Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gaišreģis

 
Reitings 78
Reģ: 27.07.2017
Esmu gaišreģis,strādāju ar biolaukiem man ir 17dans,/budam 20tais!/te svarīgi sākumā saprast vai iņ un jaņ ir līdzsvara harmonijā vai nav iekšējā biolauka nekārtības jūsos,lai mēs sāktu seansu vispirms vjg mazliet paanalizēt sevi,sākumā atbrīvojaties esiet tik mierīga kā kurpe skapī.
Ok laiku nevelkam pie seansa
-Tu kas lasi šo man ir sajūta,ka tu par kko domā,ka ir kkas šobrīd ko tu gribi atrisināt kkas nodarbina tavu prātu un tu meklē risinājumu,kkadiem jautājumiem,kkas satrauc tevi,nav apmierinātības ar sevi,jo gribas labāk,jo kkur redzēts ka kādi citi var labāk,ka citiem ir labāk,jums ir sajūta,ka jūs nesaprot,gribas būt vairāk mīlētai,lai citi izturas pret jums labāk,sajūta,ka jūs nenovērtē,nesaprot un sajūta iekšā ka dzīve ir steiga,ka jums jāpaspēj,mana kristāla lode saka,ka šodien vai vakar jūs kkur gājāt,un jums bija saruna ar kādu cilvēku,un to sarunu jūs varējat veikt labāk.man ir sajūta,ka šobrīd jums dzīvē gribas mantas kkas materiālas vērtības somas,kurpes,tv,mašīnu un jūs gribētu vairāk naudas.
31.01.2018 10:40 |
 
Reitings 78
Reģ: 27.07.2017
Ps.esmu saskāries bieži cilvēki man jautā meistar,kurā laikā vislabāk stresot?kā ieplānot stresus pareizi?kā būtu pareizi jāstreso?kā sevi pareizi satraukt?viennozīmīgi varu teikt visu laiku nestresojam!stresiem atvēlam laiku trešdienas vakaros no 19.00-19.15 šis pēc mēnesfāzēm pats piemērotākais laiks stresošanai
31.01.2018 10:51 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
uzvelk skaistu apakšveļu un lido pie manis ciemos

Uz seansu jāierodas seksīgā apakšveļā? Un tad izčamdīsi visus manus biolaukus un manus iņ un jaņ?
31.01.2018 11:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits