Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apģērbi Latvijā un interneta veikalos

 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Sveiki visiem!
Agrāk šeit biju biežs viesis, bet, kā tas parasti notiek, par labajām lietām atceras tad, kad ir problēma :-) Ceru, ka tāpat varēsiet dalīties ar viedokļiem.
Šobrīd katrā iepirkšanās centrā ir visi populārie sieviešu apģērbu veikali (H&M, Reserved, Mohito, Lindex, utt), kurus visus nemaz nav iespējams nosaukt. To piedāvājums gan ir plašs, bet ne oriģināls. Bieži vien ir tikai modernā stila kleitas šobrīd aktuālajā krāsā vai tās pašas ierastās zilās džinsu bikses. Atrast ko nepopulārā krāsā, kas ir moderns, ir praktiski neiespējami. Šeit es domāju puķainas blūzes un džemperus, grundge stila kleitas u.tml. Esmu tik bieži redzējusi lielisku kleitu kādai mugurā uz ielas, ka pilnīgi gribējies pieiet un pajautāt, kur tādu var dabūt :-D
Tāpēc vēlējos jautāt, kur Jūs visbiežāk iepērkaties? Vai tie ir interneta veikali vai veikali iepirkšanās centros? Latvijā radītie zīmoli ir ļoti skaisti, bet diemžēl budžets neatļauj džemperi pa 80eur. Varbūt ir kāds interneta veikals, ko regulāri izmantojat, kur kvalitāte ir laba un apģērbu cenas var salīdzināt H&M un Reserved cenu līmenī, kā arī ir piegāde uz LV? Varbūt kādā Rīgas stūrī ir noslēpusies kāda super laba bode ar lielisku piedāvājumu?
Vēlētos zināt Jūsu domas par apģērbu kvalitāti un piedāvāto sortimentu veikalos :)
01.02.2018 12:31 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
kāda var man atsūtīt tā foršā veikala linku? :) paldies
25.10.2020 13:13 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Sinsay cenas nav baigi saskrūvētas, bet neesmu pārbaudījusi, kā ar kvalitāti. Uz vietas veikalā izskatījās, ka sašuj labāk nekā H&M.
https://www.sinsay.com/lv/lv/collection/bests-lv
25.10.2020 12:30 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.08.2015
Mani arī kaitina tas, ka, lai gan veikalu ir daudz, piedāvājums visos ir līdzīgs. Visur ir drēbes, kas šobrīd ir trendā, bet, ja meklē ko citu, tad neko nevar atrast. Daudzas interesantas drēbes pērku humpalās, šo to atrodu amazonā.
24.10.2020 00:54 |
 
Reitings 1
Reģ: 23.10.2020
Varu ieteikt lielisku interneta veikalu stilam.lv atsauksmes - labākās. Cenas saprātīgas, liela izvēle un komunikācija ātra.
23.10.2020 21:47 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Arī bieži iepērkos second hand veikalos (pareizāk sakot vienā konokrētā), jo braucot uz lielajiem ieprikšanās centriem neko sev neatrodu. Kaitina tas, ka veikalos ir tikai tas, kas šobrīd aktuāli, kā arī cenas galīgi neiet kopā ar kvalitāti. Ik pa laikam nopērku šo to arī aliexpress.com.
13.02.2018 20:22 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
As arī, labprāt, saņemtu pm to adresīti.
Es pati gan nedzīvoju LV, dzīvoju diezgan mazā pilsētā, populārākais veikals ir primark, reizēm pati arī ko labu atrodu par zemām cenām, bet cenas ir iemesls, kamdēļ tik daudzi staigā vienādās drēbēs. Tad nu arī cenšos pirkt pēc principa kvalitāte svarīgāka kā kvantitāte.
Lv dzīvojot, lietotajos apģērbos nemācēju neko atrast, māsa māk visādas pērles atrast, visi pēctam apbrīno, ka tik labas drēbes un netic, ka no humpalām.
Retu reizi arī no ali ko labu var dabūt, man patīk, ka tur var atsauksmes un bildes redzēt.
10.02.2018 23:42 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.02.2018
Es iesaku vislabāko eshop par mani https://www.getstyle.lv/ ;-)
10.02.2018 22:59 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Man patīk bieži iepirkties (kā jau visām), bet regulāri viļos kvalitātē (Zara, H&M, Asos, Rīgas humpīši u.tml.). Šī iemesla dēļ cenšos iedvesmoties no drauga jeb kvalitāte nevis kvantitāte. Viņš iepērkas reti (2x gadā), ir ļoti izvēlīgs, bet tajā pašā laikā mierīgi var nopirkt bikses pa 200EUR. Es to īsti vēl nevaru atļauties, jo iepērkos biežāk :-D
Šogad esmu apņēmusies pārveidot garderobi, aizstājot nekvalitatīvās lietas ar labākām. Rezultātā piesekoju Instagramā mazākiem lux brendiem, čekoju ebay consignment tipa tirgotājus.
Vēlos pirkt mazāk (max 1 lieta mēnesī). Janvāra/februāra kvota jau izpildīta. Esmu iegādājusies foršu Tkreklu no neatkarīga mākslinieka +lietotus Valentino zīda svārkus.
05.02.2018 18:28 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nebūs? :D
04.02.2018 21:04 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
tātad arī es vēlos iegūt adresīti no kuras sūtīt apģērbus

Es arī.:-)
02.02.2018 12:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
..tā norāva tekstu..
Un jā, humpalas man nepatīk, pērles nemāku un negribu meklēt.. internetā arī vairs sen neiepērkos, jo tāpat kaut kas ir garām - ja ne izmērs, tad materiāls vai vēl kāda nianse, kas neļauj būt uz visiem 100% apmierinātai ar drēbi, noteikti gadīsies
02.02.2018 11:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man gan netraucē, ja kādai būs tādas pašas drēbes.. nu nav Rīgā 2 veikali uz visiem, ka iespēja satikt kādu tādās pašās drēbēs, ir tik milzīga.. bet..cenas drēbēm tiešām ir neadekvātas
02.02.2018 11:45 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un humpalas vispār nav priekš manis, nekad mūžā tur neko neesmu atradusi, viss liekas kā no 90tajiem vai izmēri dīvaini.
Un cenas ar viņi tur sākuši uzskrūvēt..vismaz tas rda. Lietotas bikses bērnam kas pēc grīdaslupatas izskatās 3€ ar kapeikām vai pat vairāk...wtf vienkārši. Tad es no anglijas varu pasūtīt komplektu ar 3 jaunām biksēm pa 7€ vai 8€.
02.02.2018 11:19 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es humpīšos negaidu speciāli pievedumus. Visbiežāk pērles izdodas atrast vnk garāmejot, kad kaut kāds radars nostrādā ar domu "Moš jāieiet".
Pēdējoreiz šitā tiku pie New look biksēm, Marks & Spencer džemperīša un blūzes, par visu kopā samaksājot ~ 13 eur. :-D Un tad ieeju, piemēram, Mohito vai Monton un ieraugu bikses pa 49,99... Nē, paldies, nevajag! :-D
02.02.2018 11:17 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
90% no manām drēbem ir internetā pirktas, veikalos vispār nekā nav, biju janvāra sākumā uz atlaidēm, un neko nenopirku. Piedāvājums šausmīgs un cenas neatbilstošas.
02.02.2018 11:14 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
es ceļojumā nopirku blūzi/topu un še ku re ku man darbā kolēģei arī ir tieši tāds un tādā pat krāsā (arī ne Latvijā pirkts). Vot, bēdiņa.

Nu uz vietas vēl lielāka iespēja, ka tas pats būs.
Tām, kurām izdodās - jūs ejat uzreiz tajā dienā, kad bijis preču pievedums vai arī nesekojat tam līdzi un ejat kā pagadās?

Kā kuru reizi - ir kad kaut ko gaidot ieeju, palūrēt, kas tad tur ir, un var atrast pat vairākas labas lietas, kas patīk. Ir kad kādu mēnesi nekā nav.
02.02.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
oi nepareizā diskusijā jautāju slepeno adresīti (t)
tātad arī es vēlos iegūt adresīti no kuras sūtīt apģērbus:-)
02.02.2018 09:49 |
 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Apbrīnoju tās, kurām izdodas kvalitatīvi iepirkties humpalās. Vienreiz atradu tiešām lieliskus svārkus, bet ar to arī veiksmes stāsts ir beidzies. Nu nevaru es tur atrast pērles. Tām, kurām izdodās - jūs ejat uzreiz tajā dienā, kad bijis preču pievedums vai arī nesekojat tam līdzi un ejat kā pagadās?
Laikam speciāli uz izpārdošanu izliek visādus "mēslus", ko iepriekš nav izdevies pārdot

Tas tā arī diemžēl ir. Vienreiz sanāca, ka noskatīju kleitu, aizgāju lielajā izpārdošanā, bet tur tās nav. Jautāju pārdevējai, bet man pateica, lai nāku pēc izpārdošanas. Krāpšana!!!
Scandinavian Par laimi nav gadījies staigāt vienādā apģērbā ar kolēģi, bet, ja ārzemēs pirkts, tad jau veiksmīga sagadīšanās :-D
02.02.2018 09:22 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10479
Reģ: 29.01.2009
Es vairs neiepērkos interneta veikalos, lai arī iepriekš nav bijusi slikta pieredze. Iepērkos visus, kur pagadās - latvijā visbiežāk gan tirdzniecības centri, bet, ja varu nociestes, tad foršāk tomēr ir ko nopirkt ceļojumu laikā. Man nepatīk, ja vēl kādai ir kas tāds, kas man (tieši tajā dienā uzvilkts) un par to ir stāsts - es ceļojumā nopirku blūzi/topu un še ku re ku man darbā kolēģei arī ir tieši tāds un tādā pat krāsā (arī ne Latvijā pirkts). Vot, bēdiņa. Dažreiz domāju, ka derētu vairāk pievērsties hand made un humpalu apģērba iegādei, bet tas prasa lielāku uzmanību, kam patreiz, kad ir pilns skapis, esmu par slinku.
02.02.2018 08:17 |
 
Reitings 126
Reģ: 28.07.2016
Piekrītu autorei, apģērbi veikalos ir vnk. drausmīgi un cenas arī neadekvātas kvalitātei. Janvāra sākumā biju aizbraukusi uz Riga Plaza šo to uz atlaidēm nopirkt. Reāli nav ko pirkt, visur kaut kādas bezgaumīgas lupatas.. (t) Laikam speciāli uz izpārdošanu izliek visādus "mēslus", ko iepriekš nav izdevies pārdot.
Kaut cik normālas drēbes var pasūtīt no asos, newlook, boohoo.com
Un vēl, ja kādreiz sanāk aizbraukt uz ārzemēm, tad iesaku apmeklēt PRIMARK veikalu. Tur var pa kapeikām sapirkt kaudzi ar gaumīgām drēbēm, aksesuāriem. (liela daļa Atmosphere firmas). Un galvenais, ka kvalitāte tur ir neticami laba. Pirms 3 gadiem, kad biju ceļojumā nopirku tur skiešanas botas pa 6 Eur, jo steidzami vajadzēja jaunus apavus. Likās, ka nekas labs pa 6 eiro nevarēs būt, gan jau pēc 3 dienu ceļošanas botas varēšu izmest miskastē. Rezultātā ar šīm pašām botēm sportoju vēl šodien, nekas pa 3 gadiem nav ne atlīmējies, ne saplīsis.
02.02.2018 01:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits