reiz daargaaku kreemu nekaa daargaakais no autores mineetajiem piemeeriem. Nu nevar meitene iztureet bez ziimeeshanaas. Saak likties, ka sveshvalodu zinaashanas nekaadas, ja jau nav speejiiga postot sava skapja un kosmeetikas saturu portaalos, kuru ne-latvieshu valodaa ir pietiekoshi, kuros apgrozaas pirktspeejiiga auditorija un kuri ir paredzeeti taadam meerkjim. Taadaa gadiijumaa jaapmeklee valodu kursi, nevis jaaspodrina savas noplukushaas spalvas Cosmu forumaa. Te pavisam noteikti ir vesela varza, kurai aktuaali Tavi posti, pilniigi sabiedriibas kreejums te apgrozaas - visas peerk kartjeeeeeeee rotaslietas, someles, kuru cena saakas no 2000 un uz augshu, kazhokjeljus kaadas Latvijas nomales dziivoklja cenaa un pavisam noteikti taa izmeegjinaashnaas peec pakjers paaris kreemus no Clarins.
P.S. Bet vispaar leetucis tas Clarins, neiet klaat somelei un kazhokjelim, kur nu veel Rolexam. Nebuusi pratusi paardeveejai izskaidrot, ko veelies, naaakamreiz pieliec pie deguna shiim savu rolexu, pakrati kartjeeeeee kjeedi un pasaki, ka adekvaati daargu sejas sminjkji vajag, lai ir ko Cosmo “proletariaatam” paraadiit.
05.02.2018 12:43 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Vispār jau Macaw tēmas pieteikumā jautāja arī par to,
Kādu jūs lietojat un kādu iesakāt mitrinošo krēmu?
... (t)
05.02.2018 12:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Dārgais gals eksperimentiem šoreiz nebūs piemērots. Madara, Mosa, Eveline, Vichy, Bioderma u. c. -aptuveni tāda klāsta.
04.02.2018 00:2
saka talak autore, lai butu skaidra cenu amplituda.
vel butu jaatnak advokatei no ASV ..ta mil visus naudigos:-D
05.02.2018 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
varbūt kāda šeit ieteiks kā, lai tiek galā ar sarkaniem, sausiem un nu jau niezošiem pleķiem.
alerģija tā nav, ja nu vienīgi pret ausktumu, jo šādi samētās kad ārā mīnusi. vakarā mēģināšu bepanthen krēmu, bet varbūt kāds labs sejas krēms ko iepirkt?
un kādas atsauksmes par C vitamīnu sejas ādai?
05.02.2018 13:07 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Die Kleine Hexe, tev neapnik malt vienus un tos pasus melus uz rinki? Man tevis tiesam ir loti zel, jo tadus zults pilnus un rugtuma saestus cilvekus var tikai zelot.
Es atbildeju uz autores diskusija izteikto jautajumu un Clarins ir,manuprat, tiesam laba kosmetika.
Es, godigi sakot, neatceros, cik maksa Madara, bet leta vina ari nebija.
05.02.2018 13:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!