Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fitness, veselgs uzturs utt

 
Reitings 54
Reģ: 13.01.2018
Čau! :-)
Esmu beidzot stingri nolēmusi mainīt savu dzīvesveidu un stilu. Gribēju palūgt zinātājiem padalīties varbūt kādos noderīgos rakstos, blogos, forumos, grāmatās, kur es varētu smelties informāciju?
Saprotu, ka pilns internets, bet grūti nezinātājam visu sakārtot galvā, kas ir labs, kas ir slikts utt.. Jo pārsvarā pilns internets ar info kā it ka ātri notievēt ēdot nedēļu piemēram olas un apelsīnus :-D
Mani neinteresē notievēt, jo svars ir normāls priekš mana garuma un skatoties BMI. Vēlos aizvākt mīlas rokturīšus un mazo vēderiņu kā arī, lai ir dibens kā rieksts :-D
Ideālā variantā būtu iegūt uz vēdera reljefu.. Cik ļoti jātrennējas un cik ilgi lai vispār ko tādu iegūtu un lai tas reljefs nebūtu zem vieglas tauku kārtas?
Kā arī ir info, ka pēc sporta 30 - 60 min laikā esot jāēd, lai pabarotu muskuļus un tie augtu ( bet ko tad drīkst ēst un ko ne?)
Esmu skatījusies arī food factory , bet tur par nedēļas ēdināšanu jāizmet 100 eur.. domāju varbūt pašpikot un taisīt to pasū kas viņu tabulā..
Īsāk sakot lūdzu pabarojiet mani ar informāciju par un ap fitnesu un veselīgu uzturu un ka to pārvērst par dzīvesveidu? Un cik ilgā laikā tīri teorētiski vajadzētu būt redzamiem rezultātiem? :-)
01.02.2018 16:46 |
 
Reitings 54
Reģ: 13.01.2018
01.02.2018 16:48 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
vari pamēģināt šo - https://www.monacofit.com/lv-lv
man gan ar to nav nekādas saistības un pieredzes, bet meitene ar neatlaidīgu darbu ir sasniegusi sev vēlamo rezultātu, varbūt var palīdzēt! ;)
01.02.2018 17:02 |
 
Reitings 54
Reģ: 13.01.2018
pecinjaa, jā biju bijusi šajā lapā, tikai baidos, lai nebūtu kas līdzīgs kā stokholmas diēta ( cik agrāk daudz labu atsauksmju dzirdēju tik tagad negatīvu)
Bet varbūt arī jāpameģina..
Laikam šeit nav tādu fitnesa un uztura fanātu, kuri varētu ko ieteikt vai pastāstīt.. ? :-(
01.02.2018 17:41 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Varu Tev palīdzēt... strādāju par privāto fitnesa treneri jau vairākus pēdējos gadus kā arī pats nopitenā līmenī trenējos un stasrtēju arī sacensībās... kā arī esu sagatavojis arī cilvēkus sacensībām un konkursiem.
Te viss tā rakstiski normaļā kārtā nav uzrakstāms jo tā info ir tik daudz .. vislabāk ir ja tiekmaies personīgi un vius atrinājam piemērojot tieši individuāli Tev, taviem vēlamajiem laikiem, mērķim utt...
Ja ieinteresē tad atraksti man PM
01.02.2018 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Ar neta vietnēm ir tā ka liela daļa ir vairak marektings neka reali objektivs info... otra lieta ka majaslapas ir visparejs info, Tev tas viss ir japakarto tieis konkreti Tev un te ir tik daudz faktori katram individuali kas butu ajnem vera ka to vius neparedzes nekadas formulas utt..
Piemeram taspaasa ideakla svara formulas... nu var but 2 cilveki pie vienada auguma un svara izskataa pilniba dazaadi bet formula uzradis vienadu jo parametri vienadi itkaa.. var but vinads augums un svars bet viens muskulots ar presiti uz vedera bet otrs netrenets cilveks ar alusvederu prieksaaa
01.02.2018 20:47 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
tadel milu teikt ka nevajag iecilkleties uz kadu konkretu svara ciparu.. bet gan izskatu ko velies sasniegt un ko redzi sobrid
01.02.2018 20:47 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Runajot loti visparinati autorei pa lielam ir jaed muskulmasa auzdesanas + liesesanaas dieta... iesacejiem sie abi procesi vienlaikus ir iespejami... + ja merkos tikai dibena un vedera muskalatura tad mierigi pietiktu ar majas treniniem.... + kardio slodze pec nepieciesamibas
01.02.2018 20:49 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Tā kā uz treniņiem parasti eju vēlu un mājās esmu 22-23, tad pēc treniņa izdzeru pusīti Piena spēka vai apēdu vājpiena biezpienu ar grieķu jogurtu vai arī bez nekā. Uzreiz, uzreiz pēc treniņa retu reizi iekožu banānu vai proteīna batoniņu mašīnā pie stūres, kamēr braucu mājās :D
Cik ļoti jātrennējas un cik ilgi lai vispār ko tādu iegūtu un lai tas reljefs nebūtu zem vieglas tauku kārtas?

Tas vispār, manuprāt, nav atbildams jautājums. Ja reiz ir tā tauku kārtiņa, tad ir kaut kas, ko nomest, svars nav perfekts par spīti kaut kādam BMI, šmē-em-ī. Tas atkarīgs no tā, cik bieži plāno iet, cik jau fiziski esi gatava darīt, cik būsi gatava darīt utt. u.tjpr. Nav tā, ka tauki pazūd tieši no tās zonas, kur gribi, tas viss ir komplekss jautājums.
Varu tikai pateikt, ka tas nenotiks vienā dienā vai mēnesī, var būt pat ne divos vai trijos, četros, pusgadā... viss atkarīgs no daudziem faktoriem, ne redzam Tevi, ne zinām, ko vari un cik apņēmīga tiešām esi.
01.02.2018 20:55 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Kabans
Autore vēlas atbrīvoties no vēdera un uzaudzēt muskulatūru. Lieliski! Manas vēlmes ir tieši tādas pašas.
Kā šie procesi ir abi savienojami savā starpā, tievēt un audzēt muskuļus?
01.02.2018 21:08 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Tweek
Iesācējiem ja pareizi ēd un trenējas pirmajā treniņa gadā iespējams audzēt muskuļmasu arī atrodoties uz kaloriju deficīta kas nepieciešams lieko kg nomešanai.
Vēlāk gan šie jau būs 2 atsevišķi procesi.
Uzturs jāievēro tāds lai tievētu (ar daudz obv) ... treniņi - spēka treniņi + kardio slodze pēc nepieciešamības.. parasti ir sakārtots uzturs + 4x nedēļā spēka treniņi pēc kuriem veic vēl neilgu kardio slodzi. Var arī kardio slodzi veikt atsevi''skā dienā.. tās variācijas kā salikt aktivitātes ir daudz.. katram individu';ali jāpiemeklē labākais
01.02.2018 21:18 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
et jārēķinās arī ar faktu ka ja vis notiek kā tam jābūt tad liekei kg kūst daudz ātrāk nekā aug muskuļmasa... protasm skatoties cik tie liekei kg vispār ir...
Muskuļi aug ļoti lēni ... ja visu dara pareizi tad pirmaajā treniņu gadā vidusmēra sieviete (~165cm un ~60kg svars) var uzaudzēt pāris kg muskuļus ... tas cik tieši atkarīgs arī no gēniem, cik pareizi vius dara, vai nav kadi ieradumi kas bremze procesu utt.. katram loti individuali.. tapat ari koti individuali var but ka kads muskulis kadam aug loti svaki bet kads cits loti labi... ja nemaldos slavenajam Svarcitim svaki auga ikri....
Persnigi man loti svaki aug rokas un kajas.... bet labi aug pleci un krushu muskuli
01.02.2018 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
kāda lieto monacofit aplikāciju? vai tās receptes ko piedāvā nav parāk sarežģītas?
01.02.2018 21:53 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2015
1)kaloriju deficīts (vairāk dedzini, nekā apēd)
2)svaru zāle - muskuļu audzēšanai (taisīsi vairāk reizes ar mazāku svaru - būs reljefs, mazāk reizes ar lielu svaru - augs muskulis, daudz reizes-mazs svars - būs cardio)
kā jau teici, svaru negribi mest nost, bet taukus, tad palīdz HIIT -high intensity trainings - neskriet krosiņus, bet 100m skrien sprintā, lēni atsoļo atpakaļ un skrien sprintā vēlreiz - tā 10 reizes), ikdienā esi vairāk aktīvāka - ej pa kāpnēm, brauc ar riteni, staigā vairāk. Izslēdz visus sūdus no ēdienkartes.
No parastā ēdiena ēd visu ko vēlies, taču nepārsniedz noteiktu kaloriju daudzumu dienā + apēd savu olbaltumvielu dauzdzumu (savs svarsx2 = dienas proteīna daudzums. Seko līdzi ēdiena cipariem (tauki, cukuri, olbaltum).
3)rezultāti katram cilvēkam savi, jo atšķiras metabolisma ātrums.
Principā tev mierīgi der mājas vingrojumi.
+personīgie treneri ir BS un naudas izmešana, tagad ir internets.:-P
02.02.2018 09:12 |
 
Reitings 42
Reģ: 30.01.2018
www.edunsporto.lv
02.02.2018 11:52 |
 
Reitings 21
Reģ: 01.02.2018
instagrama sekoju nika fit. svētienās ir LIVE ar Maiju Armaņevu par uzturu, sportošanu utt.
var uzdot savus jautajumus. #veselalaimiga
02.02.2018 11:58 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
truedeee, nav sarežģītas un ir diezgan dažādas un garšīgas. tur var atteikties no kādiem produktiem kas negaršo un atstāt to kas garšo. receptes dažādas un daudzveidīgas. kopumā nevar sūdzēties. man patīk, ka ir dažādība, jo pirms tam ēdu diezgan vienveidīgi.
02.02.2018 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
Paldies, būs laikam jāizmēģina
02.02.2018 13:17 |
 
Reitings 54
Reģ: 13.01.2018
Ienāku šodien un tik daudz padomu! Liels prieks super! :-)
Īsti nav tik lieli man ienākumi, lai varētu tērēt individuālajam trennerim + sporta zālei + varbūt vēl dietologam (cik zinu dietologs ne tikai palīdz notievēt bet palīdz izveidot veselīgu un sabalansētu ēdienkarti)
Esmu atmetusi visus našķus un sliktos ēdienus (cenšos mainīt savu domāšanu un redzēt ēdienu nevis kā baudas avotu, bet gan tikai un vienīgi kā degvielu organismam), Kas sākumā būsu godīga ir grūti, bet apņēmības man ir daudz!
Pagaidām mana top aplikācija ir NTC (Nike trainig) šeit nav nekā individuāla, bet vienkārši izvēlies plānu un sporto pēc tā (pagaidām super ir ko iesvīst) :-)
Ir arī iepirkts equipment (hanteles, atsvari, fitnes bumba utt) visu ko mājas apstākļos varu izmēģināt.
Lielākas problēmas ir ar ēdienu, lai saprastu ko drīkst un cik daudz, lai saprastu cik kalorijas es uzņemu un cik patēreju..
02.02.2018 13:39 |
 
Reitings 54
Reģ: 13.01.2018
Lielākas problēmas ir ar ēdienu, lai saprastu ko drīkst un cik daudz, lai saprastu cik kalorijas es uzņemu un cik patēreju..

Jo negribu tā teikt sēdēt uz diētam, kuras principā ir domātas īstermiņa rezultātam un viss atgriežas dubultā.. un arī neuzņemot visu nepieciešamo savam organismam..(t)
02.02.2018 13:42 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Par sportošanu nemācēšu teikt, jo pašai riebjas sports, bet cenšos vismaz nedaudz kustēties - vairāk ar kājām staigāt, ilgas pastaigas ar suni, vingrinājumi mājās. Bet no uztura:
1) Mazāk ogļhidrātu - jo īpaši vakaros, vairāk olbaltumvielu;
2) Nē miltu produktiem, to izstrādājumiem;
3) Nē cukuram - gan tīram, gan slēptam;
4) Mazāk maizes, vairāk dārzeņu, zaļumu, sēklu;
5) Mazāk sāls.
6) Vakaros nekādu konču, cepumu, našķu;
7) Daudz ūdens;
8) Reizi pa reizei avokado, lasis, jūras veltes, lai uzņemtu vajadzīgās nepiesātinātās taukskābes.
9) Jo īsāks produktu sastāvs, jo labāk.
Tie ir mani priekšnoteikumi. Ja regulāri nenorautos ar saldumiem, svars kustu kā smērēts.
02.02.2018 14:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits