Apģērbi Latvijā un interneta veikalos

 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Sveiki visiem!
Agrāk šeit biju biežs viesis, bet, kā tas parasti notiek, par labajām lietām atceras tad, kad ir problēma :-) Ceru, ka tāpat varēsiet dalīties ar viedokļiem.
Šobrīd katrā iepirkšanās centrā ir visi populārie sieviešu apģērbu veikali (H&M, Reserved, Mohito, Lindex, utt), kurus visus nemaz nav iespējams nosaukt. To piedāvājums gan ir plašs, bet ne oriģināls. Bieži vien ir tikai modernā stila kleitas šobrīd aktuālajā krāsā vai tās pašas ierastās zilās džinsu bikses. Atrast ko nepopulārā krāsā, kas ir moderns, ir praktiski neiespējami. Šeit es domāju puķainas blūzes un džemperus, grundge stila kleitas u.tml. Esmu tik bieži redzējusi lielisku kleitu kādai mugurā uz ielas, ka pilnīgi gribējies pieiet un pajautāt, kur tādu var dabūt :-D
Tāpēc vēlējos jautāt, kur Jūs visbiežāk iepērkaties? Vai tie ir interneta veikali vai veikali iepirkšanās centros? Latvijā radītie zīmoli ir ļoti skaisti, bet diemžēl budžets neatļauj džemperi pa 80eur. Varbūt ir kāds interneta veikals, ko regulāri izmantojat, kur kvalitāte ir laba un apģērbu cenas var salīdzināt H&M un Reserved cenu līmenī, kā arī ir piegāde uz LV? Varbūt kādā Rīgas stūrī ir noslēpusies kāda super laba bode ar lielisku piedāvājumu?
Vēlētos zināt Jūsu domas par apģērbu kvalitāti un piedāvāto sortimentu veikalos :)
01.02.2018 12:31 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.02.2018
Es iesaku vislabāko eshop par mani https://www.getstyle.lv/ ;-)
10.02.2018 22:59 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
As arī, labprāt, saņemtu pm to adresīti.
Es pati gan nedzīvoju LV, dzīvoju diezgan mazā pilsētā, populārākais veikals ir primark, reizēm pati arī ko labu atrodu par zemām cenām, bet cenas ir iemesls, kamdēļ tik daudzi staigā vienādās drēbēs. Tad nu arī cenšos pirkt pēc principa kvalitāte svarīgāka kā kvantitāte.
Lv dzīvojot, lietotajos apģērbos nemācēju neko atrast, māsa māk visādas pērles atrast, visi pēctam apbrīno, ka tik labas drēbes un netic, ka no humpalām.
Retu reizi arī no ali ko labu var dabūt, man patīk, ka tur var atsauksmes un bildes redzēt.
10.02.2018 23:42 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Arī bieži iepērkos second hand veikalos (pareizāk sakot vienā konokrētā), jo braucot uz lielajiem ieprikšanās centriem neko sev neatrodu. Kaitina tas, ka veikalos ir tikai tas, kas šobrīd aktuāli, kā arī cenas galīgi neiet kopā ar kvalitāti. Ik pa laikam nopērku šo to arī aliexpress.com.
13.02.2018 20:22 |
 
Reitings 1
Reģ: 23.10.2020
Varu ieteikt lielisku interneta veikalu stilam.lv atsauksmes - labākās. Cenas saprātīgas, liela izvēle un komunikācija ātra.
23.10.2020 21:47 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.08.2015
Mani arī kaitina tas, ka, lai gan veikalu ir daudz, piedāvājums visos ir līdzīgs. Visur ir drēbes, kas šobrīd ir trendā, bet, ja meklē ko citu, tad neko nevar atrast. Daudzas interesantas drēbes pērku humpalās, šo to atrodu amazonā.
24.10.2020 00:54 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Sinsay cenas nav baigi saskrūvētas, bet neesmu pārbaudījusi, kā ar kvalitāti. Uz vietas veikalā izskatījās, ka sašuj labāk nekā H&M.
https://www.sinsay.com/lv/lv/collection/bests-lv
25.10.2020 12:30 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
kāda var man atsūtīt tā foršā veikala linku? :) paldies
25.10.2020 13:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits